Himalaya Herbals

Ár:   570 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankapanka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Hidratálja és táplálja a száraz, nagyon száraz bőrfelületet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. A búzacsíra gazdag E-vitamin forrás, mely táplálja a bőrt, védi azt a környezeti hatásokkal szemben. Az édes mandula hatékony természetes hidratáló, hatékonyan ápolja még a nagyon száraz bőrfelületet is.

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Duó Szett (krém+szappan)
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
HevesPetra

2015. július 2.

Amikor nem az Uriage Xémose-t használom a kezeimre és a karjaimra, akkor ő kerül elő (valójában elég gyakran, mivel ennek sokkal finomabb illata van). Valami régi cuccra emlékeztet, de nem tudom felidézni mire. :) A lényeg, hogy betartja az ígéreteit: gyorsan beszívódik, és tényleg hidratálja, ápolja a bőrömet. Nem mondom parabének nélkül jobban szeretném, de tudatos napjaimon ezért is használom inkább a xémose-t. Gyengébb napjaimon pedig ő jelenleg a tökéletes megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Krisz78

2015. június 29.

DM boxban jutottam hozzá,sztem magamtól nem vettem volna meg.Eddig.
Nagyon könnyen beszívódik,egész nap érzem a hidratáló hatását,nagyon puha és selymes tőle a kezem és a lábam.Az illatát is imádom.
Arcra azért nem merném kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

DM boxban jutottam hozzá,sztem magamtól nem vettem volna meg.Eddig.
Arcra azért nem merném kenni.

lacedmuffin

2015. június 20.

Én ezek szerint azon kevesek közé tartozom akiknek arcra is bevált. Nehezen szívódik be, viszont ez hozta helyre az Akneroxid hatására teljesen kiszáradt bőröm. Párhuzamosan használom a kettőt, vélhetően ezért nem pattogok ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Ophelia

2015. május 13.

Nagyon szeretem a Himalaya Herbals termékeket, ezalól ez a krém sem kivétel. DM boxból jutottam hozzá én is, de a másik, fehérebb dobozú társát már többször is újravettem. A kezeimre használom, amik bizony a munkámmal járó sok vegyszertől kikészülnek, estére ha bekenem ezzel a krémmel, szépen rendbe jönnek reggelre. Az illata a kék niveához nagyon hasonlít, szóval kellemes. Jó kis krém, szerintem veszek még a jövőben is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Sindy6

2015. április 21.

Nagyon szépen hidratál, a kezemre és a lábamra tökéletes lesz, ha becsukom a szemem a parabén miatt. De ha ránézek sajnos egyből az ugrik be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Detty0701

2015. április 20.

A DM beauty boxnak köszönhetően tulajdonosa lehettem ennek a csodának. Kellemes az illata, és könnyű a textúrája, a test minden részére lehet használni, de én személy szerint kézkrémnek használom. Elég száraz a kezem, napi 3x kenem vele és csodákat művel, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

kismadár

2015. április 9.

Arcra egyszer próbáltam, oda nem vált be, csípett. De testre nagyon jó! Finom az illata, puha lesz tőle a bőröm, csak egy kicsit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

emesebalazs

2015. április 8.

Én kézkrémnek használom, nagyon száraz a kezem mindig, és oda valami csoda!!! Hamar beszívódik, és puhává varázsolja a bőröm :) Szeretem nagyon. Nem is volt drága. Az illata is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

fannikeresztes

2015. április 5.

Arcra túl zsíros, én kézre és lábra szoktam használni. Nagyon jól hidratál, az illata szerintem természetes, nem zavaró, nekem nagyon kellemes. Az állaga sűrű, de elég gyorsan beszívódik. Elég hamar elfogyott...Összességében egy jó krém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

cattitude

2015. március 27.

nehezen szívódik be és olyan fura érzetet hagy a bőröm, azt hiszem, nem fogom elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.