Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Koliboli

2019. május 24.

nagyon tartós, kellemes ,nőies illat. A férj kedvence , állítólag estig megmarad az illata, bár én ezt nem érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Erika80

2019. március 2.

Nekem nagyon tetszik. Számomra igazán nőies, finom, tiszta illata van. Komfortos, virágos, vidám kis illat. A tartóssága, mint annyi más parfümnek, neki sem a legjobb sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Panatta

2019. január 1.

Tetszett a csomagolása, az üvege...de sajnos a tesztert már kifujkálták előttem, én mégis úgy gondoltam, adok neki egy lehetőséget és megvettem. Nem kellett volna..
Valóban nőies, púderes illat, de nekem olyan olcsó, kommersz, orrfacsaróan erős illata van. Némi keserű szúrós “szagot” is érzek benne.
Elég tartós, mert hiába mostam le, sajnos sokáig éreztem magamon.
Nekem kellemetlen, szívesen megválnék tőle.
Két csillagot azért adok az egyszerűen, nőiesen szép üvege és a (számomra egyébként nem pozitív) tartóssága miatt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Elég tartós, mert hiába mostam le, sajnos sokáig éreztem magamon.
Nekem kellemetlen, szívesen megválnék tőle.

LiiL

2018. december 15.

Imádom! Régóta vágytam rá. Nagyon kellemes, elegáns illat, és nagyon tartós. A férfi ismerőseim furcsa, de a "tiszta" jelzőt használják rá, és dícsérnek is miatta. Szeretem viselni, nem tolakodó, tényleg nőies és púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Bzsofia35

2018. december 8.

nagyon kellemes púderes illat csak nem túl tartós :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

nagyon kellemes púderes illat csak nem túl tartós :(

senskin

2018. november 16.

Nagyon kellemes, finom illat. Viselője jogosan elegáns és minden nemében Nő. :) Tele érzékiséggel, üdeséggel :) Kell nekem Ő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

lenochka

2018. október 25.

Nagyon lágy, nőies, szexi, virágos, enyhén krémes-púderes jelleggel. Jó érzés viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Pupimaci

2018. augusztus 30.

Annyira finom, lágy, nőies, krémes és ártatlan illat. Nagyon kifinomult és kellemes. Abszolút nem évszakfüggő. Rajtam tartós is, mindig kell, hogy legyen itthon belőle! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

hógolyó

2018. augusztus 5.

A megjelenés évében vettem meg. Átlagos iroda-kompatibilis illat. Nulla tartósággal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Vaslady

2018. augusztus 5.

Valahogy kimaradnak az életemből a Boss illatok,a női szekció,hiszen a férjemnek évek óta a férfi illatok a gyengéi.
Most is,csak ajándék mintát kaptam a vásárlásomhoz,igy azt tesztelem.
Hogy milyen illata van a kaktuszvirágnak,azt nem tudom,a fréziát ismerem,és szeretem is.
Egy kis rózsa még és fás jegyek,ugy kb ennyi a keverék.
Ez az illat,amolyan biztonsági játékos lehetne,olyan kellemes női illat,aztán ennyi.
Rajtam,valaki elnyom valakit,vagy hajba kaptak az illatjegyek :-D,és a virágos vonal mellett,egy izzadság réteg jelenik meg.
Most komolyan,mint amikor reggel lezuhanyzol,aztán befújod a hónaljad egy dove dezodorral,majd a 35+ fokban egész nap dolgozol,aztán este hasonló illatod van mint ennek az illatnak.
Vannak illatok,vagy összevetők,amik rajtam ezt a mellék savanyú izzadságszagot hozzák elő,holott csak a mutató ujjamra cseppentettem az illatból,tovább nem is teszteltem.
Hát,hogy őszinte legyek,pénzt nem adnék érte,ebben az árkategóriában vannak szuperebb illatok.
Ezért jó,bőrön próbálni,és nem hirtelen megvásárolni,mert lehet ami papircsikon szép...otthon meg büdös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Most is,csak ajándék mintát kaptam a vásárlásomhoz,igy azt tesztelem.
Egy kis rózsa még és fás jegyek,ugy kb ennyi a keverék.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.