Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Epres

2012. augusztus 18.

Sajnálom hogy ilyen sok mindenkinek nem jött be. Nekem kifejezettem tartós volt mindennapi használattal simán bírta 5 hónapig. Ez volt az első himalaya termékem és nagyon megszerettem. Az állagával se volt bajom. A szennyeződést lemosta, utána mattnak és frissnek éreztem a bőröm. Nem csodaszer de én újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Anna28

2012. július 31.

Ajándékba kaptam egyszer egy ilyen terméket, maximálisan meg vagyok elégedve vele! Teljesen letisztította a sminket - még a szempillaspirál, szemhéjtus kombó is nyom nélkül eltűnt.
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Ajánlom mindenkinek.

HBrigi

2012. július 11.

Nem vált be nekem sem. Kevert típusú a bőröm, nagyon szárította az arcomat, közben a zsírosabb részekkel nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

bardybea

2012. június 2.

Sajnos nem olvastam el a véleményeket a termékről,mielőtt megvettem. Nem is volt egy jó vétel.Akciósan vettem, de nagyon gyorsan fogy,tehát nem éri meg, a bőrömmel pedig semmit sem csinál.Az illata pedig vegyszerre emlékeztet.Többet nem veszem meg,az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

kriszta852

2012. április 10.

Nekem elég zsíros a bőröm.Semmi extra nem történt nem szárított rajta semmit,de zsírosabb sem lett.3-as.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

jikka69

2011. december 11.

én reggel használom ezt az arctisztítót, nem érzem, hogy extrém módon kiszáradt volna tőle a bőröm, viszont nagyon felfrissítette, különösen a márka frissító tonikjával (gentle refreshing toner) együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 11.

keresztesivett

2011. október 22.

A bőröm viszonylag zsíros de brutálisan kiszárította már az első használat után. Soha ne vegye meg senki. A márka arcradírjai viszont nagyon jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

BabyDoll

2011. október 14.

Régebben használtam, vegyes élményeim maradtak vele kapcsolatosan: A sminket jól eltávolítja, erre nem lehet panaszom. Jöjjenek a negatívumok: a normál bőrömet eléggé szárította. Érzékeny szeműeknek tanácsolom, hogy a szemkörnyékre semmiképp se használják, mert borzasztóan csíp, és irritált érzést hagy maga után. Nem vásárolnám újra, és nem is ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.