Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
emotionisland

2017. augusztus 3.

Az egyik kedvenc bőrápolóm, nagyon sokszor használom, csak pozitív véleménnyel vagyok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

verabaranyi93

2017. június 6.

Az életemet mentette meg. Számomra abszolút csodaszer. Hónapok óta nagyon csúnyán hámlott a bőr a bokámon és a lábfejemen. Mindenféle kencét kipróbáltam és már kezdtem azt gondolni, hogy ezzel bizony kénytelen leszek elmenni bőrgyógyászhoz, mikor utolsó mentsvárként beruháztam egy kis tégelyre ebből a krémből. 2 nap alatt gyakorlatilag teljesen eltüntette a tüneteimet. Nem mellesleg rendkívül jó árban is van. Ha valaha elfogy, biztosan újra veszem :) Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Betty05

2017. május 9.

Több éve használjuk ezt a krémet, ez egy kis csoda tégelyben! Épp olvastam lejjebb,Férjemnek is ekcémás volt a bőre az arcán és nagyon száraz volt a bőre.( volt rá speciális gyógyszertári krém de semmit nem használt,nem segített) Ajándékba kaptunk egy Himalaya csomagot, és benne volt ez a krém is, elkezdte vele kenni az arcát, se ekcéma, se száraz bőr, teljesen el tüntette a bőr problémát, annyira hogy vissza se tértek a problémák, nagyon kellemes illata van semmilyen bőr irritációt nem okoz,vagy kellemetlen ragacsos érzést, egy kis leégéses bőrt is olyan szépen helyre hozza. CSAK ajánlani tudom!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Marcsus

2017. május 7.

Az arcomra használom, nappali krém helyett, mivel elég száraz a bőröm az arcomon. Kellőképpen táplál, kellemes érzetet hagy maga után, viszont rettenetesen lassan szívódik csak be, így figyelnem kell, hogy mikor érek hozzá az arconhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

balankaa01

2017. április 14.

Anyukám vette magának arckrémnek, mert nagyon száraz bőre van, de panaszkodott, hogy nagyon nehéz krém, nem szívódik be neki teljesen.
Én testápolóként próbáltam ki nedves bőrön, egész jól teljesít. Az illata tolakodó, nem szeretem.
Én magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Én magamnak nem venném meg.

JEN18

2017. február 18.

Egy hete vettem, nekem zsíros érzetet hagy utána, még reggelre is egy kicsit. Csak este szoktam használni mert nagyon száraz a bőröm, illata kellemes, de nem hiszem hogy újra megveszem a zsíros hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

zsokaw

2017. február 7.

Nálam nagyon jól bevált a téli időszakban. Este használom, nem zsíros, könnyű és nagyon jól hidratál. Megfelelő szemránc krém használata mellett megfelelő választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

bluetlyy

2017. január 31.

Szerintem borzalmas. Tiszta pattanás lett tőle az arcom és még viszket is. Ráadásul a mellkasomra is kentem belőle és még az is borzasztóan tele lett apró patikkal. Nagyon rossz, ráadásul még a kezeket sem hidratálja rendesen. Senkinek nem ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Epelyke

2017. január 19.

Nem tudtam, hogy milyen krémet vegyek, utolsó kétségbeesésemben vettem ezt a kerémet! Univerzális krém arca és testre is használom! Szereti a kombinált bőröm: bizonyos helyeken száraz, hámlós, a homlokomon zsíros és időnként sebboreás, ekcéma jellegű tünetekkel! Kb 1 éve használom és már a 2.tégely felénél járok! Negatívum, hogy nekem picit erős az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Mathilde

2017. január 15.

Nekem az ekcémás, nagyon száraz bőrömre bevált. Ár-érték arányban nagyon jó. Puha lett tőle a bőröm és a családban mindenki meg van vele elégedve. Az illata is jó. Szívesen ajánlom, és nem csak száraz bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.