Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 , Eladó: heeyroxannee
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, foxposstal előre utalás esetén

watbrontosaurus

2018. április 19.

Az itteni jó értékelések alapján szerettem volna megvenni a másik fajta pakolást, de az nem volt a boltban, így esett erre a választásom, nem lehet sokkal rosszabb alapon.
A helyzet az, hogy rossznak valóban nem rossz, de igazából nem is nagyon van hatása.
Amit nem szeretek benne, hogy bár vastagon kenem fel, az arcom szélén leszedés után valahogy mindig marad belõle , amit egyszerûen lehetetlen leszedni.
A maszk lehùzás után minimálisan szárítja is az arcomat, bár tény hogy kicsivel szebbnek tűnik. Én ennyi pénzért semmiképp sem venném újra, de nem használhatatlan a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Ttimii

2018. április 12.

Én imádom a Himalaya arcápoló termékeit, szinte csak azt használok és ez a lehúzható maszk is nagyon jó, DE valamiért van két pont az arcomon, ahol egy foltban egyáltalán nem szilárdul meg és folyós állagú marad ez a termék, pedig van hogy 20 percig is fenn hagyom.........először azthittem, hogy azért, mert túl vastagon kentem fel, de kipróbáltam egészen vékony rétegben is, és ugyanazokon a helyeken ismét nem szilárdult meg. Körülötte szépen le tudtam húzni a maszkot, de ezen a két ponton vízzel kellett lemosnom. Nemtudom ez mitől lehet, de emiatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Stenico

2018. március 21.

Durván erős, de cserébe nagyon-nagyon alaposan kitisztítja a bőrt. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. Továbbá ne kerüljön a szemöldökre, csak ha valaki "gyantának" használná :) Illat helyett inkább szagról lehet beszélni, színe is rettenet, de hetente egyszer ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Viiiola

2018. március 9.

Nagyon szeretem a Himalaya minden termèkèt, de ez a maszk rèszben csalódás volt. Kellemes, jó állagú, könnyen felvehető, de a lehúzása borzalmas. Nagyon fájt, pedig nem vagyok nyavajgós, és égett az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

snori

2018. február 26.

Az egyik kedvenc lehúzható arcmaszkom! Tény, hogy elég erősen húzza a bőrt leszedésnél, de legalább tényleg tisztít. Heti 2 alkalommal használom és érezhetően puhább, tisztább a bőröm. Ár-érték arányban is szuper! Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

labathante

2018. február 8.

Nagyon megszerettem! Ne várjátok hogy 100%-ban eltünteti a miteszereket ,de nekem a bőrömet egészen szépen kitisztította,látni is lehetett a lehúzott maszkon a pici kis csúnyaságokat.A puhább bőrrészeknél ,például oldalt, tényleg fájdalmas de abszolút elviselhető.Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Tundi86

2018. január 5.

Én is aggódva kentem fel először az arcomra tekintve a rossz véleményeket... De pozitívan csalódtam, mert egyáltalán nem fájdalmas és nehéz a lehúzása. Sőt, azt a ragasztóra emlékeztető szagot sem éreztem :)
Könnyen, szakadás nélkül, egészben lejött, az illata kellemes, nem intenzív. Alatta szép puha és sima volt a bőröm. Én sem várok tőle csodát, el fogom használni mindenképp, mert kellemes bőrérzetet ad, nem irritál. Nem ígér mitisszer eltávolítást, szóval azt senki ne várja...
Szerintem nyugodtan próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Szerintem nyugodtan próbáljátok ki!

dorottyagera

2017. november 17.

Az illata és az állaga olyan mint egy ragasztónak , nagyon nehezen lehet lehúzni és nem kis fájdalommal jár, azonban a hatása csodálatos ! Az arcom használat után mindig üde és ragyogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Kuro

2017. szeptember 19.

A lehuzhato maszkokat alapvetoen vastagon kell kenni, es igenis megvarni azt a 15+ percet, mig megszarad, mert igy lesz hatasos. Az 5 perces, vekony, fatyolmaszkok semmit sem ernek.
Hatasra ez eddig a legjobb lehuzhato arcmaszk, amit igy drogerias korben probaltam, bar csodat nem kell varni tole, azonban a teljes koru otthoni arctisztitasnak kivalo eleme. Eltavolitasa utan a bor csak ugy issza a kremeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Quwer

2017. augusztus 14.

Állagában és szagában valamilyen ragasztóhoz tudnam hasonlítani . A hatása azonban remek ! Teljesen kitisztította a pórusaimat , puha bársonyos érzetet hagyva maga után . Viszont aki jót akar magának az csak az orrát / állát /és homlokát keni be vele ! Innen sem kellemes leszedni de az arcom többi részén megkönnyeztem ! Szívem szerint 3,5 adnék de a hatás tényleg nagyon szuper ,szóval inkább felfelé kerekítek !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol