Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Strangetoxic

2016. február 1.

Egész jó a száraz bőrömnek, bár 4 óra mire beszívódik, de legalább nem ég az arcom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Jelizz

2016. január 29.

nagyon zsíros, 1 év mire beszárad :( elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

nagyon zsíros, 1 év mire beszárad :( elajándékoztam

dori96

2016. január 26.

akciósan vettem pár hónapja. most fogyott el.
meg voltam vele elégedve, jól hidratált,hamar beszívódott. nem csodaszer, de egynek jó. (kézre használtam)
volt,hogy felturbóztam már csepp jojoba olajjal. úgy intenzívebb volt a hatás:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

akciósan vettem pár hónapja. most fogyott el.
volt,hogy felturbóztam már csepp jojoba olajjal. úgy intenzívebb volt a hatás:)

barbyka01

2016. január 26.

Én is DM box által jutottam hozzá. Nekem túl testes, sűrű krém az arcomra. A bőröm néha bizonyos pontokon nagyon száraz, ezekre a pontokra használom, mikor érzem, hogy extra táplálást igényelnek. Hamar beszívódik, az illata is finom, nem túl erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

nagynori

2016. január 26.

DM box által lett az enyém. Nagyon száraz az arcbőröm, oda használtam el. Ár-érték arányban szerintem megfelelő krém. Nekem hamar beszívta a bőröm, de tényleg nagyon száraz az arcom.
Újra nem veszem, inkább mással kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Újra nem veszem, inkább mással kísérletezem.

Kamillavirag

2016. január 26.

Én éjszakára használom hidratáló krémnek és erre nagyon jó mert más kevésnek bizonyult de ez megfelelően hidratál.Elég zsíros de meglepően hamar beszívja a bőröm, és nyugtató, nem okoz pattanásokat. Egyelőre nekem bevált, elhasználom bár újravenni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

petoandika

2016. január 18.

Kéz-, és testápolóként használom minden este. Hamar beszívódik és jól hidratál.
Utána kellemesen puha marad a pőr, picit zsírosabb talán, ezért én arcra pl nem szívesen próbálnám ki.
Nálam ár-érték arányban, meg amúgy is 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Kéz-, és testápolóként használom minden este. Hamar beszívódik és jól hidratál.
Nálam ár-érték arányban, meg amúgy is 5* :)

nadalandy

2016. január 17.

Hozzám egy dm boxban érkezett. Az volt a furi, hogy amikor kibontottam ( mármint nemcsa a tegely tetejét, hanem a celofánt is) kb csak két harmadig volt termékkel. Az biztos, hogy nem 50 ml.
Én testápolóként használom, intenzíven táplál és rendesen hidratál az összetevői ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Antika

2016. január 16.

Testápolónak, kézkrémnek használom és nagyon kedvelem. Elég jól hidratál , az illata is kellemes ja és az áráról ne is beszéljünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Zsanett01

2016. január 5.

Ez a krém testápoló.Sokan írnak arról,milyen arcra.Én a kezemre/ill. testápolóként használom.Hasonló a Nivea soft-hoz.Az illata visszafogott-az ára szuper.Picit zsíros az állaga-ami télen jól jön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.