Best of Beauty 2019

Ilcsi

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kim88, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Ajakápolók

Teltebb ajkakat biztosít, megelőzi a kiszáradást. Regeneráló, tápláló, hidratáló, bőrpuhító.

Kiszerelés: 10 ml

rikiki25

2012. december 18.

Valóban dúsítja az ajkakat, viszont idegesítően csíp és az én ajkaimat nem hidratálta sajnos, csak kicsípte és kipirosította. A barátomat is zavarta, így már évek óta nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

MissM

2012. október 20.

A bőr melegétől könnyen felolvadó, viasz szerű csoda :) Nagyon szeretem, szépen dúsítja az ajkakat, ettől valóban nem lesz száraz a szám! A fahéj is kellemese bizserget benne, szerintem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

pink sunrise

2012. július 29.

Elcsábitott az illata.Első alkalommal mikor bekentem a szám, olyan érzésem volt mintha valami véletlen folytán elcserélődött volna a fejem Geronazzo Mariskával:D Ami meglepett,hogy tényleg látszatra is ugyanez lett az eredmény. A kőrvonalánál nagyon kipirosodott,mintha szeles napon 5 percenként nyalogattam volna a számat.Érdekes élmény volt:)A hidratálás nagyon szegényes....Mivel nem akarok a Geronazzo vagy a Jolie riválisává válni,inkább a fiókban pihentetem,de egy farsangra még jó lehet:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

svivko

2012. július 9.

Megduzzasztja, kipirosítja az ajkakat, ha nem vigyázunk, félrekenünk, akkor a száj körüli részeket is, látszik , hogy nagyon tud dolgozni. Barátnőm száját csak ezzel tudta rendbe hozni, minden születésnapjára után töltöttem vele. Én is használtam, de meguntam, mint a Carmexnél, hogyha mondjuk ásványvizes üvegből ittam akkor az egész fahéj/ Carmex ízű lett.

Visszajöttem javítani, adtam neki még egy esélyt, és valóban nem csak félrekenésnél, hanem komoly odafigyelés mellett is kipirosodik tőle a száj körül. Kellemetlen. de van, akinek ez kell, hogy érezze, tényleg működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Poppyseed

2012. július 9.

Nagyon szeretem! Jó fahéjjas, bizserget, de nem ápol, bár ezt a fahéj csípőssége miatt nem is vártam. Mikor olyan kedvem van, akkor használom, más ajakápolóval együtt:) Az illata fenomenális!:)

Tytto

2012. június 12.

Nekem sajnos nagyon nem tett jót. :( :( Első pár használatnál jó volt, imádom a fahéj illatot, tetszett, hogy bizsergeti a számat, viszont pár nap múlva éreztem, hogy kicserepesedett az ajkam. Aztán gyanús volt nekem, megnéztem jó közelről tükörben és láttam, hogy apró hólyagok keletkeztek rajta. Egy időre abbahagytam, majd adtam még egy esélyt neki, ám a hatás ugyan az volt. Fájó szívvel ajándékoztam el, még sosem tettem ilyet előtte ajakápolóval, mert nagy függő vagyok :D Majd később mondta az illető barátnőm, hogy az anyukája is használta néha, és vele is ugyan ez történt, mint velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

cicóka

2012. március 3.

Tökéletesen hidratál, nagyon szépen rendbe hozza a kiszáradt ajkakat, DE nagy hátránya, hogy sokszor a száj széle is kipirosodik tőle és nagyon idétlenül néz ki, kb. mint a bohócszáj. Szóval számomra tökéletes lenne a vérbőségfokozók nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 3.

monszi

2012. február 22.

Én többet vártam ettől a balzsamtól.Nekem nem nagyon tünteti el a szárazságot,és a tégelyből is nehéz kiszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

honey021

2012. február 22.

Szeretem ezt a balzsamot. Finom fahéj illata van. A tégelyes kiszerelés tényleg nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

kim88

2012. január 2.

nekem bejött, csak a tégelyes kiszerelést nem csípem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

nekem bejött, csak a tégelyes kiszerelést nem csípem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0