Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi 💕 Csipkebogyó Habkrém 55 gr üveg tégelybe kimérve
Ár: 3.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve 55 ml-s zöld üvegtégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Ár: 5000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nina22

2017. január 12.

Ha tehetném, egymillió csillagot adnék neki! Nekem igen problémás volt az arcbőröm..ez a krém mentette meg az önbecsülésem kb...semmi nem segített! Nagyon jól hidratál, és nem pirosodom ki tőle,mint a sok alkoholos arckrémtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

tlilla100

2017. január 7.

Milliószor jobban hidratál, mint bármelyik drogériás termék, az illata kellemes, az arcbőröm hidratált, egyenletes, tiszta és ragyogó a használatától. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

daydream

2016. december 27.

Problémás bőrrel csodát művel! Ha már semmi nem hat, ez akkor is segít, nagyon hamar, nekem egy használat után is! És nagyon szeretem a tiszta, természetes illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Babadook78

2016. december 15.

Mint sok termék ez sem csodaszer, de az tény, hogy a pattanásos bőrre kiváló. Nekem a T-vonalban zsíros a bőröm, és a gyulladásokat szépen kezeli. Nem marad utána a hegesedést követően foltos a bőröm. Az arcom szárazabb részei is szépen hidratáltak lesznek tőle. Reggel és este is használom a kozmetikusom javaslatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Pindusz

2016. november 28.

Csajok!
EZ A CSÚNYA, GYULLADT, PATTANÁSOKRA VALÓ KRÉM!!!!!!
Ez az a krém, ami tutira a csodaszer kategóriába sorolható! Én is problémás bőrrel rendelkezem, 24 éves korom ellenére elég gyakran jelentkeznek gyulladt pattanások az arcomon. Ha ilyen az arcbőröm helyzete, az arcom egész felületére ezt a krémet viszem fel. Elég belőle kevés mennyiség is, a hab állag miatt.
Este bekenem, és reggelre láss csodát, teljesen lehúzza a pirosságot. Nagyon hamar gyógyítja a problémás területeket.
Ilcsi!!!! Köszönjük ezt a csodát!! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Csajok!
EZ A CSÚNYA, GYULLADT, PATTANÁSOKRA VALÓ KRÉM!!!!!!
Ilcsi!!!! Köszönjük ezt a csodát!! :) :)

Sindy6

2016. november 18.

Ez egy fantasztikus krém számomra. Pakolasként használom, mert krémként azt érezném h nem levegőzik a bőr, mert hagy egy matt filmréteget. gyorsabban gyógyul a bőr kozmetikai tisztítás utan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

kulturmosoly

2016. november 1.

Vegyes érzelmeim vannak vele. Kb 4-5 hónapja használom estére. Nem ragad, könnyen beszívódik, de néha apró pici pattanásokat okoz és reggelre kicsit zsíros érzetű lesz a bőröm. A sima csipkebogyó olajat sokkal jobban szerette a bőröm, pedig pont ezt akartam vele kiváltani. Hidratáltságával megvagyok elégedve, de szerintem nem fogom újra venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

platinakuka

2016. október 28.

Update:
Adok még egy csillagot. Az utóbbi időben ellinkeskedtem a krémezést. Most újra kenegetem az arcom pár napja, és sokkal jobb érzés, kellemesen hidratál, azóta nincsenek száraz hámló foltok :D Nem hittem volna, hogy ennyit számít, de mégis. Mondjuk arra tényleg nem árt odafigyelni, hogy keveset kell eldolgozni, nekem kb kisujjkörömnyi mennyiség elég, volt, hogy többet vittem fel, az tényleg fura, érzem a "bevonatot". Amikor a kozmetikus mondta még mikor vettem, hogy mennyi kell, azt gondoltam, na ne már, ezt nem lehet rendesen elkenni így. Pedig de.

Kozmetikus ajánlotta, egy arctejjel együtt használom. Mindig problémás bőrre való cuccokat használtam, tonik, ő azt mondta, próbáljam ezt. Július óta használom, az arcom annyira nem zsíros, kevesebb lett a gyulladt pattanás, ami egy hónapig is figyel rajtam általában. Menzesz előtt elég kaotikus mindig a helyzet, ezekkel a termékekkel nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Update:

shel8y

2016. október 25.

Ennek az egy Ilcsi krémnek van jó illata, de nekem nem szívódik fel, nem kap levegőt a bőröm, nagyon elnehezíti :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

ftmea13

2016. október 17.

Kukoricás arcradír után szoktam használni, és nagyon jól megnyugtatja a bőrömet. Egyáltalán nem zsírosítja, nincs utóérzeti réteg hatása, könnyen eldolgozható. Sajnálom, hogy csak a 10 milis kiszerelést vettem meg, de ahogyan elfogy, veszek egy nagyobb kiszerelést, mert a kettő együtt, nagyon jól segít a pirosas, pattanásoktól gyulladt arcbőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.