Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Niki03

2016. május 19.

Nehéz, zsíros és mégsem hidratál. Finom illat, nincs egyéb előnye számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

borb.biaa

2016. május 19.

Testápolókrémként szerintem elég jól funkcionál, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, és tetszik, hogy semleges illata van, így nem veszik össze a parfümömmel. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Niki03

2016. május 16.

Nehéz, zsíros és mégsem hidratál. Finom illat, nincs egyéb előnye számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Negro

2016. május 14.

Max a kezemre vagy a lábfejemre kenném de kézkrémem meg van nagyon tuti, szóval.... Zsíros, az illata se jött be. Férjem kenegeti a kezére. Egyszer csak elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Lili91

2016. május 10.

Csalódtam ebben a termékben. A kezemre vettem, mivel nagyon száraz és a leírás intenziv hidratálást ígér, de ebből szinte semmi nem valósul meg. Minden este kenegettem a kezem, de nulla. A fehér változata két csillaggal jobb nekem. Arról nem is beszélve, hogy tele van káros anyagokkal. Nem veszem újra, és ezt sem valószínű, hogy elhasználom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

sztkata

2016. április 20.

Vízhiányos bőrömnek éjszaki krémként áldás. Könnyen kenhető, jól beszívódó és maximálisan hidratáló hatása van, nem hagy zsíros érzetet maga után, lélegzik a bőröm tőle. illata minimális, kicsit nekem "babás", de mindenképp egy enyhe kellemes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

cicababa

Korcsoport: >54
2016. április 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Valóban jó kis krém. Sokan dícsértétek az illatát is. Szerintem olyan, mint az (időszámításunk előtti) cremedas-nak volt. Érdekes kék gomba alakja volt a tégelynek. A krém is hasonló volt. (Azt is nagyon szerettük anno.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 7.

Sunchi

2016. április 3.

Kaptuk karácsonyra nagyon jó kézkrém ek jó zsíros krém , nekem hamar issza a kezem ! Testre nem kennem mert parafin van benne sajnos az kicsap mindenhol de jár az 5ös mert majden 4 hónapja birja és még van benne :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

cserryy

2016. március 20.

A kezemre használom és nagyon jó. Az illata is tetszik ,olyan klasszikus krémillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

emb1p3

2016. február 22.

Talán anyukámtól került hozzám, aki kapta, de nem használta el, én meg a száraz bőrömmel úgyis elkenegetek 1000 ml testápolót telente, gondoltam mért ne. Nézegettem, hogy hova ajánlja a gyártó, de ránk bízza, én hamar úgy döntöttem, hogy testápolónak jó lesz, az arcomra nem kenném. Közepesen hidratál, normál bőrre jó lehet, szárazra nagyon kevés, nálam 1,5 hét alatt elfogyott. A szaga kifejezetten zavar, ha már parfümöt raknak bele, akkor nem értem, hogy mért kell ez a műanyag, műzöld illat (persze dehogynem tudom, a kamu natúr kozmetikum imázs miatt), igazán összedobhattak volna valami civilizált illatot is. A zöld csomagolás meg a marketing miatt azt hittem, hogy ez egy szép, természetes termék, kacckacc, hát hogyne. Az életben semmit nem veszek ettől a márkától, és nem a parabének meg az illatanyagok, hanem a megtévesztésen alapuló imázs miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.