Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
loira

2018. március 18.

Kézkrémnek használom, s valóban jól hidratál, naponta elég egyszer használni. Azonban nekem nagyon zsíros érzést hagy, így krémezés után a tenyeremet jó áttörölni, hogy ne hagyjak mindenhol ujjnyomokat és ne csússzon ki a kezemből semmi. Illata kellemes, nem túl intenzív, semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

szonjecska

2018. február 9.

Ajándékba kaptam, éjszakai arckrémként használom. A bőröm bársonyos lesz tőle, a fénye is szebb, de sehol egy pattanás, szóval szuper az egyensúly. Viszont nehezen szívódik be (ez még nem lenne akkora gáz, úgysem kenek már rá semmit :) ), és parabént tartalmaz, nagy szomorúságomra. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Riccah

2018. január 23.

Teljesen elégedett vagyok vele, a téli időszak egy elég rázós periódusa volt a bőröm minőségének, mindenhol kirepedek a nagy hidegben, viszont mióta ezt használom akár a smink alá alapnak, akár magában ápolónak, azóta ez nem történt meg, szóval azóta elhasználtam egy kondérral és ezt fogom tenni a jövőben is, amíg nem okoz csalódást. :))) De egy kapcsolatban ugye fontos a bizalom. :P :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

BriBerecz

2018. január 5.

Még a nagymamámtól kaptam egyik karácsonyra, télen nagyon durván kitudod száradni a kezem, ez azonban úgy rend betette, hogy csak pislogtam, mint a halacska a vízben. Egyszer kifogtam egy akciót és valami 299 Ft-ért sikerült rárabolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

hearteu

2017. október 24.

Számomra ez tényleg csodaszer. A Nivea éjszakai arckrémét akartam újravenni, de arra sajnos nem volt pénzem, így ehhez tértem vissza. Nem kifejezetten arckrém, de én csak oda használom. A száraz foltokat nagyon szépen feltölti, hosszútávú hidratáltságot ad. Kicsit nehéz krém, nem szívja be a bőröm, amit nem bánok (kb így hiszem csak el, hogy hidratál :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

BReni

2017. október 14.

Ajándékba kaptam, sokáig várt a polcon, mivel az én ekcámára hajlamos száraz bőröm nagyon válogatós, aztán nemrég kibontottam mert elfogyott a gyógyszertári krémem, gondoltam hátha használ. Azóta imádom!! Egy csoda ez a krém! Azonnal hidratál, lehúzza a pirosságot reggelre (ezen őszintén megdöbbentem) és nyugtatja a bőrt. Teljesen elhagytam a gyógyszertári krémet (amit mellesleg minden este kennem kellett, hogy használjon). Én lusta vagyok minden este testápolózni, így amikor érzem, hogy száraz a bőröm és pirosodik 2-3 napig reggel este kenem magam vele és volt nincs. Régen használtam ennyire jó krémet, az 5-10.000 Ft-os hiper-szuper reklámozott ekcéma elleni krém elbújhat mellette. Bátran ajánlom száraz érzékeny bőrűeknek, ki kell próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Unix

2017. október 5.

Egyszerűen imádom ezt a hidratálót. A bőröm elégé szárazzá tud válni de zsírós érzetet sem szeretem a bőrömön így ez egy fantasztikus megoldás lehet olyanoknak is mint én.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Beka12

2017. október 2.

Imádom, mindig a táskámban van. Használom a kezemre, a számra, és télen néha az arcomra is, amikor nem otthonról indulok és nem tudom az otthoni arckrémemet használni. Mondjuk eléggé elfogult vagyok a Himalaya termékekkel kapcsolatban, viszont ez tényleg az egyik kedvencem közölük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Kuro

2017. szeptember 19.

Tokeletes kis univerzalis kence. Ha nagyon szaraz az arcom, ejszakara vekony retegben tokeletes, nem okoz pattanasokat. Kez- es labkremnek ejszakara szinten jo, de mivek zsiros krem, naokozben nem nagyon kehet hasznalni. Nekem az irritacio okozta viszketo, piros foltokat is segit megnyugtatni, hamarabb elmulnak. A masodik tegely vegenel jarok. Szerencsere a Rossmannban egy negyes pakkot kaptam 500 Ft korul, ugyhogy most betaraztam belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

sackoka

2017. szeptember 7.

Először nem nagyon érettem, hova lehet használni egy univerzális krémet, mert acra nem szívesen kenem, ahhoz túl zsíros, testáplónak meg nem ilyen csomagolást képzelnék el, Aztán nyaralás alatt rájöttem, hogy mindenre jó tényleg, a napégést szépen enyhítette, a lábszárazságot szépen kezelte. Nagyon megszerettem, minden hosszabb útra elkísér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.