Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bernikrém

2014. december 29.

kellemes,lágy édeskés illat.nappali ill nyári használatra.
sajnos rajtam egyáltalán nem tartós az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

kellemes,lágy édeskés illat.nappali ill nyári használatra.
sajnos rajtam egyáltalán nem tartós az illat.

hagicica20

2014. december 14.

Azt gondolom, hogy ennek a használata az intenzív virágossága okán, igenis megköveteli a +15 fokot. Az alatt csak egy hervadozó semmiséget kapunk. Tavaszra újra próbálom, de kétlem, hogy szerelem szövődjön köztünk. Kicsit sok benne a rózsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Krémmániás1106

2014. november 13.

Ajándékba kaptam, tetszik az illata. Sajnos nem túl tartós a bőrömön, inkább elteszem nyárra. Télen ez elég kevés.
Magamtól nem hiszem hogy ezt vettem volna. Viszont aki nem szereti a nyomulós illatokat, annak ez tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 13.

GabrielaSabatini

2014. november 7.

Olyan ingyenes mintám volt ebből, hogy csak egy kis nedves lapocska jött egy levelezőlapon. Instrukció szerint szépen megdörzsöltem vele a kézfejemet, és én balga még a nyakicámat is. A kézfejem viszketni kezdett tőle, a nyakam kivörösödött. Még soha egy parfümmel sem jártam így, sem krémmel, sem dezodorral... Lehet, hogy túlzottan beledörzsöltem a bőrbe? Na, mindegyis. A lényeg, a lényeg, az illata... Na, erre kb. nem is emlékszem, annyira enyhe illat volt. Talán valami virágos, és mintha a párom azt mondta volna, hogy szerinte nem rossz... Most már emlékszem! Olyan illata volt, mintha egy virágillatú testápolót használtam volna, de gyenge illatút, és számomra jellegtelennek is tűnt. Tartóssága is siralmas. Ez csak 2 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 7.

Nóórika

2014. november 3.

Kellemes virág illat. Nem túl tömény,finom nőies.
Bár én csak tesztcsíkon szagoltam,nem fújtam magamra,végül úgy döntöttem mégsem éri meg az árát,akkor vannak ennél már sokkal "sokatmondóbb parfümök" ez valahogy túl egyszerű.
Az illat maga nem rossz,de hozzám nem passzol.
Azért jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Kellemes virág illat. Nem túl tömény,finom nőies.
Az illat maga nem rossz,de hozzám nem passzol.
Azért jár a 4 csillag.

manitia

2014. október 31.

Nem tudom eldönteni, hogy női vagy férfi illat. Ez igencsak sokatmondó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Nem tudom eldönteni, hogy női vagy férfi illat. Ez igencsak sokatmondó. :D

flora.hegymegi

2014. október 18.

Markáns, különleges illat. Hozzám annyira nem illik, túl erőteljesnek tartom. A tartósságában nincsen semmi rendkívüli. Tart egy darabig, de nem bírja ki a napot. Ha tényleg hasonlít az Avon Femme-hez, lehet, hogy érdemes spórolni vele, és azt venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

sissynyussz

2014. október 10.

Az illatát imádom, szeretném beszerezni. Aki használta, mennyire tartós az illat?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 10.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 29.

Az üvegéhez híven rózsaszín illat, de hogy fantáziát nem látok benne, az tuti, mert: egy az egyben V.: Bright Crystal. Édességében, üdeségében, frisseségében is. Max az üvegre adhatok *-ot, mert kézbeillő, jó a színe is, az illat amúgy jó lenne, de hogy miért lett utánzat, nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

nikol

2014. szeptember 21.

Papírcsíkon kifejezetten érdekes finom illatnak éreztem, amiben kellemesen a fás jegyeket éreztem, de bőrön aztán teljesen másképp változott rajtam az illat...hát egyáltalán nem tetszik! Nagyon erősen dominál benne a frézia és jázmin. Számomra túl virágos, és olcsó illat (persze nem az árát tekintve). Kaptam belőle illatmintát, úgyhogy több alkalommal is teszteltem, fülem mögé is pötyögtettem magamra, mert hát úgy az igazi, ha az ember finoman érzi magán....de nem kerít hatalmába semmilyen jó érzés mikor megérzem, sőt mintha zavarna is. Más szóval, ha ez ember ilyen hasonló parfümöt szeretne, de olcsón, az rendeljen Avonból vagy Oriflamből mert hasonló egyszerű illatok ott is vannak, csak éppen a töredékéért!! Na de ez az én szubjektív véleményem!!! Csak az üvege miatt adok neki 2 pontot, és mert rózsaszín ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.