Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nika91

2018. április 8.

Az első és eddig egyetlen olyan parfüm, ami bár az én ízlésemnek túl erős, télen mégis csak szeretem szaglászni magamon. Az biztos, hogy mindenki észreveszi, igazán nőies illat, szerintem inkább a frézia dominál. Rajtam abszolút tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Colette221

2018. március 23.

Tavaszias, friss illata van. Nem mondható egy bonyolult parfümnek, Boss-ék nem gondoltál túl. Kár, hogy nem annyira tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

sztinke

2018. március 9.

Megvettem, akciósan. Így kevésbé bánt, hogy finoman szólva sem kiemelkedő a tartóssága. De az illat maga nagyon kellemes, igazi tavaszi nőiesség illat számomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

reb93.

2018. március 6.

Nagyon finom az illata, amint megszagoltam azonnal tudtam hogy ez kell nekem. Várakozásaimon felüli az illat tartóssága magamon. Reggel fújok belőle és van hogy még munka után is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

hefs

2018. február 26.

Friss,nyárias illata van,de én jobban szeretem a kicsit édesebb illatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Friss,nyárias illata van,de én jobban szeretem a kicsit édesebb illatokat.

Luna1024

2018. január 15.

Nem tudom, hogy csak az én bőrkémiámmal viselkedik-e így, de rajtam ez az illat egy picit feljavított, modernizált Chanel Coco Mademoiselle! Azért persze van némi különbség - ez mintha virágosabb volna, pacsuli csak alig, és mintha éreznék benne egyfajta narancsos, pezsgő frissességet is -, de komolyan mondom, szerintem abszolút megvan benne a jellegzetes Chanel alap (amit szívből utálok, szóval nem tudom, hogy csinálták, hogy itt meg tetszik)! Rajtam friss, pezsdítő, virágos illat, megtoldva egy kis férfi After Shave-jellegű maszkulinitással, ami szerintem baromi jól áll neki! Nem férfias és nem is uniszex illat, sőt kifejezetten nőies, épp csak egy kicsit karcos, dögös, nem az a rózsaszín csajszis tutti-frutti, mint amire számítottam, és ennek most kifejezetten örülök. :) Édessége rajtam nagyon minimális, ez teljesen más illat, mint amiket szeretek: kevésbé kedves és puha, inkább kimért, kifinomult, kemény és hűvös. Nem "üzletasszonyos" és nem is merev, de érzek benne egy adag büszke tartást, és mostanában erre nagyon szükségem van. Nekem rögtön a Calvin Klein Euphoria ugrott be róla, mert bár illatukban távolabb nem is állhatnának egymástól, valahogy a két illat jellege nekem ugyanaz: az Euphoria-ban is azt szeretem, hogy ott az a kemény-dögös, fémes, nagyon enyhén maszkulin él, amitől nemcsak nagyon nőies lesz, de felemel, erőre is kapok tőle rosszabb napjaimon, szóval szeretem én nagyon az ilyen illatokat. :)
Egy szó, mint száz: nekem nagyon kellemes csalódás, annak ellenére, hogy kicsit sem egyedi (Coco Mademoiselle-hasonmás...), valamint egyáltalán nem tartós. :( Megtaláltam benne mindent, ami miatt a Mademoiselle EDP-t sose éreztem magaménak, és inkább ezt díjazom a pontokkal, az 1 csillagot pedig a botrányos tartóssága miatt vonom le - azt gondolom, ez nem megengedhető ebben az árkategóriában... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kingadorgai

2017. december 13.

Ajándékba kaptam, de hihetetlenül imádtam. Kedvenceim az efféle púderes, nőies illatok, de sajnos 1 csillagot le kell vonjak, ugyanis ár-érték arányban a tartóssága miatt nem győzött meg, hogy újra vegyem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

Rena77

2017. december 8.

Kellemes illat viszont tartósságra nekem nagyon gyenge...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Kellemes illat viszont tartósságra nekem nagyon gyenge...

Ada992

2017. szeptember 9.

Hát ez szerelem első illatolásra.Kell nekem! :) Nagyon finom,kellemes,nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Hát ez szerelem első illatolásra.Kell nekem! :) Nagyon finom,kellemes,nőies.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Amikor megjelent, akkor kaptam ajándékba. Az üvege alapján először nem voltam elragadtatva. De az illata mesés, imádom. Alig merem mostanában használni, nehogy elfogyjon. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.