I Heart Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

A Lip Lava folyékony rúzsok intenzív színük mellett, tápláló, E-vitaminnal dúsított formulájukkal hidratálják az ajkakat.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
I Heart Makeup Lip Lava Folyékony Rúzs - új
Ár: 500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
murczinodett

2015. július 20.

az applikátora kritikán aluli, lehetetlen normálisan felvinni a szájfényt. ecsetre rá szoktam nyomni a terméket és úgy viszem fel...Maga a szájfény nagyon jó, pigmentált és tartós ahhoz képest hogy szájfény. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Black Fairy

2015. május 16.

Tremor: nagyon fura a csomagolása, ilyen szivacsos aplikátorból kell kinyomni, ez egy ilyen erős terméknél szerintem nem a legbölcsebb megoldás - és nem is a leghigiénikusabb...A felvitel nagyon egyszerű, nagyon szépen, precízen fel lehet kenni az ajkakra, és egyenletesen eloszlatni...Építgetni nem nagyon lehet, mert több rétegnél felkunkorodik, és foltosan fed csak, de egy rétegben is nagyon intenzív színt kapunk. A kiszáradt ajkakon ront, tovább szárítja illetve kiemeli a száraz részeket, de jól hidratált ajkakat nem szárít...
A száradási ideje pár perc, ha azt kivárjuk kifeszített ajkakkal, akkor szépen rászárad a szájra, és nem ül bele a ráncokba, viszont ha túl hamar "megmozdítjuk", akkor még száradás előtt beleül a ráncokba ÉS bele is szárad, utána már lehetetlen eltüntetni a csíkokat...Száradás előtt SE (utána meg pláne nem) mászkál el az ajkakról. Mikor még nem száradt meg nagyon érzékeny az érintésre, de száradás után kaja/pia álló, de a leszedése nagyon egyszerű, nem ivódik bele az ajkak bőrébe (annyira, kopás után egy minimális szín még található a szájon, de egyáltalán nem csúnyán kopik)...
Még élesben nem volt rajtam, csak itthon próbálgattam, szóval egyelőre nem vonnék le következtetéseket a tartósságáról, de nekem úgy tűnik nagyon jó kis termék...Van egy másik színem is, ha kipróbáltam, illetve ha ezt is tartósabban viseltem (emberek között is), jövök update-lni...Egyelőre viszont mindenképp megérdemli ár/érték arányban az öt csillagot tőlem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.