Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi 💕 Csipkebogyó Habkrém 55 gr üveg tégelybe kimérve
Ár: 3.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve 55 ml-s zöld üvegtégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Ár: 5000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

Lillababa

2016. október 14.

Nem okozott semmi bibit, de nem lettünk barátok, mert nehéznek éreztem, hagyott egy gyógyszertári mosdókenőcs-szerű kellemetlen réteget a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

kissenikor

2016. szeptember 6.

Egy egészen jó kis könnyű krém. Lehet fölé sminkelni, nem mászik el a smink, az alapozó. Nekem zsírosítja a bőröm, ami alapból is fénylő. Nem okozott 2-3 hónap távlatában sem pattanásokat, kiütéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

eszterke

2016. augusztus 25.

Nem rossz, picit nyugtat, picit hidratál, de túl sokat nem kell várni tőle szerintem, ha valakinek vízhiányos a bőre. Az illata nekem nem tetszik, picit gyógyszeresnek mondanám, pedig szeretem a natúr, növény illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

CamomilleRose

2016. augusztus 8.

Kifejezetten szerettem ezt a krémet. Egy nagy adag elhasználása után azt mondom, hogy nekem nem is kell annál több egy arckrémtől, amit ez nyújtott. Könnyed textúra, szépen beszívódik, nem zavaró az illata, kellemes a bőrön, s nem okoz pattanásokat. Magyar, szép összetevők, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

alulu

2016. július 29.

Pár hete használom, az újfent kipattogzott bőrömre ajánlotta a kozmetikusom. Az az igazság, hogy a sok pozitív vélemény miatt nagyon reménykedtem benne, hogy segít majd a patikon de egyelőre nincs változás. Nagyon kênyelmetlen viselni, egy réteget hagy az arcbőrön, amit egész nap érzek. Pozitív hatásáról se nagyon tudok beszámolni, átlagos hidratálókrém. Nem fényes, zsíros tőle az arcom az is igaz. Biztos, hogy nem veszem újra ha elfogy. Pozitívuma, hogy kis tégelyben vettem, de nagyon kevés is elég belőle, így jó sokáig eltart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Kellemes az illata.Gyorsan felszívódik.nincs ragacsos érzés.Jól hidratál,de nem zsírosítja a bőrt.Nem irritál és nincsenek pattanásaim tőle.Az én érzékeny,rozáceás bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

nyrktlin

2016. május 29.

Minden este megtisztítom az arcom, korábban utána nem kentem semmilyen krémet az arcomra, így nagyon száraz volt, és a homlokom, orrom még hámlott is (viszont a bőröm amúgy zsíros). A kozmetikusomtól megkérdeztem, mit ajánlana, és ő ezt mondta. Először kaptam egy kis mintát, abból kellett minden este az arcomra kenni maximum egy borsónyit. Eddig kétszer vettem 10 ml-es kiszerelést, a másodikat már majdnem 3 hónapja használom, és még mindig van belőle, így nagyon megéri. Minden este használom, a hatásai: kevesebb a pattanásom, nem húzódik a bőröm sehol, nem hámlik az arcom, egy kicsit talán kevésbé zsírosabb is. +1 előny, hogy nagyon gyorsan beszívódik, így 1-2 másodperccel a felkenése után már nem is érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

biribooo

2016. május 23.

A legjobb arckrém amit eddig használtam. Jól hidratál, a pattanásaim száma is visszaszorult, nem irritálta a bőröm,gyorsan beszívódik, nem zsírosít, kellemes az illata... kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Azziz

2016. május 15.

Imádom, a problémás bőröm is imádja, kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Imádom, a problémás bőröm is imádja, kellemes illatú.

LBonnie

2016. május 14.

Imádom! Illata szuper,nagyon jol hidratál,és a bőrszínem is egyenletesebb lett,nem foltos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.