Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Összetételének köszönhetően szabaddá teszi a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Használata után a bőr egészségtől sugárzó lesz. Tonizál, táplálja és feszessé teszi a bőrt. A mandula táplálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt. Az uborka tonizálja az arcbőrt és nyugtató hatású. Az ananász eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, feszesíti a bőrt. Az alma tisztító és antioxidáló hatású.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 , Eladó: heeyroxannee
Állapot: Egyszer kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, foxposstal előre utalás esetén

cseni00

2013. március 4.

Csatlakozom pofi89-hoz,én is a gyilkolászás után szoktam használni,és igen tényleg inkább tépni kell viszont megéri mert jól rendbe hozza a szét gyilkolt arcot.EGYÉBKÉNT EGY JÓ TANÁCS:SONA ISMÉTLEM SZERINTEM SOHA NE MOSSÁTOK LE VÍZZEL FÖLEG HA MÉG MEG SE SZÁRATT,MERT ÉN EGYSZER ELKÖVETTEM EZT A HIBÁT ÉS MÁSNAP MÁR TISZTA PATTANÁS VOLTAM ÉS MITESZER KB EGY HÉTIG.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 4.

bambi023

2013. január 28.

hú azt hittem velem van a baj. a hatása tényleg szuper, nekem nagyon szépen tisztított, radíroztam előtte, nem csípett, utána sem irritált, viszont tényleg iszonyatosan nehéz leszedni, és nagyon tépi a bőröm...mintha gyantáztam volna...nem hiszem hogy újra veszem, de amit ígér azt teljesíti, ezért 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

borntobe

2013. január 28.

Párszor használtam, amikor rám jött a lehúzható maszk szüksége. Először azt gondoltam, hogy nem tett jót, hogy pont előtte radíroztam. De másodjára is ugyanúgy húzott, fájt, tépett, és ráadásul kínszenvedés lassan száradt meg, sőt még csak nem is tisztított túlságosan. Újabban érzékenyebb a bőröm, de adtam neki még egy esélyt, mert a pórusaim elég csúnyák voltak, és kozmetikusra nem volt időm...uhh...fél napig piros foltos voltam tőle. Szerintem egy az egyben simán letépi a bőr felső rétegét, szörnyű, soha többet nem nyúlok hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

aidaa

2013. január 13.

Nehéz leszedni, vízzel szoktam lemosni, Elhaszálom, de nem veszem újra meg. Amúgy nem rossz a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

burberry

2013. január 4.

Szerintem egész jól tisztít, de ami miatt nem vettem újra az az, hogy húzódik utána a bőröm, és olyan is előfordul, kiszárította azt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

gyorsi

2012. december 7.

Hú, letépte az arcom.. Nem szeretem az ennyire agresszív pakolásokat, pedig a Himalaya-terméketet nagyon. De őt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

annanoszvai

2012. november 7.

Egy tubust használtam el belőle.. Hát :D
Az a helyzet, hogy a lehúzható, az inkább téphető, szóval én vízzel szedtem le az arcomról. A bőrömmel nem igazán csinált sok mindent, szóval hármas :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

Egy tubust használtam el belőle.. Hát :D

pofi89

2012. június 4.

Nagyon szerettem, arcradírozás és házi pattanásgyilkolás után szoktam felrakni, másnapra lement az eros borpír, hála neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

DittyCat

2012. április 21.

Eléggé szélsőséges a viszonyunk. Amikor felkenem, nagyon húzza az arcom, a szám felduzzad, úgy kihúzza körülötte a bőrt :) ! Aztán amikor lehúzom, hát az borzasztó. Olyan szinten fáj, hogy sokszor jönnek a családtagok, hogy miért üvöltök. Amikor nagy nehezen lehúzom, még percekig sajog az arcom. De utána látom, hogy megérte, mert ez a cucc tényleg használ. Sokkal simább, egyenletesebb, puhább a bőröm, élénkebb a bőrszínem és ez napokig kitart.
Összességében ha elviseli valaki a lehúzással járó fájdalmat, akkor OK.
Ha lehúzás előtt kicsit grimaszolgatok, húzom a szám és az arcom, akkor kicsit fellazul és könnyebb lehúzni. Lemosni nem érdemes, tűrni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

Összességében ha elviseli valaki a lehúzással járó fájdalmat, akkor OK.

sophia1110

2012. január 25.

Nekem nagyon bevált. Bár borzasztóan húzta a bőrömet, amikor lehúztam száradás után. (Úgy éreztem mintha gyantáztam volna az arcomat) Láthatóan tisztább lett a bőröm és kisebbek a pórusaim. Eddig ilyen eredményt nem tapasztaltam egyik lehúzható arcpakolásnál sem. De akinek érzékeny a bőre, semmiképp se próbálja ki, mert tényleg kegyetlen érzés, amikor lehúzza az ember a pakolást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol