Himalaya Herbals

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

99,7%-ban természetes eredetű összetevőkkel. Az összetevők 5,4%-a ökológiai gazdaságban termesztett összetevő.

A bio nim növény, a bio gránátalma és más gondosan válogatott hatékony bio gyógynövények kivonatának egyedülálló keveréke hatékonyan tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít és segít fogai egészségének megőrzésében. Fluoridot nem tartalmaz.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
szelvia

2017. február 28.

Elég sok pozitív értékelést kapott ez a termék ezért tavaly az egyik kupon napos akcióban beruháztam egyre. Ami pozitívum az a kiszerelése, mert valóban gazdaságos. De én valahogy nem voltam tőle elájulva.... nem éreztem semmilyen extra hatását. Korábban évekig használtam az olcsóbb változatait és nem tudok nagy különbségről beszámolni. (Mint, ha csak a csomagolásuk lenne más....)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

tam1

2017. január 8.

Tökéletes. A fogkrém. Nagybetűkkel.
Szuper összetevők.

És ne feledjük az ár/érték arányát, hiszen mekkora kiszerelés már! És ha akcióban van, akkor aztán igazán vetekszik bármelyik "gagyival". Pici kell belőle (nem úgy, mint ahogy régen a reklámokban láttuk, ahogy 5cm fogkrémet nyomtak ki a tubusból széles mosollyal).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Tökéletes. A fogkrém. Nagybetűkkel.
Szuper összetevők.

brigitte91

2016. december 5.

En par napja szereztem be,persze az arat sokalltam,de az itt levo velemenyek hatasara mertem megvenni.Az osszetevoi tokeletesek,majd egy oran keresztul keresgeltem a boltokban,mire erre raakadtam.En az izet is szeretem.Jo nagy kiszereles,ugyhogy remelhetoleg tenyleg kitart par honapig.En csak ajanlani tudom eddig,mert az elozo organikus fogkremem utan nem volt ilyen hosszantartoan friss a lehelletem,mint ez utan.igyekszem hosszabb hasznalat utan is velemenyt irni:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Zalvin

2016. október 26.

Imádom!! :-) Döbbenet, első benyomásra nem kellemes az íze, persze, mitől lenne finom, nincs benne ízesítő vagy cukor, hogy kellemesebbé tegye.... :D De hamar meg lehet szokni, sőt, szeretni! Amikor tehetem, beszerzek belőle, igazi felüdülés vele a fogmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

deakreka

2016. október 5.

Szörnyű íze van! A megszoksz vagy megszöksz kategória. De az összetevői szerint teljesen egyedülálló. Erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Tele van gyógynövényekkel és olajokkal. A Himalaya eléggé natúr közeli, de ez a fogkrém a kivétel, mivel ez teljesen az! Ha valaki egy különleges, minőségi fogkrémet szeretne, és el tud tekinteni a szörnyű íztől, annak a legjobb választás! Nálam hónapokig kitartott ez a mennyiség, mert elég volt keveset használni belőle (nem nagyon akartam többet nyomni, mint amennyi pont elegendő! :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

amina22

2016. március 3.

Rengeteg féle bio fogkrémet próbáltam már, eddig ez az ami a legjobban bejött, és mióta ezt használom nincs kedvem másikkal kísérletezni sem.
Olyan mintha "sima" fogrém lenne az ízét és állagát tekintve, így szerintem azoknak is bejöhet akik nem szeretik a natúr, bio fogkrémeket. Ez kifejezetten jól habzik, erős mentolos íze van, tiszta, friss érzetet ad, élmény vele a fogmosás :)
Az ára ugyan kicsit soknak tűnhet, de hatalmas adag, és sokáig elég valamint az összetevői is csodásak, így szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

zorica85

2016. január 30.

Nagyon jól habzik, kevés kell belőle. Friss íze van, jó leheletet biztosít. Nekem bevált fogkő ellen is, sokkal ritkábban kell leszedetnem mióta ezt használom. Hatalmas adag, lassan fogy, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

sqleila

2016. január 10.

Fogkrémből nekem ő az igazi. Sőt, nem csak nekem, hanem az űberfinnyás, minden-biocuccra-szájat húzó férjemnek is. Teljesen "normál" fogkrém íze van, kellemes, friss, üde, az összetevői meg tökéletesek. Nem itthon veszem, hanem a gyártótól rendelek, amikor egyet fizet kettőt kap akció van, így szállítással is feleannyira jön ki, mint itthon :) Ötcsillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

ingyombingyom

2015. október 14.

Mindig fehérìtő fogkrémet használok, ezt a férjemnek vettem. Imádta. Legutóbb vásárláskor ilyet vett nekem, mert meg volt győződve róla, hogy ez fehérít is.
Hát szerintem nem fehérít , de nem is ígéri. Viszont jól tisztít és kevés kell belőle. Lassan fogy. Látom, jók az összetevői is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 14.

naiva

2015. június 28.

Hauschka fogkrémek után kifejezetten üdítő egy ilyen erősebb, mentolos ízű fogkrém, mi nagyon megszerettük! Elektromos fogkefére téve tényleg nem sok kell belőle, sokáig elég és friss, tiszta érzést hagy maga után. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.