Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 , Eladó: heeyroxannee
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, foxposstal előre utalás esetén

PaNel95

2017. május 26.

Szerintem nagyon jó pakolás ahhoz képest, hogy nem egy professzionális termékről beszélünk. Otthoni használatra több is, mint ideális. Használata után itta magába rendesen a krémet az arcbőröm, és egyáltalán nem zsírosodott ki a használat után, az utolsó cseppig felszívta a bőröm a krémet.
Én nem használom hetente, főleg nyáron kevésbé van rá szüksége az arcbőrömnek, hiszen a Nap szárít rajta valamelyest, de a többi évszakban remek társ.
A maszkoknál kollektíven elmondható, hogy nem szabad hajszálvékonyan felkenni, mert 1: akkor semmit se ér, 2: nem lehet lehúzni a lehúzhatót. Akinek fájt a lehúzás, az tegye össze a kezét, hogy nem kellett még kozmetikushoz járnia egy jó kis kúrára, mert amiket ők használnak, azok valóban erősek és olyan érzés, mintha a bőrt is lehúzná a maszkkal együtt.
Engem minimálisan csípett, de ez annak köszönhető, hogy valóban van benne hatóanyag, és nem a semmit kenegetem a bőrömre! Ez teljesen normális.
A lehúzása nem volt vészes. Az arccsontomnál kicsit kellemetlen volt, de ott vékonyabb is a bőr, úgyhogy erre számítottam. Tűrhető volt.
Száradási ideje jó fél óra, negyven perc körül van. Szerintem egy jó maszknak ennyi kell is. A 10 perc alatt megszáradó maszkok olyanok is a legtöbb esetben, főleg drogériás viszonylatban. Aki normális maszkot akar használni, ne is várja el, hogy hopp felkenem és még felöltözök már húzhatom is le/moshatom is le, és mehetek a dolgokra. Kell nekik az idő!
Az illata, állaga, kenhetősége is rendben van.
A bőrömet nem irritálta. Lehúzás után minimálisan piros lett a bőröm, de ez pár perc alatt elmúlt. Krémezés után már nem is látszódott.
A maszkon láttam néhol kis bőrdarabkákat, szóval nálam az elhalt szöveteket valóban lehámlasztotta. Szépen puhította is az arcbőrömet.
Aki ettől várja a mitesszereknek az eltávolítását, annak csalódnia kell, mert ez nem az a termék. De nincs is semmi ilyen ráírva. Ha arra akarjuk használni a terméket, amire való, akkor viszont nem fog csalódást okozni! Mitesszer eltávolításra mitesszer eltávolító kencét vegyetek. Vagy menjetek el kozmetikushoz, de megsúgom, ő se pakolásokkal fogja eltávolítani őket!
Ja, és azért húzódik az arcbőrötök, mert szárít a maszk, mivel zsíros bőrre van - minő meglepetés! És hiába problémás, zsíros a bőrötök, hidratálni akkor is kötelező! És voalá, nem fog fájni, nem fog húzódni, nem fog kipirosodni. Pont ellenkezőleg.
Ha nem krémeztek utána, hihetetlenül tönkreteszitek az arcotokat.
Kérdezzetek meg egy kozmetikust inkább, hogy hogy kell használni, ha nem tudjátok megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Az illata, állaga, kenhetősége is rendben van.
Ha nem krémeztek utána, hihetetlenül tönkreteszitek az arcotokat.

Rami98

2017. május 23.

Rengeteget kell felvinni belőle, különben csak icipici darabokban lehet leszedni. A lehúzása nekem egyáltalán nem fájt, de nem is szedett ki semmit, pedig bőven vannak mitesszereim, főleg az orromon. 3-4 alkalommal adtam neki esélyt, azóta csak áll a polcomon. Nem jó semmire, a használata után még égett is a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

kalmaniki

2017. április 25.

A lehúzása tényleg nem kellemes, nagyon erősen odatapad a bőrhöz,viszont ezáltal megszabadítja az arcot az elhalt hámdarabkáktól és egyéb csúnyaságoktól. Miteszert ha jól láttam nem szedett ki,de nagyon puha és selymes lett a használata után a bőröm. Az illata számomra kellemes, gyógynövényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

panka987

2017. április 4.

Olvasom a véleményeket, hogy mennyire fáj leszedni... és csak nézek, hogy mégis miről beszéltek. Nem rosszabb, mint bármelyik másik maszk, és egyáltalán nem vészes, semmi különös fájdalmat nem tapasztaltam. Én szeretem ezt a maszkot, szép lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Bog

2017. március 23.

Imádom! A legjobb lehúzható maszk, amit valaha használtam! Ez tényleg csodaszer, gyönyörű élettel teli lesz a bőröm tőle!
Nem, nem szedi ki a miteszereket, de nem is erre van! Ha rendszeresen használod, annyira letisztítja és helyre rakja a bőröd, h egyszerűen nem lesz miteszer!
És csatlakoznék az előttem szólóhoz, nem tépi le a bőröm, viszont jól odatapad, ami kell lehúzható maszkhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

csomoviki

2017. február 12.

Pár hónapja vettem itteni vélemények alapján mert olvastam h jajj de tépi a bőrt, na mondom ez kell nekem :D Hát kövezettek meg, de annyira nem durva, sőt nekem kifejezetten tetszik. Kihangsúlyoznám, hogy nem miteszerek kitépésére van!!! Ez csak egy átlagos talán kicsit erősebben tapadó lehúzható arcmaszk. Igen, vigyázni kell a szemöldök és haj vonalánál, mert azokat meghúzza rendesen, de ki az aki oda keni Oo Egy szó mint száz, ez egy hasznos, elhalt hámsejteket leszedő arcmaszk. ( Érzékeny bőrűeknek nem ajánlott)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

slytherclaw

2016. december 3.

Ezt a maszkot hol kedveltem, hol nem, de azért csak elhasználgattam. Néhanapján kiszedett egy-egy csúnyaságot, de nem igazán érte meg emiatt szenvedni vele. Vékony rétegben kenve nulla a hatása, vastagon viszont nagyon lassan szárad, kín kivárni. Ha már kín: a hajvonalnál vigyázzatok vele, hajlamos kitépni a kis babahajakat és szemöldök közelébe se kerüljön, mert könnyű vele megjárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Ercibaba89

2016. október 26.

A bőrre vastagon érdemes kenni, különben nehéz a foszlányoktól szabadulni. A mitesszerek jó barátja, nem bántja azokat. Lehúzáskor tépi a bőrt rendesen, egy két pihét látok is rajta, eltávolított mitesszert azonban egyet sem. Sokkal többet vártam ettől a terméktől.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
mnikolett

2016. szeptember 16.

Te jó ég micsoda kínzóeszköz ez. Amikor először használtam konkrétan a könnyem is kicsordult. Azóta inkabb csak a T vonalba szoktam tenni, ott még viszonylag elviselhető. Egyébként valóban szépen tisztítja a pórusokat, de az az égető, vörös arc ami utána marad az teljesen elveszi tőle a kedvem. Biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

csopke

2016. július 3.

Nekem semmi exta. Olyan csak elkéne hasznáni ha már megvan. Egy baleás is jobb, hamarabb nyúlok utánna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol