I Heart Revolution

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

A 16 matt és csillámló csoki árnyalatú szemhéjpúdereket tartalmazó paletta

Ár: 2800 , Eladó: Megababa
Állapot: 1-szer próbàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy banki utalàs utàn postàzom

LittleBlack

2020. január 14.

Fantasztikus tartós színek, remek illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Fantasztikus tartós színek, remek illat.

Heine

2019. január 7.

Lorac- unzipped dupe. Jobban porol, mint az eredeti, de a színeket nagyon eltalálták, és még kettő plusz is került bele, nagyon igényes másolat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Csokimenta

2018. szeptember 28.

Nagyon szeretem ezt a palettát . Tökéletes a hétköznapokra, gyönyörűek ezek a barna színek. Egész jó a minősége is, pláne ennyi pénzért! Szóval nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

scene14

2018. július 1.

Fél áron jutottam hozzá,teljes áron is megéri megvenni szerintem,nagyon pigmentált,tartós,én imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Fabi95

2018. április 5.

Szerelem volt első látásra, gondolkodás nélkül rendeltem meg. A csomagolása nagyon ötletes, és masszív! A színek egyszerűen tökéletesek és gyönyörűek, szépen lehet őket építeni és még intenzívebb hatást érek el velük, ha kicsit bevizezem az aplikátort. És ez az illat.. isteni! Nagyot alkotott a márka, 5*!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

abicicaaa

2017. október 30.

Annyira édes ez a kis paletta :) imádom az illatát, olyan edessegbolt illata van, nem túl tolakodó.
Nagyon szép szinei vannak, a mattokat szépen el lehet dolgozni, elég szépen pigmentaltak főleg egy drugstore palettahoz képest.
A bronz-arany árnyalatok gyönyörűek, bár én nem vagyok teljesen odáig értük, ezek között találtam számomra is viselhető színeket.
A jobb alsó sarokban lévő hosszabb szin annyira gyönyörű highlighterkent világos bőrön, hogy nekem szerelem :)
Minden napra is kiváló, alkalmakra szintugy.
Bárkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Minden napra is kiváló, alkalmakra szintugy.
Bárkinek ajánlom :)

mnodulus

2017. október 22.

Én úgy szereteme ezt a palettát, sőt, legszívesebben a többi testvérét is beszerezném. Mondjuk elég nagy, szóval utazáshoz nem ideális. Szép, tartós, pigmentált színei vannak, a csomagolása szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

mgyragii

2017. július 4.

Gyönyörű szép paletta. Szép pigmentátlak a színek, de azért van egy-kettő ami kevésbé. Nagyon örülök, hogy megvettem. A csomagolásáért én is odavagyok mint mindenki más. Eszméletlen jól néz ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

fanniblue

2017. május 4.

Nagyon szeretem ezt a palettát, nagyon szépek a színei!
Imádom a csomagolást, minden nap öröm ránézni. Cuki csoki *-*
Tartósak a színek, viszont az ecsetek nehezen veszik fel őket, ezért én ujjal viszem fel a szemhéjra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Nagyon szeretem ezt a palettát, nagyon szépek a színei!
Imádom a csomagolást, minden nap öröm ránézni. Cuki csoki *-*

blairwaldorf

2016. november 30.

Csomagolása egyedülálló, nagyon szép és strapabíró a doboza. Pigmentáltságával teljesen meg vagyok elégedve. Tökéletes paletta, kár, hogy ennyit hezitáltam a megrendelésével. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.