Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2014. június 19.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Eltávolítja a szennyeződéseket, csökkenti a faggyútermelődést, a pórusokat összehúzza és a bőrt mattá varázsolja.

Dermatológiailag tesztelt. Hypoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Az összetevő lista elején az aktív növényi hatóanyagok szerepelnek (1 g-ban): Mimosa Pudica 35 mg, Jasmine Sambac 35 mg, Origanum Majorana 20 mg, Citrus Limon 10 mg

Kormios

2012. július 8.

Nem bántam meg,hogy megvettem. Gyengéden tonizál és hatékonyan tisztít. A célját maradéktalanul ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

dyus

2012. április 12.

Már hónapok óta használom és nekem nagyon bevált, azóta kevesebb a pattanásom! Kicsit szárít, de az én zsíros bőrömnek ennyi kell is. Tetszik, hogy nem igazán van illata és mindenképp plusz pont, hogy alkoholmentes és az ára is baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Morci

2012. március 28.

Nálam általában nem válnak be a "minden bőrtípusra ajánlott" kozmetikumok, bár néha azért elcsábulok, hátha... :-) Nem hiszem, hogy lehet olyan terméket gyártani, ami egy zsíros és egy száraz bőrre is egyaránt jó választás, hiszen a különböző bőrtípusoknak különbözőek az igényei. Ezt a tonikot azért próbáltam ki, mert alkoholmentes, de nem vált be. Kevésnek bizonyult a kombinált bőrömre. Száraz bőrre viszont el tudom képzelni, hogy megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

anianiko

2012. március 3.

Garantáltan friss érzésűvé teszi a bőrt. Megszerettem. Első "természetes" kozmetikumom, és nem bántam meg hogy megvettem. 2 hónapja használom. az elején még megjelent néhány apró kis pötty az arcomon tőle, le is tettem egy időre. Aztán jobb híján újra használni kezdtem és azóta semmi negatív tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. Előtte alapos tisztítás arclemosó tejjel (Nivea Visage Frissítő arclemosó tej), tonik, majd hidratáló krém. Más tonikot nem is fogok venni, csak ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

paragrafusesgabbana

2012. január 11.

1-2 hónapja használom, és elégedett vagyok vele. Nem húzódik az érzékeny bőröm tőle, és alaposan tisztít. Ár-érték arányban nem találtam még jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

slilla18

2011. november 29.

A sok alkoholos tonik után végre rátaláltam erre, a legjobb tonik, amit valaha kipróbálta. Habár illata nincs, de engem nem zavar, és nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

tmelinda04

2011. október 26.

Nekem eddig a legjobban bevált tonik. Jól tisztít, puhítja a bőröm, nem zsírosodik. A használata után üdének, frissnek érzem a bőröm. a pattanásokból is jóval kevesebb van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

lozmor

2011. augusztus 17.

Szerintem borzalmas. Nem éreztem tisztának az arcomat a használat után, sőt, mintha ragadt is volna, meg persze zsírosított is. Nálam úgy végezte, hogy egy kis alkoholt kevertem bele, és ezzel törlöm végig gyantázás után a lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

trisztan

2011. július 24.

Szintén az "ayurvedikus" miatt került a kosaramba, no meg azért, mert tonic mániás vagyok, de csak alkoholmenteset használok, azt viszont bőven. Meggyőződésem, hogy ezzel, sok folyadékkal és egy jó krémmel normál szinten tudom tartani az egyébként elég száraz bőröm.
Nekem bevált, tetszik az illata is, és üdének, frissnek érzem a bőröm használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 24.

Inez

2011. július 11.

A dekoltázsomra és felkaromra használtam, mert elleptek mitesszerhez hasonló apró valamik. (A Garnier brush-nál írtam róla, azzal a termékkel együtt kezelgettem őket.) Teljesen elmúlt minden bőrpanaszom. Hetente 2-3 alkalommal még áttörlöm az érintett területet, és olyankor az arcomat is. Megkedveltem az illatát, finom tapintású és friss lesz a bőröm tőle, de a bőrtípusom miatt az arcomra nem ez az állandó tonicom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.