Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
xDzsenkOx

2018. december 10.

Gyorsan beszívja a bőrőm, az arcomra vettem mert hideg időben mindig hámlik, ezt csökkentette, a kezeim nagyon puhák lesz tőle, és jó az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Sheila

2018. november 28.

Upd: kedvenc lett. Bár a bőröm már rég rendbejött (2 nap alatt helyrehozta ez a krém), de azóta se tudok lekattanni róla. Éjszakára, nappalra, egyaránt szuper, és nagyon kellemes meglepetés, hogy sűrű, tömény krém létére egyáltalán nem zsírosítja a bőrömet. Az arcom olyan sima, puha, hogy nem győzöm tapogatni. Kell neki pár perc amíg beszívódik, de utána tökéles, simán lehet rá sminkelni is. Bónusz, hogy kéz- és lábkrémként is bevált, úgyhogy utazáshoz is szuper, ha az ember nem akar egy rakás pipere cuccot magával vinni. Azt hiszem újra fogom venni.

Nekem ez most életmentő csodaszernek bizonyult.
Miután ez:
gyakorlatilag szétmarta az arcomat, és sajnos semmi nem segített, hirtelen ötlettől vezérelve dobtam a kosaramba ezt a párszáz Ft-os kis krémet, lesz ami lesz alapon. Este bekentem vele a száraz, érdes, viszkető, piros, hámló bőrömet. Elsőre nehéz, sűrű, zsíros krém, de mondom nem baj, jó lesz ez. Kb 10 perc után maradéktalanul beszívta a bőröm, úgyhogy ment rá még egy vastag réteg lefekés előtt. És reggelre megtörtént a csoda, a szárazság szinte majdnem teljesen megszűnt, már csak picit volt érdes a bőröm. Úgyhogy smink alá ment még egy vékony réteg reggel, és mostanra megszűnt a viszketés, húzódó, égő érzés, az arcom kezd újra sima, puha és normális lenni. Tartottam az összetevőktől picit, de most azt mondom ilyen hatékonyság mellett letojom hogy mi van benne, mert maximálisan bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

Nekem ez most életmentő csodaszernek bizonyult.
Miután ez:

Mars93

2018. október 22.

Igazi megmentője a száraz kezeimnek! Ebben a hűvös, szeles időben szinte egy nap alatt úgy kiszárad a bőröm a kezeimen, hogy az valami borzasztó. Ez a krém egy nap alatt (háromszori kenés után) helyrehozta azt, amit a többi egy hét alatt sem tudott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Luna11

2018. június 12.

Nagy kedvencem lett :) Szépem ápolja a bőrömet, bár azt nem mondanám, hogy könnyen beszívódik, sőt kimondottan nehezen, de mivel csak este szoktam használni, így nem zavar, az illata is nagyon kellemes. Már megvettem a másik fajtáját is utánpótlásnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

hamuna

2018. május 27.

Nagyon szeretem, a száraz bőrömet jól ápolja. Ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nagyon szeretem, a száraz bőrömet jól ápolja. Ár-érték arányban is megfelelő.

Csillagporocska

2018. május 5.

Pár hete használom, de egyelőre nem lett a kedvencem. Előnye, hogy hipoallergén, és egészen jól is hidratál. Viszont a használata során nem érzem azt, hogy a bőröm 'fellélegzik', frissebb és rugalmasabb lesz. Picit nehezen szívódik be, és nem 'eteti' magát, csak muszájból használom. Kicsit csalódtam benne, mert egyszer volt egy Himalaya testápolóm, amit nagyon szerettem, de ez a termék nem ilyen. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Kittina21

2018. április 22.

Amit ígér, azt betartja. Nincs zsíros érzet csak hidratalt bőr. Újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Amit ígér, azt betartja. Nincs zsíros érzet csak hidratalt bőr. Újraveszem

Fruy1221

2018. április 8.

Nagyon szeretem ezt a krémet még tavaly októberben találtam rá és azóta is újra vevős:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

nikiii.*

2018. április 4.

Legutóbb, mikor a páromnál voltam, az anyósom kezembe nyomott két tégely krémet, hogy próbáljam ki, mert magának vette, de neki túl zsíros, és tudja, hogy az én bőröm száraz, ezért biztos jó lesz nekem. Nem is nagyon néztem, mire való, épp elfogyott náluk az arckrémem, úgyhogy gondoltam, kipróbálom. Az arcom nagyjából három perc alatt nem kevés mennyiséget szippantott be este, másnap reggel pedig annyira jól esett, hogy kentem rá egy második réteget is, így bár 12 óra alatt háromszor krémeztem be az arcomat, nem volt neki sok. Az arcomon levő sebeket (helló, pattanáshegek) gyönyörűen elkezdte gyógyítani, hiába virultak öt napja gyulladtan az arcom mindenféle részein, két nap használat után gyönyörűen megnyugodtak és hámosodtak. Istenien hidratál, szinte feltölti a bőröm, nagyon finom érzés viselni, tökéletes. Az előbb, mikor megláttam, hogy ez elvileg nem is arckrém, ráadásul ilyen olcsó, szinte sokkot kaptam. Brutális, mennyire jó kis krém, megjegyzem magamnak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

horanett92

2018. március 21.

Az Aldiban vásároltam akciósan. Kettesével összerakva, két csomagot vásárolva 599 Ft volt egy pakk. Kézkrémnek használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Az egyik ujjamon viszkető, fájó ekcémás elváltozás jelent meg a tél folyamán, de ez a krém szépen rendbe tette 2-3 használat után. Sokkal könnyebben kezelhető, mint mondjuk a kék tégelyes Nivea krém és jobban fel is szívódik. Szerintem az illata is nagyon finom. Jól hidratál és nem kell sokat használni egyszerre belőle. Nem bántam meg, hogy hirtelen 4 tégely lett belőle itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.