Ilcsi

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Zuzupet, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőr gyulladásos folyamatait csökkentő,a bőr hidratációját javító,antioxidáns,hidratáló,nyugtató. Cickafarkkal és utifűvel.

bara89

2013. március 5.

Számomra ez a tökéletes krém. Nálam már az csodának számít, ha nem leszek kiütéses, de ez a krém tényleg csodákat művel a bőrömmel. Kisimult vagyok tőle, pihe-puha. A téli száraz foltjaim már néhány használat után eltűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

rikiki25

2013. február 2.

Szuperül hidratál ez a krém. Érezni benne a gyógynövényeket, nagyon szeretem. Reggel kenem fel smink alá. Felvitel után várok 5-10 percet és utána sminkelek rá. Nálam nem okozott plusz pattanásokat. Szerintem nyugtatja a bőrt. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Nimrod

2012. szeptember 5.

Én meglepődtem mikor elkezdtem használni, mert az apró kis pattanásaimat a homlokomon, amikkel mindig gondom volt, nagyon szépen eltüntette, ha nem is mindent, de csökkentette a számukat és úgy összességében a bőrképem szebb volt. Nagyítós tükörben is sokkal tisztábbak és kisebbek a pórusaim. De ami a gond, h mióta használom, folyamat kijön rám 1 vagy 2 nagyobb pattanás, (de csak a homlokomra) aminek nincs közepe, csak ilyen bőr alatti piros, fájós pukli és ugyanez volt velem, mikor az Annemarie Börlind problémás bőrre való krémjét használtam. Abban is cickafark volt, meg ebben is....csak erre tudok gondolni. Detto ugyanez volt a gondom. Mikor azt abbahagytam, 1 nagy pattim se jött ki többet. Most elkezdtem ezt, mert az előző krémem elfogyott és volt itthon (anyum kozmetikus és van neki ilcsi is), úgyhogy gondoltam, ez max nem segít a gondomon, de bajt nem csinál, mert extra érzékeny bőrre van. Addig ok, h nem irritál, nem viszketek tőle, nincs vele semmi ilyen gond....csak ez a néha megjelenő 1-2 pukli. :S Az egyik elmúlik, jön a másik...én meg csak várok, h biztos csak most véletlen vmi kajától, vagy csak először "kitisztítja a bőröm"....de ezt kétlem. Úgyhogy megint új krém után kell néznem. :S Más nem tapasztalt ilyet? Olvastam egyszer, h aki allergiás a cickafarkra, a pattanással reagálhat rá. De ez nekem fura, mert amúgy az 1-2 pattin kívül meg annyira szép a bőröm. Semmi irritáció meg egyéb. Ha allergiás lennék rá, az máshogy is kiütközne nem? :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

motyor

2012. augusztus 27.

Érzékeny bőrre kiváló és még natúr is! Az én arcbőrömnek nagyon kényes az ízlése, könnyen kipattog, begyullad, de ettől nem. Én nappalra használtam a Mindennapi géllel összekeverve, és nem fényesedtem ki, nem tömődtek el a pórusaim. Nagyon könnyű krém, tehát száraz bőrre szerintem kevés, viszont zsírosabb bőrre (mint az enyém) tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

gabbancs

2012. június 4.

Amióta használom sokkal szebb a bőröm. Villámgyorsan beszívódik, tökéletesen hidratál, nagyon könnyű, nem fényesedik ki jobban tőle a bőröm. Pattanást és miteszert nem okoz, a pólusaim is kevésbé feltűnőek. Sminkelni is jól lehet rá, fényvédő alatt sem sok, szemkrém helyett is jó, egy kicsit sem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Zuzupet

2012. május 24.

Minden bőrtipusra jó csak rosszul pipáltam:( :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

Minden bőrtipusra jó csak rosszul pipáltam:( :)

Zuzupet

2012. május 24.

A bőröm semmit sem visel el.Ez a krém az egyetlen ami nem csípi és nem lesz tőle vörös!Nem fénylik tőle a bőröm nem ragad és nem gyullad be az egész arcom:)
szeretem!

szeretem!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate