Hylamide

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: csaktom, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2022. április 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

25% etil-aszkorbinsav és rezorcinol komplexel. Koncentrált és teljesen stabil 25% C vitamin tartalmú booster, amely a láthatóan ragyogó, egészséges színű bőr gyors elérését biztosítja.

• Etil-aszkorbát komplex (25% tiszta etil-aszkorbinsav) Különlegesen stabil C vitamin komplex, amely ösztönzi  a bőr egyenletes, sima és ragyogó megjelenését.
  • Oldott rezorcinol komplex: Jogvédett, magas hatékonyságú formája az oldott rezorcinolnak, amely egyenletesen világos bőrszínt kínál, miközben erős antioxidáns aktivitást is mutat.

Féláron! Hylamide Booster C25
Ár: 4000 , Eladó: csengemandula
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Zalaszentgrót, fizetés: Postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katica1980

2017. november 4.

Nagyon vártam és nagyon akartam hogy működjön, talán ezért okozott csalódást. Ő az első c vitaminos szérumom es nem tudtam mit várhatok tőle de a dicshimnuszok után, amit róla olvastam többre, vagy egyáltalán valamire számítottam. Eleinte önmagában használtam de úgy nem tudtam szépen eloszlatni a 3 cseppet ezért hidratálóba keverem mostmár. A 6 hét használat alatt a pigmentfoltjaimon nem halvanyitott bár a bőröm élénkebb amikor reggel felteszem. Nálam nagyon enyhe húzódás jelentkezik ha hámlasztás utáni reggelen használom, amúgy semmi. Majnem fél üveggel van még azt elhasznalom és jövök updatelni addig viszont nem tudok hármasnál többet adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

zs001

2017. július 29.

Ez a termék egyszerűen zseniális! Elkeseredésemben vettem meg. Hófehér a bőröm, és annak ellenére hogy 50 faktoros krémmel kenem, a szemem mellett volt egy számomra csúnya pigmentfolt. Kipróbáltam minden létező pigmentfolt-halványító krémet...bioderma, eucerin. Nem ért egyik sem semmit. Ezt a szérumot 3 hete használom,és eltűnt a pigmentfoltom. Egyelőre el sem hiszem. Ráadásként: nem problémás a bőröm, de ettől valami hihetetlenül sugárzóan szép lett. Nem olcsó, de nekem egy kincs és megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

realet

2017. július 3.

Miután a SubQ rendszeres használatával az utóbbi idők legjobb formáját mutatja a bőröm (ránctalanság, tömörség, hidratáltság tekintetében), úgy voltam vele, hogy a részletekkel (értsd: egykori pattanáshegek, sötét foltok) is érdemes lenne kezdeni valamit. Így Hylamide-hívőként természetesen lecsaptam rá.
Eléggé tömény, olajos állaga van, így kb 3 naponta lefekvés előtt szoktam 2-3 cseppet felkenni, kifejezetten a problémás részekre. A felkenéskor icipicit csíp a frissebb hegeknél, de ebből is érzem, hogy van benne erő :) Utána egy nagyon enyhe hidratálókrémet szoktam feltenni zárásként (Innisfree Green Tea Balancing Lotion). Reggel szemmel láthatóan szebb az összkép, az érintett foltok, hegek egyre kevésbé láthatóak, és nyugodtabban megyek ki a strandra is (persze fényvédővel), mert az amúgy könnyen barnuló bőröm így végre nem a hegekre koncentrálja a melanintermelését :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

revontulet

2017. június 2.

Egy hete hasznalom es azt kell mondjam, hogy nagyon szuper! Nekem 2-3 csepp is boven eleg belole, nagyon jol el tudom dolgozni a boromon, hogy beszivja es ne legyen tul sok. Tonik utan hasznalom a hidratalo krem ala. Kicsit szerintem sok lesz a boromnek nyaron ha reggel felkenem, de ez persze egyenfuggo. Az esti arcapolasi rutinba beilleszve viszont nagyon jol mukodik nekem, fantasztikusan apolja a bort, mar egy het utan latom, hogy egyenletesebb a borkepem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Phenylethyl Resorcinol
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Egy viszonylag újabb, pigmentfoltok ellen használt hatóanyag. Egy 2013-ban a Journal of Cosmetic Dermatology-ban megjelent kutatás szerint (amit lényegében a L'Oreál készített, tehát nem cég független!) az összetevő ellagic aciddal,  yeast extracttal  és salicylic aciddal kombinálva állítólag hasonlóan hatásos mint a pigmentfoltok kezelésében etalonnak számító 4% hydroquinone + 0.025% tretinoin kezelés.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).