I Heart Revolution

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

A 16 matt és csillámló csoki árnyalatú szemhéjpúdereket tartalmazó paletta

Ár: 2800 , Eladó: Megababa
Állapot: 1-szer próbàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy banki utalàs utàn postàzom

Stelly02

2016. november 4.

A pigmentáltságával nincs gond viszont van egy-kettő szín amivel nehezebb elérni ugyanazt a színerősséget. 2. sor bal elsőjét imádom ha sminkelek azt soha nem hagyom ki, szerintem az a legpigmentáltabb az összes közül egy nagyon pici elég belőle, tartóssága nem nagy szám de nem is rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

lloori

2016. október 20.

Gyönyörű színeket tartalmaz, nekem a kedvencem a jobb felső sarokban található szín, valami csodálatos. Tartós, egész jól pigmentált színeket tartalmaz, akár e mindennapi smink elkészítéséhez is megfelelő. Nagyon finom csokoládé illata van. A csomagolása nekem nem annyira tetszik, az applikátor felejtős, de ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

dodiii

2016. július 14.

Nagyon szép paletta, a csomagolását imádom, nagyon cuki. Pigmentált és elég tartós, hétköznapokra de estére is használható, sokféle leginkább meleg, barnás, nude árnyalat van benne, a csillámok nem túl nagyok vagy kirívóak a csillámos árnyalatoknál. Az applikátort nem használom, de por állagú szemfestékhez, csillámhoz jól jöhet. Nagyon jó hogy van benne egy nagy tükör, így utazáshoz is tökéletes. Tetszik, hogy minden árnyalatnak van neve, csak kicsit macerás a fóliát, amin vannak a nevek mindig ki-be rakosgatni. Pinkpandáról rendeltem, szerintem nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

B.Enci

2016. június 17.

Nagyon nehezen tudtam eldonteni, hogy melyik barnás árnyalatú palettát vásároljam meg, végül pinkpandarol rendeltem meg ezt a csodat. A színek nagyon jól kihasznalhatóak, akár nappali sminket akarok akár egy esti füstösebb sminket. Nagyon szép a csomagolás, ez a csoki kinézet nagyon jó ötlet volt. Itt megjegyezném még a pinkpanda profizmusát is, le a kalappal előttük! Nagyon kedves és segítőkészek voltak, mindenkinek ajánlom az oldalt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

sophienyuszi

2016. május 7.

Update: Úgy éreztem, hogy meg kell erősítenem a tavaly nyáron írt véleményem, mert a hetekben megint sokszor elővettem ezt a darabot. Az aktuális kedvenceim egyébként a Milky, a Tob-le-rone és a Dipped, ezek az ultimate tavaszi sminkalapjaim. Az első kettő matt és kissé taupeos árnyalatok, míg az utóbbi egy csillámos világosbarna. Ma megrendeltem a Too Faced Chocolate Bar dupeját is, az I Heart Chocolate palettát, alig várom, hogy ideérjen!

Már évek óta használok sminktermékeket és szépségápolási dolgokat, de a Pink Pandát nagyjából csak egy hónapja fedeztem fel magamnak (micsoda szégyen). Ez a paletta volt az első rendelésem és azóta teljes katarzisban vagyok.

Haladjunk kívülről befelé. A csomagolásáért szerintem a legtöbbünk oda van, legszívesebben beleharapnék. De ezen felül masszív, ugyanakkor könnyen nyílik, hatalmas a tükör a belsejében, szóval fizikailag tényleg nagyon eltalálták. Oké, hogy kicsit nagy, nyilván nem az a táskában magunkkal cipelős típus, annál ez egy komolyabb darab. Azon viszont spóroltak, hogy az egyes színek nevét mindössze egy átlátszó, könnyen elhagyható kis műanyag lapocskára nyomtatták rá, szerintem sokat dobott volna a dizájnon, ha mindenhol ott szerepel a név valami cuki/elegáns (nem tudom eldönteni, hogy ez a paletta melyik igazából, cuki is és baromi megnyerő egyszerre) betűtípussal. No, de efelett el lehet tekinteni, azt hiszem.

És térjünk rá a lényegre. Mindegyik csokis paletta mást tud, jól kombinálhatók egymással a matt és csillámos színek. Jól pigmentáltak, de bevallom, némelyik nekem kicsit porzik. És végre egy olyan paletta, amit az olcsóbb pénztárcákhoz alakítottak, de van benne highlighter szín is. Nagyon fontos! Egyébként a személyes kedvencem a Divine, a Choc-fest és a Double dip.

Szóval összességében mi rosszat mondhatnék? Azon kívül, hogy az illata miatt minden alkalommal behabzsolnám ez egy nagyon korrekt paletta, tutira nagyon fogok vigyázni rá, és imádom. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

wishes

2016. április 25.

Már több híres és agyhonhájpont palettán vagyok túl keserű ízzel a számban, szóval nem gondoltam volna, hogy majd pont ezeknél a csoki paliknál fogok kikötni és napi használatban is lesznek majd nálam. 4 féle változat is megvan belőlük, de azt hiszem, hogy világos bőrre ez a 4 közül a legjobban kihasználható összeállítás. Gyönyörűen lehet árnyékolni a szépséges meleg, matt barna árnyalataival, de tettek bele 1-1 nagyon szép világos szatén és matt nude színt is, amit sok hasonló paliból igencsak szeretnek elhagyogatni, pedig szerintem alap mindkettő. A bronzos-szaténos barna színekkel nagyon szépen meg lehet bolondítani a végeredményt, a felső 3. és középső sor 3. színe nagy kedvencem, annak ellenére, hogy annyira nem pigmentáltak mondjuk, mint a matt színek, szóval mindig ujjal vagy Fix+-szal átitatott ecsettel viszem fel őket. Igen, néhány átnyalat porzik, ezért jobb mártogató mozdulatokkal megközelíteni őket, de ennyi pénzét még így is istenijó ez a paletta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Percoon

2016. április 18.

Csupa jót tudok én is csak róla mondani, szép színek, tartós, pár szín kicsit potyog, de nem olyan vészesen, nagyon jó barnás színösszeállítás, ennyi pénzért tényleg ajándék, az óriási tükörről már nem is beszélve, ami sokszor még ennél drágább termékeknél is hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

encsi17

2016. január 13.

Mindenkinek ajánlom ezt a palettát, aki vacillál, hogy megéri-e. Gyönyörű színek, szuper tartós és nagyon jó áron van! Én kifejezetten a meleg barnás árnyalatokat kedvelem , ezért esett a választásom erre. Viszont annyira szépek a színek, hogy itthon kipróbáltam a többit és elnyerték tetszésemet! Ezentúl más színt is fogok használni, hála a terméknek! Nekem tökéletes választás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

reku0304

2015. december 22.

A mindennapos sminkem része, a második rendelésem már úton van belőle, ugyanis azt a 3 színkombinációt már elhasználtam, amit mindig használok.
Tökéletes pigmentáltság és színösszeállítás! A csomagolása nagyon cuki, a tükör benne nagy, de a hozzá járó applikátor kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

jadegirl

2015. augusztus 21.

Jó minőségű,erősen pigmentált színeket tartalmazó paletta bár nekem a csomagolás egyáltalán nem tetszik de legalább masszív és egy nagy tükör is helyett kapott benne. Az már más kérdés,hogy én az I heart chocolate palettát rendeltem meg eredetileg de a lúzer PinkPanda ezt küldte helyette ... :D Szóval megéri,de inkább a hivatalos oldalról ahol egyébként kb ugyanannyiba kerül és magyar fointra is át lehet állítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.