Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

malnakiralyno

2016. december 30.

Szerettem ezt az arclemosót az illata miatt, de sajnos eléggé szárított. Mire a végére értem a kis adagoló pumpa sem adta ki normálisan a habot, így egy keveset ki kellett dobnom a termékből..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Ewa0522

2016. december 15.

Én szeretem az illatát és állagát is egyaránt. A sminket hibátlanul eltávolítjan, jól tisztít, bár talán egy picit szárít, de egy kis hidratáló krém és ez a gond is eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Zsuzsi91

2016. december 4.

Tiszta érzetet ad a bőrömnek, de sajnos nekem nagyon szárít. Az illata elég kellemetlen elsőre, de hozzá lehet szokni. Pattanások ellen sajnos nem sokat használ. Elég sokáig kitart, kb. két-három hónapig elég. Összességében többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

arnimama

2016. november 30.

Problémás bőrre vettem és tényleg hozza amit ígér. Használata után a bőr nem húzódik, kellemesen tiszta érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

mooo

2016. október 14.

Kellemes állagú és illatú lemosó. Friss, tiszta érzetet hagy maga után , nekem bevált a pattanásos bőrömre is . Hat hete használom és legalább még 2 hétre való van benne. Már újra vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Joaninha

2016. október 5.

A mézes-citromos változatát használtam el nem rég. Szintén kellemes csalódás volt, akárcsak a kék arctonik. Nagyon tetszett a kiszerelése és a habos állaga, nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég. Hihetetlenül jól tisztít és frissít, tényleg nagyon érezhető a hatása. Olyasmi hatása van, mit egy szappannak, mindent levisz az arcról, ellenben nem szárítja azt ki. Az illata furcsa elsőre, nagyon durva és tolakodó, de ennek az illatát meg tudtam szokni. Szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Banszky

2016. augusztus 27.

Nagyon szerettem ezt a lemosót csak rá kellett jönnöm,hogy nem az én bőrtípusomnak megfelelő. :( Sajnos. De ettől függetlenül használtam napi rendszerességgel smink és sima arclemosásra is. Tetszett az állaga,az illata. Minden. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nyuszoka

2016. augusztus 16.

Sokáig elég, pedig reggel és este is használom. Sokkal szebb a bőröm tőle és nagyon jól tisztít. A méz és citromos társát is szerettem, de az kicsit szárította a bőrömet, ezzel viszont nincs ilyen problémám, így áttértem inkább erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Audrey21

2016. július 10.

Ha gyenge smink van rajtam azt le tudja szedni, illetve a szennyeződéseket szépen eltávolítja . Nem szárít , nem irritál egy mindennapos tisztítónak szerintem jó választás ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

LinnaRea

2016. június 1.

Már harmadjára veszem újra és nekem nagyon bevállt! Ár érték arányban is szuper,mert ezer párszáz forintért körülbelül olyan fél évig szokott elég lenni kétszeri napi használat mellett. A bőröm utána szuper friss és üde,lassabban érzem,hogy újra zsírosodna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.