Huda Beauty

Ár:   $27   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   $27

6 pigmentált matt és 3 csodás csillogó színt tartalmaz a piszkos rózsaszíntől a szilvás árnyalatokig, amelyekkel lágy, természetes vagy erőteljes, füstös hatás is elérhető.

eve57

2018. január 27.

Oh istenem. Miért kell ilyen horribilis árakon hozzájutni egy Huda Beuty termékhez, és azért valljuk be, hogy egy youtuber márkájáról van szó. Ez az első nekem, de sajnos annyira jó, hogy szeretném az összes többi palettáját. És most itt könnyekbe törnék ki, de csak is a túlárazás miatt.
Nos a vinnyogásom után, el kell hogy mondjam, én még ilyen puha, ultra pigmentált termékkel nem hiszem hogy találkoztam. Úgy siklik mint vaj a kenyéren. Mikor az ecsettel belenyúlok kicsit mintha porolna, és féltem hogy hullani fog a pigment az arcomra, de nem. Semmi "fallout". Aki nem sajnálja azt a sok pénzt rááldozni, az nem fog csalódni, azt garantálom.
A színek a tavasz típusú embereknek áll a legjobban. (Világos vörösek, és szőkék, akiknek kék vagy zöld szemük van, világos bőrük, amelynek melegebb tónusa van. Kb.) Mivel elég vöröses tónusok vannak a palettában, akinek kék szeme van, az egyenes szerelembe fog esni. Ugyanis a kék szemnek a vöröses-narancsos árnyalatok a komplementerei, ami miatt vibrálni fog a kék szem. Nekem ugyan zöld, de közelebb van a színkörön a kékhez, így még én is csodálattal használom ezt a palettát.
Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Csillagos ötös.

umpalumpa

2017. december 28.

A helyzet az, hogy nem akartam én venni semmit. Se karira, se máskorra, se magamnak, se másnak. Aztán jött ez a paletta és megtörtem. Amikor elkezdtem nézegetni a swatch-okat és olvasni mit írnak, már tudtam, hogy elvesztem az értékelések ellenére. Akik elsőként véleményeznek egy újdonságot úgy gondolom, hogy elég profik sminkelésben, ezért a legjobb holmikhoz hasonlítanak mindent. Emiatt többek nem tartották túl sokra, de nekem nincs birtokomban a világ összes sminkje, ezért nekem így is bőven megfelel. Vagyis:

ilyen színeket akartam (talán a jobb alsó színt kivéve, mert feltéve elég piros),
pigmentáltak és nekem nem tűnnek krétásnak,
szépen satírozhatók,
a csillámosak nem potyognak,
alap nélkül is 7 órát bírják (télen), alappal ez még jobb lesz,
cuki kis kiszerelés semmi felesleges hellyel (aplikátor sincs),
a tükör is használható.

A 3 fényesből kettőt a legjobb ujjal feltenni, de lapos ecsettel is működik. A lilásbordós színek megfogják a kezemet, ha összekenem magam :D. Alig tudom levakarni. Ahogy a leírás mondja tényleg megy vele egy visszafogott nappali és ünnepibb, alkalmi festés is.
Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

pigmentáltak és nekem nem tűnnek krétásnak,
szépen satírozhatók,
a csillámosak nem potyognak,
alap nélkül is 7 órát bírják (télen), alappal ez még jobb lesz,
cuki kis kiszerelés semmi felesleges hellyel (aplikátor sincs),
a tükör is használható.

Nagyon tetszik!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.