Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2014. június 19.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Eltávolítja a szennyeződéseket, csökkenti a faggyútermelődést, a pórusokat összehúzza és a bőrt mattá varázsolja.

Dermatológiailag tesztelt. Hypoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Az összetevő lista elején az aktív növényi hatóanyagok szerepelnek (1 g-ban): Mimosa Pudica 35 mg, Jasmine Sambac 35 mg, Origanum Majorana 20 mg, Citrus Limon 10 mg

kuklis.aniko

2011. július 5.

Jótékony hatását nem tapasztalom, de csak ezért használom, mert alkoholmentes bár a parabéneket nem szeretem és az olajszármazékot ezért nem venném meg újra de úgymond jobbat nem találtam eddig. (Ha valaki tud jobbat érzékeny/zsíros/pattis bőrre akkor létszíves segítsen! Köszi) Az összetevő miatt 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

csillag1219

2011. július 2.

Még télen kaptam a páromtól egy csomagban a krémmel. Nagyon örültem neki, mert nincs benne alkohol. Viszont miután kipróbáltam, két nap után kidobtam konkrétan. Még nem járt le a szavatossága, mégis nagyon büdös volt, a bőrömet zsírosította, semmit nem tisztított rajta. Inkább áttértem az Alverde vadrózsás arctonikjára, mert bár abban van egy kis alkohol, nem csíp és tisztít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

nazsnalya

2011. július 1.

Én nagyon szeretem, az érzékeny bőrömre is tökéletes és nem fénylik tőle a homlokom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

fanni.mathe

2011. június 23.

Szeretem az illatát nagyon, és gyengéd is. Viszont valószínűleg be kell szereznem mellé/helyette egy alkoholosat is, mert néha kevés ez nekem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 23.

GeoNautic

2011. május 20.

Szerintem egy nagyon jó lemosó, jó illatú, friss. Azt írjátok, zsírosítja a bőrötöket. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon ez a termék zsírosítja-e, avagy zsírosodik magától is, csak ez nem akadályozza meg úgy, mint egy krém vagy púder? Szerintem extrém zsíros bőrre kevés csak a tonik (nekem is). Én a krémjét is használom hozzá, azzal együtt egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 20.

kuklis.aniko

2011. május 20.

Nekem is megfelelő, csak egy idő után zsírosítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 20.

Nekem is megfelelő, csak egy idő után zsírosítja a bőrömet.

yasmine1122

2011. május 16.

Nem rég vettem egy ilyen tonikot az itteni vélemények alapján. Nekem is bevált végül is, de egy csillaggal kevesebbet adok, mert nekem kicsit zsírosítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 16.

CherryBlossom

2011. május 14.

Én kb. 1 hónapja vettem meg, és eddig nagyon bevált! Nem szárít, viszont eltünteti a szennyeződéseket, és utána kellemes tapintású marad a bőröm. És mintha kevesebb lenne a pattanásom is.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 14.

gini88

2011. május 3.

Már a 2. flakonnal használom, nekem nagyon bevált. 3-4 hónapig elég napi 2szeri lemosással; finom illat, tiszta, friss és puha érzésű bőr. És valóban nem szárít nekem sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 3.

bunieka

2011. március 28.

Mostanában vettem meg, eddig nagyon tetszik. Nem szárítja a bőrt, ami nekem a legfontosabb, és persze hogy tisztítson is. Mindkettőt jól teljesítette, úgyhogy nekem csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 28.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.