Best of Beauty 2019

Ilcsi

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kim88, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Ajakápolók

Teltebb ajkakat biztosít, megelőzi a kiszáradást. Regeneráló, tápláló, hidratáló, bőrpuhító.

Kiszerelés: 10 ml

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Fahéj tartalma miatt vérbőségfokozó hatású, nagyobbítja az ajkakat, és enyhén bizsergető érzést kelt. Nekem épp ez az érzés nem olyan kellemes, de aki ezt nem bánja, annak ajánlom, mert szerintem jól táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Nimrod

2011. április 22.

Én is nagy "ilcsi fan" vagyok, de a csókbalzsam az, ami nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 22.

Én is nagy "ilcsi fan" vagyok, de a csókbalzsam az, ami nagyon nem jött be.

bokihugi

2011. április 21.

Szeretem az Ilcsi termékeit,de a csókbalzsamot pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 21.

Szeretem az Ilcsi termékeit,de a csókbalzsamot pénzkidobásnak tartom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0