Himalaya Herbals

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

99,7%-ban természetes eredetű összetevőkkel. Az összetevők 5,4%-a ökológiai gazdaságban termesztett összetevő.

A bio nim növény, a bio gránátalma és más gondosan válogatott hatékony bio gyógynövények kivonatának egyedülálló keveréke hatékonyan tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít és segít fogai egészségének megőrzésében. Fluoridot nem tartalmaz.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
magnes

2015. április 12.

Eloszor hianyoltam belole a fluoridot, a mentholt meg most sem szeretem benne. De nagyon jol tisztit es ugy erzem, mintha bevonna a fogaim valami vedoreteggel. Miota ezt hasznalom, nem erzem szaraznak a szam. Mivel keves is eleg belole es a tubus nagyobb mint az atlag frogkrem mennyiseg, szerintem nem veszes az ara. Nekem ujravevos kategoria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 12.

Batka

2015. március 25.

Nagyon szeretem az ízét, engem az édesgyökérre emlékeztet (ami persze nincs benne :) élmény vele a fogmosás, jól is tisztít. Az árára nem térek ki, megtették már előttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

tenyitomi

2014. január 7.

Kicsit hasonlít az íze a Xilovithoz,olyan édeskésen mentolos.Ahhoz képest hogy natúr elég jól habzik nem egy hétköznapi íze van ,jól tisztít egy borsónyi mennyiség elég,a 113ml/2000pénz.Az ára miatt 4*-ot adnék,de ha csak a minőséget nézem jár az 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

81Judit

2013. december 8.

Az általam kipróbált tiszta fogrémek közül ez a kedvencem. Finom az íze, szuperül habzik. Az ára elsőre tényleg soknak tűnik, viszont nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

Aisha

2013. augusztus 4.

Osszetevoi nagyon jok, nekem kicsit eros a mentolos iz, de meg lehet szokni. HAtasat tekintve nagyon nagyon jo. Igaz, hogy nem olcso, de nagyon sokaig eleg, nagyon keveset kell belole hasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

kreat

2012. november 17.

Ez volt az első natúr fogkrémem, nagyon szerettem, elsőre kicsit fura volt de hamar megszoktam. Régebben néhány fogmosásnál vérzett a fogínyem ennél viszont soha!
Az összetevői szépek, de az árát sokallom egy kicsit...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Az összetevői szépek, de az árát sokallom egy kicsit...

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. június 25.

Most használom a második tubussal, és igazán elégedett vagyok vele, semmi különöset nem tudok róla írni. Működik, mint egy rendes fogkrém, miközben az összetevői teljesen rendben vannak, nincs benne semmi rémísztő anyag!
Meglep viszont, hogy másoknak milyen sokáig tart! Lehet, hogy én ösztönösen többet használok belőle, mint a szokványos, jobban habzó fogkrémekből? Mert nálam jobban fogy, mint a többi! És ehhez jön a közel 2000 forintos ára. Ezért csak négy csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 25.

miramax

2012. június 1.

Elmexet használtam én is, amíg át nem tértem a natúrkozmetikumokra. Én az Elmexet is azért szerettem, mert nem habzik olyan nagyon. A habzásra tulajdonképpen semmi szükség, attól nem tisztulnak jobban a fogak. Ennek a fogkrémnek bíztató az összetétele. Az íze enyhén édeskés, mentolos. Az utóíze kítűnő. A tubus gigászi (Elmex: 75 ml, Himalaya Organique: 113 ml), nekem sokáig tartott. Egyetlen dolog, ami nekem személy szerint nem nagyon szimpatikus (de ez nem von le semmit a minőségéből), hogy egy icipicit folyékonyabb az átlagnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

tothdyna

2012. március 29.

Igazából az előző (Elmex sensitiv) fogkrémemmel sem volt hiba, de ezt nagyon ajánlgatták, h mennyire természetes, semmi mű dolog nincs benne. Fura az íze, de végül is tetszett. Elég drága, és nekem nem fogyott kevésbé, mint a többi, két kerek hónapig tartott. Pedig mindig egy kis nagyobb borsónyit nyomok ki az elektromos kefére. Mások azt mondták, h belőle kevesebbet használnak. Próbáltam kevesebbet tenni, de akkor szinte nem habzott és egy fogkrémnél szempont.
Valószínű, h újraveszem, mert meggyőző a jó összetétele és hogy nincs rossz íze.
Sokan keverik a márkát a mindenfelé kapható Himalaya Herbals-os cuccokkal. Sajnos az nem igazán natúr termékcsalád, több mumus összetevőt tartalmaznak a termékei, tessék csak utána nézni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.