Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szandraalexaa

2016. november 25.

Pár napja kaptam....magamtól nem választottam volna de nagyon megszerettem....finom nőies 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

meguntam96

2016. október 22.

Nagyon jó kis illat!:) nem túl tolakodó nagoyn visszafogott finom illat :) Tartóssága is egész jó. Remélem sokáig kitart:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

mosomaci

2016. október 12.

Update okt. 12.
Már megvan a parfüm, és ma meglett hozzá a testápolója, hogy méééég tartósabb legyen rajtam - mert ez én vagyok. :)

Szept. 7.
Mintát kaptam belőle, tudjátok, ez az illattal átitatott lapka, amit egy képeslapra van applikálva. Rányomtam mindkét csuklóm. Meghalok, nekem ez az illat kell. Fél órája van rajtam, kíváncsi vagyok, később mennyit fogok érezni belőle, így a tartósságát nem tudom értékelni. Addig is ez az az illat, amitől tiszta és elegáns nőnek érzem magam. Imádom az ilyen tisztaságillatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Update okt. 12.

Szept. 7.

villers

2016. szeptember 13.

Csajos, édes, de nem túlságosan. Én szeretem, akkor használom, ha a fiatalos-csajos énem kerül előtérbe. Ha komoly akarok lenni, akkor nem ehhez nyúlok. Szeretem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Jillian

2016. augusztus 29.

Modern, letisztult, finom, virágos-púderes illat, amit a tavaszi hétköznapokon nagyon kellemes viselni.
Parfümrajongóként a polcomon hever egy kisebb üveg, de sajnos a tartóssága miatt mégsem lett a kedvencem. Ha mégis ezt szeretném viselni, akkor a testápolójával együtt használom, és akkor valóban hosszú órákon keresztül körbeleng ez az amúgy kellemes illatfelhő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

ami2015

2016. augusztus 18.

Kedves kis virágos illat, de olyan más, érdekes, szerintem szeretném, de nem volt tartós sajnos a bőrömön, úgyhogy nem jutok el vele odáig se, hogy mintát vegyek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

laracroft

2016. július 2.

Sajnos egyet kell értsek az előttem szólóval. Rólam is nagyon gyorsan eltűnt.....egyébként rajtam egy elegáns, de jellegtelen citrusos illat volt. Sajnálom, mert akár jó is lehetne, de ennyi pénzért egy ilyen gyorsan tovatűnő illatot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

kicsiliba

2016. június 23.

Finom,finom,de fél óra múlva elpárolgott!Ennyi pénzért?Na ne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Finom,finom,de fél óra múlva elpárolgott!Ennyi pénzért?Na ne!!!

Hildo

2016. május 27.

Nagyon egyszerű illat, üde de nem tengervizes, inkább púderes, virágos, egyáltalán nem hivalkodó. Kis idő elteltével picit talán édeskésebbé válik, de nem annyira, hogy a nyári kánikulában fejfájós legyen. Leginkább elegánsnak mondanám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

misno

2016. május 12.

Engem nem igazán nyűgöznek le a Hugo Boss illatok, ahogy ez sem. Igaz, az eleje nagyon kellemes, friss illat, de az idő múltával mindnek uncsi sampon illata lesz rajtam. A tartósság nem jellemzi ezt az illatot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.