Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csill87

2017. július 8.

Érdekes ez az illat. Először télen próbáltam ki és akkor annyira jellegtelennek tűnt, olyan semmilyennek. Azóta rájöttem, hogy rossz évszakban találkoztunk, mert most nagyon tetszik, szerintem olyan különleges. Talán a kaktuszvirág teszi. Tényleg van benne egy kis púderes tisztaság illat is, de rajtam mégis különlegesnek hat. A stílusa nekem azért is érdekes, mert nem tudom behatárolni. Ez nem egy elegáns illat,de nem is csitris.
Tudom, hogy már nem újdonság, de idén tavasz óta több parfümújdonságot is próbáltam, ami idén jelent meg, de egy sem fogott meg annyira mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

udyanna

2017. május 24.

Illatmintát kaptam belőle... Hát mit mondjak... Nekem ez tisztára ugyanaz, mint a Chanel Coco Mademoiselle, finom illatú, de sajnos rajtam egyik se tartós. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Kremcica

2017. április 23.

Igazából már mindent elmondtak az előttem lévő véleményekben. Nőies, friss virágos, púderes, picit édes de nem fullasztó igazán jó lehetne tavaszra... igazából nem egy nagyágyú, inkább hétköznapi komfortillatnak mondanám. Ami még nem lenne baj, de a tartóssága pocsék. Legalábbis rajtam. Elég drága ahhoz hogy naponta többször is fújjam. Kár érte pedig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Rose23

2017. április 2.

Újravettem. Próbálok azóta is más illatokat, hiába. Ő én vagyok. <3

2016.09.18.Hónapokig vágytam erre a parfümre, míg végül megvettem, de lassan már kiürül az üvegcse.
Én nagyon kedvelem, könnyű púderes finomság. Viszonylag gyorsan fogy, de az esti zuhanynál érzem még magamon.
Hiányozni fog, de azt hiszem más illatot próbálok ki inkább újravétel helyett.
Az a jó ebben a parfümben, hogy olyan "én"-nek érzem. Jobb kedvem lesz tőle.
Najó, talánmajd még újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Újravettem. Próbálok azóta is más illatokat, hiába. Ő én vagyok. <3

Hiányozni fog, de azt hiszem más illatot próbálok ki inkább újravétel helyett.
Az a jó ebben a parfümben, hogy olyan "én"-nek érzem. Jobb kedvem lesz tőle.
Najó, talánmajd még újraveszem :)

angelina69

2017. április 1.

Ez az illat...Ez nem a trendi édesség-vonalat képviseli. Ez az illat maga a könnyedség, légiesség. Én inkább az ilyen jellegű illatokat kedvelem. Nem harsánykodnak, de amikor meglebben a szellő, igenis szépen érezni lehet. Lágy virágos-krémes illat. Rajtam nem bújik elő a fássága. Szívem szerint megfognám és el sem engedném, de hát ... Nem az én pénztárcámhoz mérték. És bármennyire is közel érzek magamhoz egy illatot, bármennyire is elvarázsol, a valóság talaján kell állnom. Majd egy pici fújós vagy egy jobb minőségű másolat. Nekem, rajtam tényleg nagyon szép, bújós illat. Nem keresnék neki alkalmat sem, ha megkívánnám csak fújnám, mert boldogít. Napközben 1x biztosan utána kell fújni, de hogy botrányos lenne a tartóssága, azt nem mondanám (Woman S. Delice, na az botrányos). Kell neki a melegebb idő, de nem a kánikula. Télen próbálva szinte semmi volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

balalajka

2017. február 24.

Módosítanom kell, a véleményem az Intense változatra vonatkozik: könnyed, lágy, nőies illat. Bőrközeli, nem kifejezetten tartós, elég jellegtelen és megúszós-mármint a gyártónak. Gondolom sok munka nem volt vele, kockázat sem sok, a márka, az arc, a csomagolás és a reklám ennél sokkal rosszabb illatokat is fenntart. Ezzel nagyon melléfogni sem lehet, annyira biztonsági játékos, hogy ettől lesz éppen semmilyen. Viszont vannak alkalmak, amikor pont egy ilyen kis semmi is megteszi, mert egyébként nem rossz. Kis eminenseknek főiskolára, homokozó anyukáknak játszótérre, halk szavú, megértő mosolyú feleségeknek vacsihoz. Az üzenete valami ilyesmi lehet: rendes vagyok, ápolt vagyok, itt sem vagyok... Nem éppen niche kategória, de nem rosszabb, mint sok parfümériás pajtása, ezért négy csillagot adok, hogy bátorítsam azokat, akik egy kellemes, könnyed és nőiesen finom illatot keresnek, mert erre a célra tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

tishargitay

2017. január 25.

Könnyed, kellemes az illata. Modern városi hölgy illata; talán így tudom jellemezni. Napközben kiváló de esti randira nem. Tartóssága hosszú, bár nem bírja ki a nap végét ami nem feltétlenül jelent nagy gondot
Elég belőle 1-2 fújás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Elég belőle 1-2 fújás

naturefun

2017. január 5.

Imádom, nőies, visszafogott, érdekes, nem hivalkodó illat. Egyszerű, de mégis megfog. Épp annyira tartós, amennyire kell, a nap végén nem bánom, ha nem tolakszik az orromba a parfüm illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Mehecske

2016. december 8.

Olvastam hideget-meleget az illatáról, egyben biztosan egyetérthetek azokkal, akik a tartósságot hiányolták ebből a drága parfümből... mert hogy ez EDP?? Nemár. Tovaszáll, mint egy kismadár, de úgy, hogy nyomot sem hagy maga után, úgy kb. 2 óra múltán. Alapvetően pedig kellemes, könnyed és gyengéd illat lenne, és folyamatosan változik is, de gyorsan kell szagolgatni, mert ha nem kapjuk el időben, már azt se tudjuk, hová fújtuk, mert ugye már nem érezni. :D
Szerintem nem tucatillat, sőt, van benne valami egyedi, amitől megfogott, amitől kicsit más, mint az átlagparfümök. Finom lenne, főleg tavaszra, de így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

Pipacs85

2016. december 7.

Púderes, szappanos/öblítős illat. Szeretem, de nem egy nagy kaland.
Elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Púderes, szappanos/öblítős illat. Szeretem, de nem egy nagy kaland.
Elég tartós.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.