Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. október 25.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: alma, barack
Szív: narancs, szilva
Alap: vanília

Kingucii

2017. június 22.

A rendelésemhez járt egy 7ml-es termékminta.
Finom, kellemes nőies illata van, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

A rendelésemhez járt egy 7ml-es termékminta.
Finom, kellemes nőies illata van, nem hivalkodó.

werus

Korcsoport: >54
2017. június 7.

Már régóta kedvelem ezt az illatot. Nem hivalkodó, kellemes, nőies illat. Sokadik üveggel vettem már belőle. Néha elcsábulok, mást is megpróbálok, de vissza-vissza térek ehhez az illathoz. A HB már sok verziót kiadott, de az eredeti orange a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 7.

egetoerika

2017. május 17.

Máglyára kerülök, tudom, de ez nekem tetszik... Úgy édes (nem túl édes!), hogy közben fanyar. Nem hiszem, hogy túl sokan használják a lenti véleményeket látva. Szerintem érdemtelenül van ennyire lealázva. Nem tudom melyik évszakban viselném, mert nyárra nekem nem elég friss, télre pedig nem igazán mély. Talán kora ősz? Mégis tetszik ahogy mondtam! Már érzem a lángok nyaldossák a talpam...😌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

Mezily

2017. március 21.

Rajtam nem túl tartós, hamar elillan. :( amúgy kellemes, nem tolakodó illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Rajtam nem túl tartós, hamar elillan. :( amúgy kellemes, nem tolakodó illat.

fannc22

2017. március 20.

Nem vagyok elragadtatva tőle...Az egyik drogériában nagyon jó áron jutottam hozzá, kiárusítás végett. Gondoltam jó lesz, kis narancsos illatka, tavaszra elfújkálom. Tetszett is, ahogy teszteltem a csuklómon. Aztán este ezzel fújtam be magamat és nagyot csalódtam. Rajtam annyira mű az egész és ahogy előttem is írták, elég émelyítő. A tartóssága sem az igazi, pár órát bír csak ki rajtam. (Bár ez annyira nem is baj...) Nem lettünk barátok sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

jazmin2013

2017. január 17.

Nekem mar evek ota ez a parfum a kedvencem! Nagyon tartos, egyaltalan nincs gagyi szaga, szerintem kifejezetten nem erezheto rajta a narancs illat. En csak ajanlani tudom!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

kinderino

2016. szeptember 27.

Ma szokásos illatvadászaton voltam. Ez a parfüm a polc legalján csücsült a D-ban, szinte már porosan. Talán ezért, de még sohasem vettem észre. Gondoltam kipróbálom...
Nah, ez az az illat, amitől sajnos hányingerem van. A narancsot a vaníliával nagyon szeretném, de ez rajtam sajnos csakis alma. Szinte minden parfümben/illatban megtalálom, ami tetszik, de van két olyan illat összetevő, amit nem bír a gyomrom. Az alma az egyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Lgina

2016. augusztus 14.

A narancs sosem tartozott a kedvenc összetevőim közé, mégis meg akartam szaglászni a bőrömön is, ezért Mülleres túrámon ő is sorra került.
Sajnos hatalmas csalódást okozott. Nem a narancs, nem feltétlenül az illat, hanem a tartóssága. Azt még elfogadom, hogy narancsos vaníliás légfrissítő/tusfürdő illata van, de a fél órás tartósságot nem. Nem tartom kifejezetten rossznak, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

ViviN

2016. július 5.

Nálam a narancsvirág+vanília kombinációja mindig betalál, egyszerűen annyira jó :) Karakteres frissítően édeskés igazi BOSS! Nálam a mindennapokban tökéletes határozottságot és energiát áraszt ez az illat, nagy a szerelem! <3 Alig várom hogy az enyém legyen az Orange Sunset változat is! 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

bobherceg80

2016. június 22.

Tetszett a narancsos vanília parfüm gondolata,de a bőrömön tuti-frutti illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol