Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriko, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az összetevőlista elején a fő hatóanyagok vannak (/g): nim növény 100mg, kovaföld 40mg, kurkuma 20 mg.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Heli

2011. november 18.

Hatásra ugyanolyan, mint a csokis arcmaszk, csak az ára annak harmada.
Pattanásos, zsíros bőrre igazi csodaszer, már a 3. tubust fogyasztom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Hatásra ugyanolyan, mint a csokis arcmaszk, csak az ára annak harmada.
Pattanásos, zsíros bőrre igazi csodaszer, már a 3. tubust fogyasztom.

savanyúcukor

2011. augusztus 12.

Tényleg elég viccesen néz ki vele az ember, de megéri mert használ.Szépen összehúzta a pórusaimat, nem zsírosított.A szaga (vagy az illata?) viszont borzalmas, és az összetevői sem a legszebbek, ezért csak négy pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

samelike

2011. július 3.

Nem rossz, az ember vízi szörnynek érezheti magát, de azt hiszem megéri. Nekem használt, heti egy alkalommal használtam 15percig hagytam fent amíg meg nem keményedett az arcomon a pakolás; jól átdörzsöltem vizes vattapamaccsal. Ezután krémes arclemosóval lemostam a felesleget, ami esetleg vízzel nem jött volna le. A bőröm frissebb lett, a pattanásaim száma is csökkent, nem szárította a bőröm és nem is húzta össze. Egy tubus nagyon sokáig elég, ezért az árát is nagyon megéri!
Pontot én is azért vonok le, mert nem számítottam rá, hogy ennyi káros anyag van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Ancsay

2011. június 21.

Hmm nem rossz! Frissítő, radírozó hatása is van és nem zsírosított, de azért ez sem egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 21.

stiffi90

2011. április 25.

Sötétzöld massza. Viccesen néz ki vele az ember. Én nem éreztem semmilyen pozitív hatását. Átmenetileg tisztábbnak, frissnek éreztem az arcom, de pár óra után nem. Szerintem zsírosít, legalábbis nekem a használat utáni napokban mindig nagyon zsíros lett az arcom. A tubuson azt írják, hogy káros vegyi anyagoktól mentes, de ez elég nagy füllentés, az összetevőket nézve. Jobbra számítottam sokkal, ezért csak 2 pont

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract

Kaolin 0 0