Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
robszinka10

2016. január 4.

Nagyon száraz a bőröm, egy hét alatt rendbe tette. Így télen tuti ezt fogom használni, nyáron azért ez sok. De imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

bbogesz

2016. január 3.

Éjszakai arcápolásra használom késő ősztől tavaszig, illetve télen a hidratáló verzióját szoktam ezzel kiegészíteni a szárazabb területeken nappali használatra. Nagyon szeretem az illatát, az állaga nekem kicsit zsíros, éjszaka ez nem probléma és télen is gyorsan beszívja a bőröm, viszont nyáron emiatt sosem használom, csak a hidratálót :)
Testápolásra is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Testápolásra is nagyon jó!

bodni

2015. december 31.

A téli hónapokban a szárazabb arcbőrömre kerestem egy nem túl zsíros, finom,diszkrétebb illatú krémet.A Nivea új férfi bőrápoló krémjére voltam kíváncsi, de mivel a kisebbik tégelyes nem volt éppen és egy nagyot nem használnék el, így a Himalaya mellett döntöttem.Épp 499 Ft volt szerintem megérte.Jó 1 hónapi nem rendszeres, de heti többszöri használat után azt mondom nem bántam meg de újra nem venném.Arcra kevés kell, nem izzadok le alatta fűtött helyen.Kézre annyira nem vált be pedig az is elég száraz és lassan szívódik be.De valószínűleg nem is kézkrémnek készült hanem arcra inkább.Az illata kicsit a lanolinos babakrémre emlékeztet finom, soft nem tolakodó.A bőröm nem lett jobb tőle de hát ez nemcsak egy krémen múlik.Életmód, étkezés, bőrtípus stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

nagyerika28

2015. december 8.

Nagyon sűrű,testes krém,amiktől eddig ódzkodtam,hogy az arcomra kenjem,mert az ilyenektől tiszta ragya lettem.Meglepődve tapasztaltam,hogy rengeteget beiszik belőle a bőröm és nincs tőle pati.Parabén ide vagy oda,de nekem nagyon bejött ez a krém.Sajnos a parabénmentes krémeim sorra 1 hónap használat után kimolyhosodnak,penészednek vagy nem tudom mi történik velük,de kukaérettek lesznek.Szerintem az még rosszabb a bőrömnek,mint a parabén...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Bnemrita

2015. november 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet, mondhatni a kedvencem mostanában. Tényleg jól hidratálja a legszárazabb bőrt is és tényleg nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata isteni finom. Nekem a berepedezett kézbőrömet és a télen eléggé kiszáradó talp-és sarok bőrömet is szépen helyretette. Arcon kívül én szívesen kenem bárhova. Nagyon-nagyon ajánlom, nekem kimondottan bevált. Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Matilda

2015. október 31.

Tégelyből szagolva nekem rendelőszagú, felkenés után valamivel finomabb, de így sem tetszik annyira, a másiknak sokkal finomabb az illata. Hidratálni hidratál, de nem ájultam el tőle, télre biztosan nem lesz elég. Csak kézre használom, az arcomra rá nem kenném nem is értem hogy gondolták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

bogi01

2015. október 28.

Nagyon tetszik az illata gyorsan beszivodik nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

Nagyon tetszik az illata gyorsan beszivodik nagyon szeretem

Dalma027

2015. október 1.

Nekem a másik hidratáló krém jobban bevált A Himalaya-tól. Ennek a terméknek a beszívódása sokkal lassabbnak tűnt, és az állaga is zsírosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Redlips

2015. szeptember 17.

Nem a legszebb összetevők, de viszonylag jó kis krém és táplálóbb, mint a fehér dobozos társa. Könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

fannc22

2015. július 21.

Egész jó kis krém, kézre használom, de van hogy testápolásra is néha néha. Egyszer használtam arcra, de nem vált be, nekem csípte. Egész jól hidratál, jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.