Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
arebeka

2016. december 28.

Pattanásos zsíros és aknés lett tőle a bőröm.. Anyum használta de neki se volt valami megnyerő oda adta,1 hét használat után jött a sok kicsi mélyenülő pattanás.... senkinek nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

vikóca69

2016. december 21.

Olcsó volt és úgy gondoltam kipróbálom. Azt reméltem, hogy a Himalaya termékek összetevői szebbek, de mivel itt több "piros pöttyöt" is látok, emiatt kicsit csalódott vagyok. Ettől függetlenül a krém állaga számomra nagyon megfelelő, pár nap alatt rendbe tette a szárazságtól kisebesedett lábszáramat. Felvitelkor kicsit zsírosnak tűnik, de aztán hamar beivódik, puha, és kellemesen illatos lesz a bőröm tőle. Az illata egyébként a Níveára emlékeztet, amit szintén kedvelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Dorci1987

2016. december 8.

Jó kis krém, én általában a sokkal jobb minőségű hidratálómat kiegészítve, vagy dermarollerezés után kiegészítésként szoktam használni, nem rossz, nem rossz... Testre is használom, ha van, és az illatát imádom :-) ettől függetlenül nem nagyon veszem újra, így csak 3* :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Pannii000

2016. november 21.

Néha nagyon kiszárad az arcom, különösen a homlokom, erre szoktam használni. Nagyon jól hidratál, a szárazság elmúlik, és nem is kell belőle sokat használni. Az ára is rendben van, és az illata is nagyon kellemes:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

andii94

2016. október 28.

Egész jól szuperál a késő nyári-őszi szezonban, télre viszont számomra kevés. Az illata kellemes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

little_brigitzzi

2016. július 28.

Abszolut nagy kedvencem!Az illata kellemes krém illatú kicsit olyan Niveás illata van,hamar beszívodik és tökéletesen hidratál az ára pedig nagyon baráti,megvagyok elégedve a Himalaya Herbals termékeivel tőlük van arc lemosóm is és fogkrémem is,mindhárom termék meggyőzött hogy csak ajánlani tudjam mindenkinek ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

georginasz

2016. június 21.

Az egyik kedvenc krémem, nagyon bevált! A bőrömet kiválóan hidratálja és az illata is kellemes. Biztosan újraveszem, amint elfogyott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Blush

2016. május 30.

Pont nem vártam egy hidratáló krémtől, hogy kiszárítsa a bőrömet... Télre vettem, mert a hidegben száraznak szoktam érezni a kezeimet, de rontott rajta. Május elején adtam neki még egy esélyt, hátha most beválik az épp nem száraz kezeimen, de repedezettre szárította még az ujjak közét is néhány használat után. Lehet van benne valami, amit nem bír a bőröm, mert az arclemosójával is ugyanígy jártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Mammunt

2016. május 23.

Szeretem mert hamar hidratál, nagyon puha a bőröm utána és nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

vixca

2016. május 19.

Zsíros hatású, elkenegettem a lábamra, ott nem zavart. Többé-kevésbé hidratált. Nem ezt vártam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.