Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: noriko, az összetevőket feltöltötte: bojtoskinga, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Kettős hatású hámlasztó és tisztító arcradír, mely kifejezetten problémás bőrre lett kifejlesztve. A nim növény a barackmag szemcsékkel együttesen gyengéden távolítja el a mitesszereket, az elhalt hámsejteket és a beágyazódott szennyeződéseket, hogy bőre puha, tiszta, friss és problémamentes lehessen.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Elég jó arcradír természetes összetevőkkel. Kicsit lehetne durvább, de ettől függetlenül szépen tisztít. Nekem inkább szaga van, mint illata. Egységben az erő, programként a többi termékkel szép eredményeket lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

ancsa428

2019. október 23.

Túl finomak a szemcséi, nekem nem elég hatásos, olyan mintha sima "arclemosót" használnék. Az illata sem tetszik, és szerintem kicsit túl is van árazva ilyen kondíciókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Audry1

2019. szeptember 6.

Amikor még nem saját készítésű arcradírt használtam, mellette pedig a jól bevált megszűnt, akkor kezdtem el ezt használni. Nekem teljesen megfelelt, szép lett utána a bőröm, bár ehhez heti 1-2 alkalommal használni kell. A barackos, e-vitaminos társa volt a következő, amit kísérletezés szempontjából kipróbáltam.
Nekem mindkettő ugyanolyan hatású volt, ár/érték arányban megéri.
Egyedüli problémám mindkettőnél az volt, hogy kevés a radírozó szemcse bennük, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nekem mindkettő ugyanolyan hatású volt, ár/érték arányban megéri.

Zilvi

2019. augusztus 6.

Én nagyon szeretem, már a második tubussal használom. Úgy érzem, hogy javított a bőrömön, nem zsírosít, és egyáltalán nem szárít. Az árát kicsit sokallom azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

1998

2019. június 5.

Az illata jó viszont nagyon gyengék a szemcséi. Szinte nem is érzem a bőrömön hogy radírozná.
El fogom használni arctisztitó után viszont újra nem fogom venni
3csillagnál többet nem adok neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

El fogom használni arctisztitó után viszont újra nem fogom venni
3csillagnál többet nem adok neki

Solange

2019. május 30.

Nagyon szeretem, az illata is nagyon kellemes. Nálam nagyon bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Nagyon szeretem, az illata is nagyon kellemes. Nálam nagyon bevált

FarkasManka

2019. április 8.

Igazából nem rossz termék , tisztítja a bőrt és nem durva , jó az illata de a bőrproblémáimon semmit nem segített és egy picit szárít is. Ennek ellenére elhasználtam és azt mondom ,hogy akinek nem problémás a bőre csak tisztítani szeretné az vegye meg bátran, mert azt az ígéretet maximálisan betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Kittyke

2019. február 3.

Egész jól radíroz simább utána az arcom, de a pattanásokon nem sokat segített :D csodaszernek nem mondanám, inkább erős közepesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

esztietta

2018. november 11.

Heti egy alkalomra nagyon jót tesz. Sosincs elhalt hámsejt az arcomon, a zsíros arcbőrömre is jó a hatása, különösen a habtisztítóval együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Airyn08

2018. június 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, és nem túl durvák a szemcsék, de ha egy ideig fent hagyom, nagyon szépen szárazzá teszi egyébként zsíros bőröm, szóval ez a kedvenc bőrradírom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak