Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Posta
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

Edit4000

2015. december 1.

Csodaszer kategória. Az égő érzés kibirjató , jó 10 percig tart. Nekem a pirossag fél óra utàn eltűnt. Gyönyörű feszes bőr az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

pannid

2015. november 4.

IMÁDOM!! Az AHA-val használom együtt már több éve, heti rendszerességgel. Kozmetikusom javaslatára kezdtem el használni, mert csúnya, göbös pattanásaim voltak. Ez a krém az AHA-val csodát tesz!! :) Sajnos nem olcsó, de egyből megérzi a bőröm, ha nem használom, így nem éri meg spórolni rajta. Plusz pont, hogy magyar termék!! Jár az 5*!!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

GNóri

2015. október 11.

Az AHA-s peelinggel használom. Ennek a pakolásnak kellemes levendula illata van, és a kiszerelése is nagyon kis aranyos, olyan, mintha valami kézműves lekvár lenne:) A hírneve miatt nagyobb wow hatást vártam tőle, de az igaz, hogy szépen kisimítja az arcot, és mintha icipicit a pórusokat is összehúzná.
A neve lehetne inkább esemény előtt fél nappal pakolás, mert nekem konkrétan még két óráig piros tőle az arcom:D Nekem csak minimálisan csíp, de azt érzem rendesen, hogy éget, de kibírható, annak, aki próbálta már különböző testtájain a paprikaolajat, ez meg sem kottyan szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

concoka

2015. szeptember 24.

Őt is beszereztem az "Ilcsi készletembe" :) Az AHA savassal együtt használom! Nagyon szeretem őket együtt(külön csak ezt még nem használtam)! Viszont használat után nekem edsdig mindig kijött egy kis "göb" az arcomon..bőr alatti kis gyulladt pattanás! Nem nagyok,de bőven elég ez is :( DE nagyon szép ,egységes bőrképet kapok a végére :) Viszont én még egyszer sem tudtam lehúzni a maszkot száradás után,mindig le kell mosnom :/ De lehet csak én ügyetlenkedek?! Nem kenem elég vastagon?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

misno

2015. július 29.

Ma győzött meg először arról, hogy megéri az árát. Alapvetően nem szeretem használni, mert elég kellemetlenül csíp, de mostanában nagyon rossz állapotban van a bőröm, és azt kell mondjam, hogy szépen teljesített, friss, puha bőrt eredményez, és mintha a gyulladást is lehúzta volna. Tényleg jó kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

babaga

2015. július 21.

Az én kozmetikusom nem adott hozzà AHAs hámlasztót, így más termékcsaládból szàrmazó pakolást hasznàlok utàna...általàban uborkàsat, mert jól jön a kellemes hűsítő hatása (is). A "rànctalanság csodája" kb. 6-8 óràig tart. Amit vártam ettől a készítménytől azt megkaptam, úgyhogy részemről 5 csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Zanzara

2015. július 18.

Fontosabb esemény előtt ez az aduászom. Gyönyörűen simít, összehúzza a pórusokat. Nekem nagyon szép lesz a bőröm tőle. A csoda 1 napig tart csupán, de mindez ugyebár nem volt hiába... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

mrita87

2015. július 1.

Imádom ezt a pakolást, jóllehet mikor először használtam, sírásba torkollott az egész. Borzasztóan csíp, viszont hozzá tud szokni a bőr, ne ijedjetek meg tőle. :) Havi 1-2 használattal nagyon szépen tisztít, a lemosás után megújul a bőr. Csodás termék, köszi, Ilcsi néni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Dinart

2015. június 26.

Több évig rendszeresen használtam, és nagyon szép volt tőle a bőröm, de pár hónapja azt vettem észre, hogy amikor leszedtem a pakolást, tágabbak voltak a pórusok, mint előtte, és nehezebben záródtak vissza, szóval hosszútávon az eredmény egy rosszabb bőrkép lett, mint volt.
Más pakolással is el lehet érni azt, hogy a vérkeringés fokozódjon és jól bemásszanak a hatóanyagok.
Nem veszem többet.
Kiszerettem belőle.
Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy változtattak az összetételén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 26.

Nem veszem többet.
Kiszerettem belőle.
Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy változtattak az összetételén.

absinth

2015. június 24.

Az AHA-s hámlasztó fölé használom, kb. heti 1x. Kellemes az illata, az állagától kicsit féltem, túl folyósnak tűnt a tégelyben, de szerencsére felkenve nem csöpög. Az első 20-25 percben éget, de szerintem abszolút nem vészes. A pattanás utáni hegeim halványítása és a korpás seborrheás bőröm puhán tartása miatt kezdtem el használni ezt a kombinációt. A hegek kicsit halványodtak, és imádom hogy babapopsi simaságú bőrt eredményez, teljesen felfrissül tőle az arcom. Az első használat előtt féltem, hogy irritálni fog, mert extra érzékeny a bőröm és szinte mindenre allergiás vagyok, de szerencsére nem volt ilyen gond. Korábban azt sem tudtam mi az a kémiai hámlasztás, de most már nem tudnék meglenni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.