Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Max

2016. május 8.

Nagyon különleges illat, olyan megfoghatatlan. Tökéletes illat. Sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 8.

Zafina

2016. március 11.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, csak sajnos nem olyan tartós-emiatt 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, csak sajnos nem olyan tartós-emiatt 4*

Noncs

2016. február 25.

Jelenleg ez a kedvenc illatom!! Finom, lágy illat, nem tolakodó vagy túl édes. Szerintem szép, nőies illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Dreeneeke

2016. február 12.

Előszörre nem fogott meg, rá jópár hónapra ismét próbálkoztam vele. Akkor viszont teljesen rabul ejtett és azóta is nagyon szeretem. Finom, púderes illat, nem tolakodó. Lehetne egy picivel tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Fancsaaa04

2015. december 20.

Kellemes csalódás. Az itteni véleményekből és valamiért az üvegcséjéből azt gondoltam hogy nem fog hozzám illeni,nem fog tetszeni.
Ehelyett egy nagyon jó illatot kaptam, első szaglásra megfogott. Púderes,kicsit édes,nőcis illat. Tartóssága 4. ☺ Jó kis parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

theo

2015. december 6.

Nagyon kellemes illat,amúgy nem az én világom de első próba alkalmával beleszerettem. De sajnos nem nagyon tartós! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Bini94

2015. december 2.

Nagyon kellemes az illata, nekem hasonlít egy kicsit az egyik Chanelhez, de púderesebb. Tartósságát tekintve közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

nyarigabi

2015. november 2.

Próbálkozunk, de nem jövünk össze. Magamra fújtam, olyan érzésem lett, mint amikor veszek egy testápolót, amiről azt gondolom, alig van illata, aztán magamra kenem, és egy óra múlva érzem, hogy valami fojtogat. Rájövök, hogy ez bizony a krém, amit magamra kentem. Ilyen illata van rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2015. november 2.

Egyetértek Zsanillával! Én még nem vettem meg csak az utánzatot, mert nagyon is megfogott. Hasonlóan én is válogatós vagyok, hasonlóképpen, mert annyira egy lére mennek az illatok.Egy ideje gyűjtője vagyok a parfümöknek, de szerintem én ennek az eredeti változatát befogom szerezni,akik pedig érezték rajtam már ezt az illatot, megjegyérték,hogy nagyon finom, érzéki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 2.

zsanilia

2015. október 27.

Tudni kell rólam, hogy hihetetlenül válogatós vagyok parfümök terén. Hozzám a friss, fás, üde teás illatok állnak közel ami nyáron nagyon is jó, de télen mindenki szeret kicsit melegebb illatokba burkolózni. A tömény, szúrós vattacukorfelhőktől viszont rosszul vagyok és sajnos ma már a parfümök nagy része ez a kategória...
Ezt az illatot tavaly karácsonyra kaptam, emlékszem, megfogott a reklámja és másnap mentem is a Müllerbe megszagolni. Egyből beleszerettem. És ez tényleg nagy szó nálam, mert képes vagyok 20 féle parfümöt kifújni és egyik sem tetszik, mert mind ugyanaz a kategória. Ez pedig első szippantásra szerelem volt.
Nem is értem a negatív kommenteket, akik jelentéktelennek, "felejtősnek" tartják ezt az illatot, ez egyszerűen MÁS. És a jó értelemben. Édeskés, de mégis van benne frissesség, szerintem nagyon kellemes. Most ősztől ismét elővettem és őt használom, és mivel nem találtam új kedvencet azóta sem, azt hiszem tavaszig elkísér majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.