Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Jucsi10

2016. január 5.

Szerintem ami nagy pozitívum, hogy nem szárít. Használat után nagyon puhává és egyenletessé tette a bőröm. Állandóan simogattam az arcom, annyira tetszett, amit tett vele a lemosó, el sem akartam hinni először. :D
Pattanások ellen nem valami hatásos (nekem nem tüntetett el egyet sem), ezért nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Zsokaa

2015. december 1.

A szennyeződéseket lehozza, és ennyi. Nekem nem jött be. Csak amiatt vettem, hogy habot pumpál ki. De nem szerettem használni.
Se szebb, se csúnyább nem lett tőle a bőröm állapota. :S
Nem szárította ki.
A teljes árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Se szebb, se csúnyább nem lett tőle a bőröm állapota. :S
Nem szárította ki.
A teljes árát egyáltalán nem éri meg.

kerteszke

2015. november 18.

Ez a termék az egyetlen a márkától, amivel elégedett vagyok. Zuhanyzás közben szoktam használni, és egyszer a dekoltázsomra is kentem belőle pár pattanás miatt, és nagyon szépen rendbe hozott két-három nap alatt. Szárít, így nem szoktam túlzásba vinni, hetente egyszer vagy kétszer használom, viszont jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Nita26

2015. november 14.

Nekem bevállt, ha egy kicsit problémásabb a bőröm a megszokottnál ezzel tisztítom esténként, és gyorsan helyreteszi az arcbőrömet.

Update: Egy idö után nem tetszett az illata, és egy kicsit szárított, de alapvetően nem rossz termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Eple

2015. október 16.

Szeretem ezt a lemosót! T-vonalban zsíros az arcbőröm ,ettől viszont kevésbé zsírosodik és jól tisztít, az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Bebek

2015. október 6.

Update: Kap egy plusz csillagot. Zuhanyzás előtt elfelejtettem lemosni a szempillaspirált. Amikor az arcomat bekentem ezzel, akkor a szememen is áthúztam a kezem, majd egyszerűen leöblítettem csak. ÉS. 100%-osan levitte a szempillaspirált. Jobb, mint egy sminklemosó. Persze nem arra való, nem is fogom így használni, de ha úgy járok, mint most, akkor legalább számíthatok rá.
Pozitívum, hogy pumpás. Meg jó az illata. De kb ennyi... Nekem nem csinált semmit az arcommal, még egy kis szárítást sem bántam volna, mert nagyon zsíros, de semmi. Pedig már hetek óta használom. Ugyanolyan zsíros, ugyanúgy kijönnek a mitteszerek, néha pattanás is. Nem igazán jó semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

brrigusz

2015. szeptember 25.

Pozitívum: pumpás. jó állag.
Negatívum: rettentően kiszárította az arcomat, az illata sem tetszett nekem annyira.
Alapjában véve nem rossz kis kence, de nekem az szárítás miatt inkább egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Pozitívum: pumpás. jó állag.

carolinett33

2015. szeptember 22.

nem egészen rendeltetésszerűen használom és még úgy is ritkán, de nem tudok 5 pontnál kevesebbet adni rá!! mert egy pillanat alatt leoldja a legfeketébb sminket is szempillaspirálostól-mindenestől! ha fáradt vagyok és nincs kedvem vacakolni akkor ezt használom. naponta nem használnám mert szárít, utána kötelező krémezés, főleg szemkörnyéken, de hát nem is oda kéne használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Ophelia

2015. szeptember 21.

Nekem bejött, kicsit lágyabb a habja, mint az előző pumpás lemosóimnak, de meglepően jól tisztít, leszed mindenféle alapozó maradékot, teljesen tiszta lesz tőle a bőröm. Nem tűnt fel, hogy szárítana, mondjuk utána használok alkoholmentes tonikot, meg hidratáló krémet is. Az arcbőrömön ha drámaian nem is javít, de minimum szinten tartja. :D Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

JucMagic

2015. augusztus 20.

Imádom ezt! :)) Megkönnyíti az esti arctisztításomat, micellás sminkeltávolítás után használom és eltávolít mindent, ami esetleg fennmaradt volna az arcomon.
Már 1 éve használom, és szépen szárítja az arcomat, szóval reggelre nem csillog annyira a bőröm, mint nélküle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.