Himalaya Herbals

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilluc, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

A Himalaya mandarinos pórusösszehúzó arclemosó gél növényi aktív hatóanyagokkal segít összehúzni a pórusokat és mattítja a bőrt. Mindennapos használatra javasolt. A csodamogyoró és a triphala összehúzó hatása segít a pórusösszehúzásban. A mandarinhéj tonizálja, frissíti, mattítja a bőrt.

Parabén-, SLS/SLES- és ftalátmentes.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: több mint a fele megvan, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton

Ophelia

2018. december 22.

Jobban szeretem az intenzívebben habzó arclemosókat, de végül ezzel is megbarátkoztam. A bőröm szereti, egy ideje nem is lett új pattanás az arcomon, frissnek érzem a bőrömet miután használtam, nekem az illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Boriskajuliska

2018. november 20.

Könnyű arcmosót kerestem és ez az. Illata, hatása frissítő, nem habzik annyira mint gondoltam és nem "csikorog" utána a bőröm,de kellemes a használata, megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

titanilla25

2018. november 10.

Nagyon jó! Csúnya pattanásos bőrömre használom egy tökéletes arckrémmel (konopka's age def.) párban és 2 hét használat után eltűnőben a kis mihaszna pöttyök az arcomról. Igazából nem is bíztam benne,véleményeket sem olvastam csak megvettem mert volt kedvem kipróbálni valami új kencét. Azt sem tudtam mire jó :D Szóval kellemes meglepetés. Nyilván jobban örülnék ha az összetevők barátságosabbak lennének, de ettől még nem pontoznám le. Az biztos hogy amit a leírásban ígér azt be is tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

ljudith78

2018. november 4.

Üde mandarin illatot vártam, helyette narancsos mosogatószert kaptam.
Mindösszesen ezt az egy negatívumot tudnám elmondani róla, korrekt kis lemosó, vegyes bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Üde mandarin illatot vártam, helyette narancsos mosogatószert kaptam.

citabes

2018. október 22.

Jobbfajta kíméletes lemosó. Én bátmit használok mindenre kell hidratáló, de pozitivum hogy nem érzek semmi szárító, húzó hatást utána.
Annyi negatívuma van a gentle exfoliatinggal szemben hogy hígabb és könnyen megszalad, kicsit gyorsabban fogy mint az. De ezért nem vonok le csillagot mert tökéletesen dolgozik kevéssel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Lilluc

2018. október 11.

Nagyon jó kis lemosó.
Kellemes tapintású, friss és matt lesz tőle az arcom. Egyáltalán nem szárít vagy irritál, pedig érzékeny a bőröm.
Általában arcradírt használok, de gondoltam, hogy kellene egy olyan lemosó is, ami sokkal kíméletesebb :) Ezt így megfázáskor, amikor minden fájdalmat okoz ami a bőrömhöz ér, nagyon jól jött. Azt hiszem rátaláltam az új kedvencre.
Az illata egyáltalán nem tolakodó és az ára is szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Nagyon jó kis lemosó.
Az illata egyáltalán nem tolakodó és az ára is szerintem rendben van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.