Ilcsi

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kim88, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Ajakápolók

Teltebb ajkakat biztosít, megelőzi a kiszáradást. Regeneráló, tápláló, hidratáló, bőrpuhító.

Kiszerelés: 10 ml

Linda86

2015. október 31.

Megjelenését megelőzően volt egy levendulás ajakápolója is Ilcsi néninek, ami szerintem hatékonyabb volt az ápolás tekintetében, s emiatt jár a pontlevonás. Ettől eltekintve jól ápol, s valóban teltebb, pirosabb ajkakat varázsol a fahéjolajnak köszönhetően. Persze csípi is kissé az ajkakat, de a hatás nem marad el. Illatában is a fahéj dominál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Tildi

2014. augusztus 10.

Hehe, ezzel a kis aprósággal vigyázni kell, mert ha a szájunk főlé is kerül belőle akkor elég viccesen fogunk kinézni ugyanis annyira kipirosodik a bőr tőle a fahéj miatt, hogy csak na. Amúgy jó hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

kumcsyka

2014. június 26.

Nagyon szeretem azt a bizsergő érzést, amikor felkenem. Jól hidratál, és már az illatával is megbékéltem. Nekem nem pirosodik ki tőle a bőröm, és a számat sem duzzasztja. Egyetlen negatívuma a csomagolása, nem igazán praktikus. Akárhogy próbálok belenyúlni az ujjammal valahogy mindig a körmöm alatt landol egy csomó balzsam. Emiatt kezdtem el rúzsecsetet használni hozzá, de az meg időidényesebb, valamint nem igazán tudom így a táskámban hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

martini11

2014. június 15.

Kellemesen bizsereg én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Kellemesen bizsereg én szeretem.

Pöti

2013. augusztus 25.

A hatását szeretem, ápol, de az ízével nem vagyok kibékülve... Kicsit nehéz kenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

vivcsusz

2013. június 9.

Ez az egyetlen Ilcsi-termék,amit szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 9.

Ez az egyetlen Ilcsi-termék,amit szeretek.

judy91

2013. március 29.

Sokan írták előttem, hogy véletlenül az ajkaikon kívülre is kentek belőle, és kipirosodott tőle a bőrük, illetve hogy hatalmasra duzzadt tőle a szájuk... Nos, biztos velem van a baj, de nekem semmi ilyesmit nem művelt a számmal, kellemesen bizserget, de nem pirosít ki sehol, még az ajkaimon sem veszek észre különösebb változást tőle, talán minimálisan pirosabbak csak... Szóval összességében klassz, finom az illata, a tégelyes kiszerelés viszont se nem túl praktikus, se nem túl higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

rozsaszonja

2013. március 8.

Nemrég leltem egy Ilcsis kozmetikát a közelemben és ma beruháztam erre a szájbalzsamra, mert imádom, ha sok rajtam valami.:)
Ruhapróbálgatás közben tettem magamra egy próbafülkében és nem éreztem semmi különöset, de amikor pár perc múlva visszatértem még egy pár ruhával a vér mintha ki akart volna lökődni a számon...:)
Szóval vérpiros lett és kétszer akkora, pedig alapból sem kicsi, de én imádtam.
Előbb tettem fel megint rúzs fölé és így sokkal konszolidáltabb hatást nyújt.
Hidratálása annyira nem érdekel, mert éjszakánként használok zsíros krémeket erre a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Szóval vérpiros lett és kétszer akkora, pedig alapból sem kicsi, de én imádtam.
Előbb tettem fel megint rúzs fölé és így sokkal konszolidáltabb hatást nyújt.

anettpp

2013. március 5.

A vérbőségfokozó hatás miatt szeretem, tényleg szép, üde színt ad a szájnak színezőanyag nélkül. Ami igaz, hogy valóban nagyon óvatosan kell használni, mert a száj körüli bőr is kipirosodhat tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

nagyn9a

2013. március 1.

Nagyon jó illata van. Rögtön érezni a fahéj illatát,sőt ha ajkaimra kenem akkor is érzem a fahéjat. Kicsit csíp,de ez nem zavaró szerintem. Nekem a kiszerelése nem tetszik,hogy ujjbeggyel kell felvinni. Számomra ha rendes csavaros ajakápoló formában lenne akkor jó lenne. Én 990Ft-ért vásároltam meg 2013.februárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0