Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Diana82

2015. október 22.

Olyan érzésem van ezzel az illattal kapcsolatban, hogy inkább férfias, mint nőies. Ma azért kipróbáltam a pici mintámat, és elég furán éreztem magam vele. Talán fiatalabb, sportosabb hölgyeknek jól állhat, de jó szívvel senkinek nem ajánlanám a használatát. Ennél vannak sokkal stílusosabb, nőiesebb illatok. Én mindig a hajamra teszem, ott tart nekem a legtovább. Ez kb. 6 órán át bírta ki, de bőrön gyanítom nagyon hamar elillan. Amúgy eddig egyetlen Boss illat sem tetsztett, se férfi, se női.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Gittab88

2015. szeptember 21.

Kellemes, lágy, nőies, de még is érződik belőle egy kis vadság, dögösség.
Az üvege nagyon bájos, nekem tetszik, igaz, hogy elég nagy hátránya, hogy nem látjuk, hogy mennyi van még benne.
Sajnos a tartóssága botrányos, 1-2 óra alatt elillan, de az illat annyira mennyei, hogy még emiatt sem vonok le pontot tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Kellemes, lágy, nőies, de még is érződik belőle egy kis vadság, dögösség.

szzh01

2015. szeptember 5.

Mindennapra alkalmas parfümöt kerestem, ami kellemes, nőies, igényes, de kellően általános és nem hivalkodó, erre esett a választásom. Kb. fél éve használom, nekem bevált erre a célra, még nem untam meg azóta sem. Nekem nincs bajom az üvegével, pont olyan, mint az illat, harmóniában van vele: semlegesen nőies (egyetlen nehézség csak az, hogy nem látni mennyi van még benne), a keskeny álló formának mindig örülni tudok a szűkre szabott fürdőszobaszekrény mérete miatt, nekem nagyon praktikus, hogy kis helyet foglal a polcon. Azt nem állítanám, hogy egy nagyszabású alkalomhoz ez a parfüm illene a legjobban, de szerintem nem is erre van kitalálva, hanem átlagos hétköznapokra. Közepesen tartós illat, 1-1 spriccelést használok reggelente a nyakamra, néha délután ismétlek ha a nap 2. fele hosszabbnak ígérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

haszi79

2015. szeptember 5.

Régóta kerestem már egy ilyen édes, ám mégis friss érzetet keltő illatot...megtaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

sziszi72

2015. április 26.

Én a Pixibox-ban kaptam belőle egy mintát, amit kipróbáltam és meg is vettem a teljes parfümöt belőle. Nagyon szeretem az illatát, szerintem nyárra kicsit tolakodó lesz, de majd ősszel újra elkezdem használni. Én nyárra biztos, hogy átváltom valami frissebbre. De attól még szeretem ezt a Boss-t!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 26.

Veronikakrisztina

2015. április 24.

Ez a felejthető kategória. Olyan elmegy illat. Nem kérdezném meg, h milyen parfüm. Mintát használtam egy hétig. Mire beértem dolgozni már semmit nem éreztem belőle. 15 percre lakom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Anthaval

2015. április 18.

Egy általam nagyon utált nővel még korábban elmentünk az egyik drogériába és amikor meglátta ezt az illatot, ujjongva felkiáltott, hogy ezt a parfümöt rá szabták és amikor ezt használta, akkor mindenki agyon dicsérte, hogy ez az illat mennyire passzol hozzá. Amint kimondta, lenézett az ártáblára és félhangosan megjegyezte, hogy a piacon olcsóbb...
Nos, az illat ébresztette érzések tökéletesen passzolnak ehhez a történethez: a parfüm ugyanolyan semmilyen, mint az említett hölgy, ellenben a szája mérhetetlenül nagy (ez a negatív tulajdonság az illat árában mutatkozik meg) és nagyon olcsó (no nem az ár, hanem az illat). Elnézést kérek az illat rajongóitól, lehet, hogy csak a hölgy ébresztette unszimpátia beszél belőlem, de nem tudok erre egy csillagnál többet adni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Zsuzsi216

2015. március 25.

Pixiboxban érkezett a minta. Nem győzött meg, pedig próbálkoztam vele. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Mila1102

2015. március 6.

Nekem is karácsonyi ajándékként érkezett :) Rendkívül elegáns üvegecske, szép rózsaszín, valahogy az illat is olyan "rózsaszín", kellemes, könnyed, elegáns. De sajnos egyáltalán nem tartós, max. 1-2 óra és nyoma sincs. Reggel befújtam magam vele és valamikor ebédidőben megkérdeztem a kolléganőmet, hogy milyennek találja... semmit nem érzett. Tehát nem csak az orrom "szokott hozzá", elillant. Nekem egyszeri próbának jó volt, mert nem rossz, de újabb üveggel nem veszek, pláne, hogy nem egy olcsó darab. Vannak meggyőzőbb illatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 6.

jeanetteangel

2015. január 11.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt és azóta teljesen odavagyok érte. Elegáns, púderes illata van és az előző hozzászólásokkal ellentétben én inkább azt tapasztaltam, hogy nagyon tartós illat. A barátnőm azt mondta, hogy mikor befújtam vele magam, még másnap is az orrában érezte az illatot. :) Nekem biztosan 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.