Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: noriko, az összetevőket feltöltötte: bojtoskinga, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Kettős hatású hámlasztó és tisztító arcradír, mely kifejezetten problémás bőrre lett kifejlesztve. A nim növény a barackmag szemcsékkel együttesen gyengéden távolítja el a mitesszereket, az elhalt hámsejteket és a beágyazódott szennyeződéseket, hogy bőre puha, tiszta, friss és problémamentes lehessen.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: MunkacsiZsofia
Állapot: vadonatúj, egyszer próbált kézen , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

DancsiTheUnicorn

2020. május 21.

Nekem tetszik, nagyon puha lesz tőle az arcom. Picit kipirosodik utána, de hamar elmúlik és engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

szidi

2020. április 12.

Nekem szuperül működik, pont egy olyan arcradírt kerestem amitől nem lesz vörös, érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

iamzsofii

2020. február 6.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. A fő feladatát megteszi, eltávolítja az elhalt hámsejteket, ez eddig oké, de igazából csodát nem tesz, nincs is benne annyira sok termék, így az árát picit sokallom. Mitesszereket pedig nyílván nem távolít el, nem fogja egy sima bőrradír 2 perc alatt megszűntetni azt, amit kozmetikus 15-20 percig nyomkod a bőrből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

kozmakatka

2019. december 17.

Az illata jó, és frissíti a bőrt, de nekem túl kevés a radírozó hatás, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

NyBetti

2019. november 22.

Nem radíroz eléggé, túl kevés szemcse van benne, plusz túl nagyok is.
Az állaga is fura, valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Nem radíroz eléggé, túl kevés szemcse van benne, plusz túl nagyok is.
Az állaga is fura, valahogy nem az igazi.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Elég jó arcradír természetes összetevőkkel. Kicsit lehetne durvább, de ettől függetlenül szépen tisztít. Nekem inkább szaga van, mint illata. Egységben az erő, programként a többi termékkel szép eredményeket lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

ancsa428

2019. október 23.

Túl finomak a szemcséi, nekem nem elég hatásos, olyan mintha sima "arclemosót" használnék. Az illata sem tetszik, és szerintem kicsit túl is van árazva ilyen kondíciókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Audry1

2019. szeptember 6.

Amikor még nem saját készítésű arcradírt használtam, mellette pedig a jól bevált megszűnt, akkor kezdtem el ezt használni. Nekem teljesen megfelelt, szép lett utána a bőröm, bár ehhez heti 1-2 alkalommal használni kell. A barackos, e-vitaminos társa volt a következő, amit kísérletezés szempontjából kipróbáltam.
Nekem mindkettő ugyanolyan hatású volt, ár/érték arányban megéri.
Egyedüli problémám mindkettőnél az volt, hogy kevés a radírozó szemcse bennük, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nekem mindkettő ugyanolyan hatású volt, ár/érték arányban megéri.

Zilvi

2019. augusztus 6.

Én nagyon szeretem, már a második tubussal használom. Úgy érzem, hogy javított a bőrömön, nem zsírosít, és egyáltalán nem szárít. Az árát kicsit sokallom azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

1998

2019. június 5.

Az illata jó viszont nagyon gyengék a szemcséi. Szinte nem is érzem a bőrömön hogy radírozná.
El fogom használni arctisztitó után viszont újra nem fogom venni
3csillagnál többet nem adok neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

El fogom használni arctisztitó után viszont újra nem fogom venni
3csillagnál többet nem adok neki

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak