Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 , Eladó: heeyroxannee
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, foxposstal előre utalás esetén

Bolvarin

2015. június 26.

Azért szeretem, mert lehúzható, sokkal praktikusabb, mint a lemosósak.
Tapasztalatból mondom, a szemöldök és hajvonal közelébe még véletlenül se kerüljön belőle, mert nem kegyelmez. :-)
Valóban fájdalmas az eltávolítása, de így legalább tudom, hogy ér valamit. A szépségért meg kell szenvedni hiába...:-)
A hatásáról annyit, hogy nem szárít, kifejezetten puha utána a bőröm, és kevésbé zsírosodik másnap. A pórusokkal nem vettem észre, hogy kezdene valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Azért szeretem, mert lehúzható, sokkal praktikusabb, mint a lemosósak.

googles

2015. június 23.

Érdekesek ezek a vélemények, hogy fáj a maszk lehúzása...
Szerintem szuper ez a maszk, a lehúzhatókat sokkal jobban szeretem, mint amit le kell mosni, ezek valahogy úgy érzem, meg is újítják a bőrömet.
Nagyon jó, tiszta lesz, heti 1x szerintem teljesen belefér egy ilyen kezelés. Akinek szárazabb bőre van, mint nekem, elég havi 1-2.
Szóval nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 23.

Érdekesek ezek a vélemények, hogy fáj a maszk lehúzása...
Szóval nagyon ajánlom.

Essie

2015. június 23.

Egyszeri használat után nem hiszem, hogy sokszor fogom használni, ha egyáltalán előveszem még. Fájt, amikor lehúztam az arcomról, és a probléma számomra nem maga a fájdalom, az kibírható, de egyszerűen nem gondolom, hogy a bőrömnek, (ami amúgyis sok mindenen ment már keresztül, és még most is eléggé problémás) erre a húzkodásra szüksége volna. Vannak jobb, és sokkal jobb arctisztítók is, amik gyengédebbek is a bőrhöz. A hatását tekintve se vagyok elájulva tőle, plusz még illatanyag is van benne, szóval ez nekem nem bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

KisPicúr

2014. augusztus 8.

A legjobb lehúzható arcmaszk, amit használtam. Puha és szép lesz tőle a bőröm és nem szárítja ki. A lehúzásához kicsit össze kell szorítanom a fogaimat, de azért nem olyan szörnyű. Személy szerint én jobban szeretem ezt, mint amit könnyebb lehúzni, mert ennél érzem, hogy nem csak időpocsékolás volt szenvedni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

HyperBunny

2014. július 10.

Hát az illatanyag felesleges bele, mivel nem érződik... mondhatni büdös, többet biztos nem veszem meg emiatt.
A hatása nem rossz, persze nem ér fel egy kozmetikai kezeléssel, de utána sima és matt az arcom, ráadásul nem is szárít.
Szerintem a lehúzás is túlélhető, ez legalább lejön nagyjából egyben, ami sok ilyen maszkról nem mondható el. Szemöldökre, hajra nem kell kenni, meg fentről lefelé kell leszedni, úgy nem tépi az apró pihéket se. Amíg arcon van, nem éppen társasági látvány, úgy néz ki az ember, mintha beszorult volna a zsugorfóliázó alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Eduska

2013. augusztus 14.

Érdekes kis cucc ez, nagyon jó a hatása, szép lesz utána a bőröm, nem szárítja ki, még krémezem sem kell utána. Viszont amiért csak 4 csillag: Alig lehet leszedni, beleragad a pihéimbe, a szemöldökömbe, a pihés bajuszkámba és kitépi, irtó fájdalmas:D

Up: Kínzóeszköz! Szenvedjen vele, aki mazochista! (hogy írják???:D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Up: Kínzóeszköz! Szenvedjen vele, aki mazochista! (hogy írják???:D )

csipkeorsika

2013. július 31.

nagyon szuper! friss, üde és tiszta érzés, mikor lekerül, bármilyen kínok árán is. Őszintén nekem tetszik, hogy megkönnyezem, mert korábbi lehúzható maszkok, amik könnyedén lejöttek, zsírosabb érzetet hagytak maguk után, mint ez. A szagát én a természetes összetevőinek tulajdonítom, így elviselhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Samybubu

2013. július 8.

Rengeteg mitesszert leszedett az orromról, na nem az összeset, de sokkal szebb most ott a bőröm, mint eddig. :) A teljes arcomra nem kenném, mert igazából nem láttam rajta nagy változást, viszont nagyon fáj lehúzni és rettentően húzódik és fáj utána a bőröm akármit kenek rá (kentem rá bioderma hydrabio light krémet, majd vichy aqualia thermal night spa krémet, majd miután ezt is beszívta másodperceken belül még bioderma hydrabio maszk is került rá, amit szintén beszívott a bőröm (az orromon nem, de mindenhol máshol igen, megdöbbentő volt) kb 2-3 perc alatt, akkor feladtam..) de az orromra jobb, mint az erre kifejlesztett korábbi maszk, amit használtam, mert sokkal jobb az állaga. :) Egyedül a szaga zavar, az nagyon kellemetlen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Miskulancia

2013. április 19.

A kegyetlen tépkedés miatt négyes... amúgy tisztességesen leszed mindent, ami az útjába kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 19.

molnardoraanna

2013. április 18.

Az a helyzet, hogy én kifejezetten szeretem, ahogy letépi a fél arcom...:)
Ezt használom tápláló maszkok előtt, hogy "letakarítsam" az arcom, vagy csak magában, ha szeretném, hogy egy kicsit frissüljön, sokkal üdébb utána, alig várom, hogy használjam, de azért nem eshetek vele túlzásba. Nekem bevált, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Az a helyzet, hogy én kifejezetten szeretem, ahogy letépi a fél arcom...:)

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol