Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 , Eladó: heeyroxannee
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, foxposstal előre utalás esetén

nyitraiklaudia

2016. július 3.

Az itteni vélemények miatt nagyon féltem tőle hogy lehúzáskor le fogja tépni a bőrömet, viszont komolyan mondom egyaltalan nem kellemetlen... Egyes mitesszertapaszok eltavolítasa sokkal nagyobb fájdalommal jár szerintem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

paluspanka

2016. május 5.

nem mertem konkrétan felkenni az egész arcomra az itteni vélemények miatt...orromra kentem csak fel miteszer eltávolítónak...rettenet szaga van és csíp is amikor felkenem de pár miteszert szépen kiszed...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

BarbaraKantor

2016. március 5.

Amikor azt írják a vélemények, hogy iszonyatosan fáj, azt vedd komolyan, főleg ha érzékeny bőrű vagy. Fáj, amikor szárad, és rettenes a leszedése, főleg, ha a hajadba vagy a szemöldöködve is került, és sajnos a rossz érzést azt sem enyhíti, hogy ha elmúlik (nekem 2 óra és hideg vízes borogatás kellett) a kipirosodás, inkább vörösödés után a bőröd csodaszép puha, táplált és mitesszer mentes lesz. A kín, amivel megküzdesz nekem sajnos nem éri meg. Nem is tudom el merjem-e ajándékozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

dorci993

2015. december 28.

Csalódás,bár szerencsére az első a márkától. Nekem ez a termék tipikusan a "van, de minek" kategória. Nem lesz tisztább a bőröm, még csak jó érzésnek se mondanám (az arcpakolások után általában frissnek és tisztának érzem a bőröm) miután lehúztam. Sőt, mintha kicsit zsírosítaná a homlokom, és az orromat, kimondottan kellemetlen. Muszáj utána mindig legalább tonikkal vagy micellás vízzel áttörölnöm az arcom jó alaposan, vagy úgy érzem, koszos maradt. Lehet persze, hogy én nem találtam még el a jó mennyiséget, hogy mennyit kell felkenni hogy hatékony legyen,szóval még próbálkozom, de addig 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Zsokaa

2015. december 26.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Örültem, hogy végre találtam egy olyan terméket, ami jobban odatapad a bőrhöz. Na megvettem, ma kipróbáltam. Fuu nagyon durva a leszedése, nem gondoltam, hogy ennyire nehezen jön azért le, és borzasztóan fáj. Talán majd az orr részre elhasználom, de teljes arcra tuti nem. Ráadásul nem is érzem annyival tisztábbnak a bőrömet. És puhábbnak, simábbnak se mondanám. A héten próbáltam egy másik félét is, annak jobb volt a hatása.

Update: adok neki még egy csillagot. Ha csak az orromra, annak közvetlen környezetébe és a homlokomra kenek belőle, akkor rendben van. Szed ki mitesszert és szépen megtisztítja, mattítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

simpe_dora

2015. december 6.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. A véleményeket elolvasva tudtam mire kell számítanom a lehúzáskor, így nem ért meglepetés, hogy tényleg nagyon fáj :D Azóta nem kenek az arcom szélére mert ott vannak kis babahajak és szörnyen tépi, mikor lehúzom. A hatása nem nagy szám, tényleg puhább tőle az arcom meg talán a miteszereket is kiszedi, de nagy változást nem vettem észre. Ki fogom próbálni, hogy csak a kezelendő területre kenek, hátha úgy nem lesz olyan rossz.
Egy jó tanács: ha használod, akkor aznap már ne menj utcára, mert nekem pl szörnyen piros tőle az arcom órákig, másnapra elmúlik szerencsére.
Drága szerintem ahhoz képest, hogy mit tud, úgyhogy nem veszem újra. Sajnálom, hogy nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Matilda

2015. november 27.

Számomra is eddig ez a legjobb lehúzható arcmaszk, másikkal már nem is próbálkozok, mert ez a tökéletes számomra. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nehéz lehúzni, legalább használ is valamit. Ha gőzölök előtte akkor még jó pár mitesszert is kiszed, utána szép puha, tiszta és matt lesz a bőröm. Heti 1-2x használom más maszkokkal együtt. Az állaga kellemes, könnyen kenhető, az illata picit furi, olyan ragasztószagú, de engem nem zavar. Nem csíp, nem bántja a szemem, ha közelre kenem akkor sem. Sajnos nagyon kevés üzletben látom ezt a himalaya maszkot, így vagy rendelnem kell, vagy ha belefutok valahol akkor feltankolok belőle. Nagyon szeretem, már többször újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Blakely

2015. november 10.

Én imádom a Himalaya Neem arctisztítóját azt a csúnya zöldet.Mivel már talán 3x újravettem és mivel fogyóban van gondoltam kipróbálom ezt a lehúzható arcmaszkot. Ez nem kimondottan jeleskedik a miteszerek eltávolításában míg a másik tökéletes rá ez viszont az arcom többi részét mintha jobban tisztítaná, utána annyira pihe puha lesz az arcom, hogy hihetetlen. Az igaz, hogy egy kínzóeszköz de hát hetente 1x ki lehet bírni, de szemöldök környékre télleg ne :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

FaithGunn

2015. október 25.

Szeretem ezt a maszkot, száradás után nehezebb lehúzni, mint a legtöbb lehúzható maszkot, a pici miteszereket kiszedi, hidratál. Puha, szebb kinézetű tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Azura

2015. szeptember 3.

Jézusom, hát ez nekem egy modern kínzó eszköz. :D Csak az orromra kentem, mert ott van a legtöbb kis mitesszerem, és gondoltam kezdetnek elég ha ott megnézem mit alakít. Körülbelül fél percig bírtam ki, és kétség kívül életem leghosszabb fél perce volt. Annyira csípte és égette az orrom, hogy le kellett mosnom. Nem tudom hogy ez normális-e, vagy csak pár percig tart és utána elmúlik? Valakinek valami tapasztalat?
Adok neki a közeljövőben még egy esélyt, hátha csak az én bőrömnek volt rossz napja ma, de ha legközelebb is ez lesz, sajnos könnyes búcsút kell vennünk egymástól. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol