Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 1000/5ml 2000/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP kiadó
Ár: 1700.-/3000.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szeliger

2014. augusztus 25.

Papírcsíkon érdekesnek találtam, ezért csuklóra is fújtam. Kifújáskor tombolnak a virágos jegyek, határozottan érezni vélem a frézia illatát (amit szeretek), kb. fél-egy óra múlva szépen előjön a cédrusos-fás alapjegy is. Kiegyensúlyozott illat, a virágok kellően nőiessé teszik a kissé férfias, fás alap mellett. Szerintem szép kompozíció, nem igazán egyedi, de tipikusan Boss, nagyon illik a márka felépített képébe. Anélkül, hogy láttam volna a reklámját, mindjárt egy fekete nadrágkosztümöt, fehér, ropogósra vasalt blúzt és fekete tűsarkút viselő nő képe úszott a szemeim elé. S lám, a reklámfotón is (majdnem) a fantáziált képemmel találkoztam. Jó tartósságú, kényelmes hatósugarú, biztonságos illat, munkahelyen, irodában napközben jól viselhető. Visszagondolva korábbi énemre, a harmincas éveim elején valószínűleg szívesen hordtam volna, de ma már nemigen viselek ilyen típusú illatokat. Figyelembe véve azt is, hogy a Boss nem kifejezetten a parfümvonalon erős és értékelve azt, hogy mennyire ügyesen illeszkedik az illat a cég megjelenésébe, nálam ez a parfüm négy csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

babyface

2014. augusztus 23.

gwyneth paltrow-val közös sorozata számomra is a márka nagy mélyrepülése :( (sicc vissza lauderékhez...) már csak azért is érzékenyen érint mert két boss is van a polcomon (pure purple, deep red) szomorúan semmitmondó illat mint elődei. csak azért nem egy csillag mert nincs szívem hozzá

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

2014. augusztus 22.

A Boss mélyrepülése női vonalon tovább folytatódik... Egyetértek diesel22 és nyarigabi véleményével: tökéletesen illeszkedik a Nuit és a Jour sorába, ugyanolyan semmilyen illat mint azok...a Journál egy hajszálnyival jobb, mondjuk nagy szégyen lett volna a Bossnak ha azt az illatot sikerül alulmúlnia. Egyébként amikor illatoltam volt egy olyan határozott érzésem, hogy sok évvel ezelőtt már volt egy nagyon hasonló parfüm, de nem jöttem rá mi volt az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

galagonyanya

2014. augusztus 19.

Szerintem ez egy nagyon kellemes citrusos rózsaillat, komfortos, nappali viselet. Az ára nyilván nem az egyediségének szól, hanem a márkájának. Nekem túlságosan is friss, grapefruit-os, de tavasszal lehet, hogy tartósabban használnám, nemcsak kipróbálnám. Az üvege, hát az rémes. Nekem egyáltalán nem tetszik. Három és fél csillag, de felfelé kerekítünk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

diesel22

2014. augusztus 1.

Egy fokkal jobb, mint az elődje, de továbbra is jellegtelen illat, horror áron. Az üvege szép, és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.