Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

albertinablogg

2016. május 31.

1399 forintért vettem normál, nem akciós áron a Rossmannban. Azelőtt az Effaclar lemosó gélt használtam a La Roche Posay-tól, de jó ideje úgy érzem már, nem a legjobb a bőrömre, mert nagyon szárította a szám körüli területet, a szemöldökeim közti részt és mintha a pattanásokkal sem tudna már mit kezdeni, nem igazán tisztított. Aztán megvettem ezt. Tudni kell, hogy tipikusan problémás bőröm van, még a legtermészetesebb összetevőkből készült kozmetikumoktól is pattanásos lesz a bőröm, hol száraz, hol fakó, és hámlik többnyire.
Mikor megvétel után elolvastam az itteni tapasztalatokat és véleményeket megijedtem, hogy óh jaj, lehúztak anyagilag, üsse kavics használom és ha nem jó, akkor elajándékozom vagy kidobom. De! Első használatkor is nagyon jól tisztított, tetszik, hogy hab állagú. Nem csípi a szemet, a sminket nagyon jól lehozza, sokkal jobban, mint az Effaclar. Nekem nem szárított, hideg vízzel alaposan lemosom. Ráadásul Garnier Naturals hidratálóval bekenem az arcom és reggelre tökéletes. A pattanások hip-hop leszáradnak, elhalványodik a pirosságuk. Két nap után annyire bevált nekem, hogy ma reggel gondolkodtam, kenjek-e fel alapozót vagy sem. Ha ilyen jó, akkor ezt az árat megéri mindenképp. Az illata és a sikamlós állaga az Ultra kézfertőtlenítő folyékony szappanjáéra emlékeztet.

Update: A fél flakonnál tartok, minden nap használom és nekem tökéletes. Több, mint egy hónapig elég így, nincs okom a panaszra. Tegnap kitisztítottam az arcom, elég alaposan kinyomkodtam, piros volt és foltos, de lemostam utána ezzel (előtte szintén ezzel a sminket), hideg vizes leöblítés és a bőröm nagyon szép lett reggelre. Nekem szemmel láthatóan használ, természetesen hidratáló krém kell hozzá, de az egyébként is kell. Nekem nagyon odatette magát, szuper kis termék. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Blush

2016. május 30.

Ez volt az egyetlen termékük, amit elhasználtam (kb egy év alatt).
T-vonalamat szépen felfrissítette, de az arcomat nagyon, nagyon kiszárította, a pattanásokra minimális jótékony hatása volt csak. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Ez volt az egyetlen termékük, amit elhasználtam (kb egy év alatt).

AnikoR

2016. május 18.

Én nagyon szeretem, elég jól tisztít, utána igaz, hogy BRUTÁL módon szárít, de nem zavar, utána hidratáló krémezek, és minden klassz. Szerintem jó termék, nincs rá rossz szavam, és jó érzés használni is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Kaha91

2016. május 14.

Régóta szemezek az ilyen hab állagú lemosókkal. Koreaiakat nézegettem, csak eléggé sokaltam az árukat, mikor szembejött velem ez a hab lemosó a Rossmanba. Úgy gondoltam egy próbát megér.
Körülbelül egy hónapja használom. Sajnos a bőröm száraz, és érzékeny, de szerencsére ettől semmi problémám nem lett. Nem vettem észre, hogy szárazabb lenne a bőröm tőle, sőt láthatóan szebb a bőröm, kisebbek a pórusaim, sokkal egészségesebb a színe is. (Nem teljesen ettől lehet csak a pozitív változás egy időben váltottam arckrémet is és azóta használok micellás vizet és csiganyál krémet is)
Biztos, hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy. Egy hónap alatt kb egynegyede fogyott el, pedig minden reggel és esete használok 1-2 pumpálást belőle.
Egy csillagot levonok az illata miatt, mert engem nagyon borotvahabra emlékeztet az illata. De tudjátok arra a régi zöld kupásra, talán barvon, vagy mi a neve. (apukám használja)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Negro

2016. május 14.

Nekem bejött, bár nem ezt használom minden nap. Sokan írtátok hogy szárít de megfelelő hidratálóval nincs vele probléma szerintem. Tetszik az illata, a csomagolása is és szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Airamanna77

2016. május 6.

Nekem bevált, jól tisztít, nem szárít és rendben volt tőle az arcom. Én a sminket mondjuk sminklemosóval szedem le és utána mosom meg az arcom ezzel, tehát azt nem tudom, hogy mennyire szed le egy teljes vakolást! :D Nem tudom kinek elég a sminklemosó, nekem nem, de csak ilyennel levakarni sem túl szerencsés. De a maradékot, amit a lemosó fent hagy, azt leszedi és jól tisztít. Az illatával sincs bajom. Én biztos újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

hbianka123

2016. április 5.

Kombinált bőröm van .Hol zsíros, hol pedig iszonyúan száraz. Nem volt rossz a termék, de néha nagyon húzódott tőle a bőröm és szárította. Kipróbálás erejéig jó volt de szerintem én már nem veszem többet újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

katenn64

2016. március 7.

Nagyon sokáig elég, szeretem, mert érződik az arcomon a frissesség, általában zuhanyzás közben használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

palzsu

2016. február 22.

Akcios volt a rossmannban, hirtelen felindulasbol vettem meg. Sajnos nem jott be. Szaritotta az arcom, de ami kellemetlenebb, hogy csalankiutes szeru piros foltok jelentek meg, mire rajottem, hogy ettol, nehany nap utan viszkettek is. Jol tisztit egyebkent, ezert kap ket csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

TheEvii00

2016. január 16.

Nagyon szeretem, úgy érzem nagyon jól megtisztítja az arcomat, nem szárítja és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.