Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kakaska

2014. augusztus 9.

Nagyon jó kis arclemosó, sokáig matt marad a bőr, de nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Nagyon jó kis arclemosó, sokáig matt marad a bőr, de nagyon gyorsan fogy.

orsi333

2014. június 29.

Remek termék! amióta abba hagytam a fogamzásgátló szedését visszatért 1-2 pattanásom és mitesszerem, viszont már 1 hét használat után látni a változást.
mindent leszed, sminket, koszt.

egy baj van vele, hogy nagyon szárítja a bőrömet, de ez nem a termék hibája, mert nem száraz bőrre való. kár, mert a patikat szépen tünteti, ezért nagyon sajnálom, hogy nem tudom használni.
pontot nem vonok le tőle, mert látom benne a fantáziát kombinált/zsíros bőrre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

mindent leszed, sminket, koszt.

Daisyyy

2014. május 8.

Valóban jó kis termék ez, ahogy mások is írták. Nekem már az is nagy szó, ha egy arclemosó nem ront az érzékeny és kombinált bőrömön. Nagyon szépen lemossa az alapozót, kellemesen habzik és utána jó érzés a bőrömnek, nincs feszítő érzés utána, ahogy általában a pattanáselleni lemosók után szokott. Szerintem újra fogom venni, mert árban is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 8.

illesbarbi

2014. január 26.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, esténként leszedi a maradék sminket, amit esetleg a sminklemosó nem hoz le, reggelente felfrissíti az arcom. Mindemellett jól előkészíti az arcbőrt a krémnek. Nekem enyhén zsíros a bőröm, de mióta ezt használom nincs ilyen problémám. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

dinacica144

2014. január 26.

Nem rég kezdtem el használni és az én zsíros bőrömet szépen rendbe hozta és nincs is rajtam annyi pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Rebeka99

2013. október 29.

A Vichy normaderm zselés arctisztítóját szoktam használni, de az elfogyott és hetekig nem tudtam sehol venni, ezért ehhez nyúltam alternatívaként. Több mint egy hete használom már, viszont nekem nem az igazi. Reggel és este használom, szerencsére nem szárít, de az illata számomra förtelmes, és az állaga is érdekes. Ráadásul a pattanásra hajlamos bőrrel nem tesz semmit, csak a felesleges faggyút tünteti el, szóval nem egy csodaszer, úgyhogy amíg nem kapok valahol a régi Vichymet, addig jó lesz.

Update: Ez volt az utolsó termékem ettől a termékcsaládtól, mert bár eddig próbáltam ezzel együtt 4 termékét is, egyik sem vált be. Szerencsére már alig van a flakon alján, úgyhogy elhasználom, de aki sok pattanással küzd az felejtse el, és megelőzésre sem jó semmi esetre sem. Aki csak a felesleges zsírosodástól akar megszabadulni, egyedül annak lehet jó szerintem. A számtalan kritika és hogy tényleg elhasználtam de semmit nem tett az arcommal, ezért kap csak egyetlen csillagot. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

SweetViolet

2013. szeptember 11.

Az öcsém vette hihetetlenül zsíros és pattanásos bőrére. Két használat után átengedte nekem, hiszen az én bőröm ritkán pattanásos, inkább érzékeny. Már több, mint 2 hónapja használom, de fogyni nem akar. A hatása teljesen átlagos, bár gyanítom, hogy köze lehet a gigantikus pattanásokhoz, amelyek megjelentek a fejemen. Adtam neki lehetőséget, de sajnos képtelen volt bizonyítani. Szomorúan kell konstatálnom, hogy ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Naturka

2013. július 29.

A legjobb arclemosóm ami valaha volt. Hiába írták a többire is, hogy mindennapi használatra, mégsem volt olyan jó minden reggel és este arcot mosni velük. De ez valóban mindennapi használatra való, puha lesz tőle a bőröm és nagyon kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

krisztinka88

2013. június 19.

Alig van bőrproblémám, mióta megvettem, ilyen egységes, letisztult még nem volt az arcom. A zselés lemosók olyan hamar elfogynak, ez viszont nagyon-nagyon sokáig kitart. Alaposan tisztít, még a kókuszolajat is minden gond nélkül leviszi. Zsíros a bőröm, nekem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

laryah

2013. június 3.

csodát nem tesz önmagában,de tökéletesen tisztít (én 2 körben mosom le este mindig az arcom vele) utána szép ruganyos és feszes a bőröm,nem szárít.Ha fent hagyom 1-2 percig a habot és csak azután mosom le szebb az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.