Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. október 25.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: alma, barack
Szív: narancs, szilva
Alap: vanília

galagonyanya

2014. július 14.

Ez az illat valamiért megfogott. Az az érdekes, hogy egyik nap szinte teljesen vaníliásnak érzem, másik nap előbújik a narancs, mint egy titokzatos Nap a vaníliafelhő mögül, és van még valami benne, aminek végképp nem tudok nevet adni, de amely miatt évekig kerestem-űztem ezt az illatot, hogy rájöjjek végre, mi ez... Nagyon szeretem, nagyon tartós. És pasik is viselhetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Bibike

2013. augusztus 18.

Nem jött be igazán. Érdekes, hogy nekem pont a narancs hiányzik belőle. Valamiért nem érzem benne, pedig pont emiatt vettem meg. Hétköznapra elfújkodom, de semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

floracska6

2013. május 7.

A név "Orange" akadályozott meg eddig, hogy kipróbáljam ezt a parfümöt. Arra számítottam, hogy könnyed gyümölcsös lesz és feledhető. Ehhez képest egy nőies, elegáns parfüm, ami rajtam sokáig tart. Nekem kellemes csalódás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

h.ancsi89

2013. április 24.

nem rossz ez ám...ki se próbáltam sose,pedig elég népszerű stb, aztán müllerben fújtam a csuklómra,meglepődtem,hogy miért nem teszteltem eddig :) narancsos,édes,csajos parfüm,bár tartóssága miatt nem hinném,hogy kiadok rá ennyi pénzt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

aranycsirkee

2013. április 18.

Imádom az illatát és számomra összetéveszthetetlen más parfümmel, így ő is a nagy kedvenceim közé tartozik. Letisztult, elegáns és nőies illat, van benne egy kis fiatalosság de mégsem túl édes, viszont nem is nagyon testes és tömény. Pont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Emily

2013. április 10.

Megint csak egy újabb tévedésem ő. Egy kicsit bohókásabb illatot szerettem volna a hosszú és már nagyon utált tél végén. Sajnos tévedtem vele. Első körben tömény narancs illat, leszáradás után pedig egy erősen lebutított vanília az ami marad. Semmi csavar, meglepetés. Vaníliás narancs, és kész. Bár ha kicsit elgondolkodom, amit sajnos nem tettem, akkor már a neve alapján gyanút kellett volna hogy fogjak :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Bihter85

2013. április 8.

Ma éreztem először az illatát egy kolléganőn, nagyon-nagyon finom volt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Ma éreztem először az illatát egy kolléganőn, nagyon-nagyon finom volt!!

Eperhabbal

2013. január 25.

Ma éppen ez van rajtam:o) Kellemes illatocska, édes, de nem émelyítő. Viszont pikk-pakk elszáll az illata, egyáltalán nem tartós!!!!De nyári estére jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Hertha

2013. január 20.

A legjobb Boss női parfüm, ez telitalálat volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

A legjobb Boss női parfüm, ez telitalálat volt!

klau810614

2013. január 6.

A La Rive -Colour (Boss Orange utánzat) simán veri,mind illatban és tartósságban is!!!!:)Nekem mind kettő van,de a La Rive sokkal finomabb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol