Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
SzySza

2015. február 19.

Én adok neki kis jóindulattal 3 csillagot. Arcra vettem úgy is hirdették az áruházban ahol rátaláltam. Itthon elolvastam, utánajártam, elvileg mindenre jó. Rendben, kipróbáltam az arcomra, hát azt hittem második, harmadik nap, hogy elsírom magam. Csupa kiütés lettem és pattanás tőle, meg piros foltok. Na soha többé arcra, de a kezem és a könyököm száraz így a téli időszakban, vagy épp epilálás után a lábamra használom, oda viszont tökéletes, nem pattogok ki, és jó puha lesz a bőröm tőle. Összességében ajánlom annak akinek száraz a bőre, de arcra semmiképp!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

merchajnalka

2015. február 18.

Nagyon szeretjük. Ezt a krémet (csak kézkrémként, arcra arckrémet veszek) még a barátom is előszeretettel használja kiszáradt repedező kezére (rengetegszer kell kezet mosnia 1-1 nap folyamán, nyomdában papírral dolgozik) és nagyon szépen rendbe is hozza illetve szinten is tartja. Az illatát is csípjük mindketten: fincsi mandulás. Elsőre csak a kis kiszerelést vettem meg, próbaként, de legközelebb a nagyot veszem kapásból. Viszonylag gyorsan felszívódik, kellemes selymes érzetet hagy maga után, nem ragacsos. Szerintem teszi a dolgát, hozza amit ígér, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

thirdgeneration

2015. február 16.

Használom testre és néha arcra is.
A testemen mindig csodát művel, nagyon szépen beszívódik, könnyű és jól hidratál.
Az arcomon néha jól viselkedik, néha nagyon szeleburdin, így ott csak nagy ritkán merem bekenni vele magamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Használom testre és néha arcra is.

trisztan

2015. február 8.

Kellemes csalódás, bár én vártam a fehér dobozos illatát, és ez teljesen más. Finom, visszafogott, nem erőteljes, de kellemes illata van. Hamar beszívódik, bár ahogy a többség én is kézkrémként használom, arra teljesen jó, de utazásnál 1-2 napra univerzális krémként is mertem használni, így nem okozott problémát az arcomon, de minden napra arckrémként nem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 8.

Andi888

2015. február 1.

Összetevők miatt 4 csillag, már csak kézkrémként merem használni, párom arcára is keni, ő nagyon dícséri, de neki nagyon száraz bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Berniii

2015. január 20.

Én kézkrémként használom, arcom közelébe nem nagyon vinném. Amire használom, arra bevált. Még gondolkodom, hogy újravegyem-e. Kézkrémekből amúgyis szeretek tesztelgetni, viszont ha akciósan árulják, akkor biztos, hogy a kosaramban fog landolni. :) Nem csodaszer, de amire én használom, arra megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

katuska8

2015. január 15.

A mandulás szappannal kaptam csomagban. Nem szoktam hidratáló krémet használni, csak nagyon ritkán kenek az arcomra. Amikor ezt megkaptam, minden este használtam. Nekem biztos, hogy nappalra nem lenne jó, mert az én zsíros bőröm csak másnap reggelre szívja be. A hidratáló hatásával meg vagyok elégedve. Most már csak ritkábban használom, nem is tudom miért, bár így olvasva a kommenteket, mintha nekem is kijött volna néhány pattanás pár nap használat után. Szóval összességében jó, csak nem az én bőrömre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

franyoh

2015. január 13.

Eredetileg napégésre vettem, gyors segítségként, de már az arcomra is kenem. Nagyon jól hidratál, a test bármely területére alkalmas. Könnyen beszívódik és finom az illata is. Az összetevői miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Loreley

2015. január 10.

Használat után kipirosodott a karom,nem tudom,hogy emiatt a krém miatt vagy az új szappanom miatt,ha többet használom kiderül.Nivea illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

trudee

2015. január 3.

Ajándékba kaptam, magamtól nem igazán veszem a Himalaya termékeit, mert nem hiszek az ayurvedában meg ennyi pénzért jó minőségű natúrkozmetikumot nem lehet kapni. Ez a krém pontosan ugyanolyan, mint a kék tégelyes Nivea, amivel már hálistennek évek óta nem kerültem kapcsolatba. Kellemes az illata, könnyen beszívódik, pillanatnyilag hidratált érzést is biztosít, de pár óra múlva ugyanolyan száraz a kezemen a bőr, mintha be sem kentem volna. Vannak ennél hatékonyabb krémek is ezért az árért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.