Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Posta
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Aha-val együtt használtom, de kiprobaltam nélküle is. Csíp, de kibirhato, egy órát hagyom fent, kb 20 percig csíp, de megeri! 1-2 órát piros utána a bőröm, érzékeny borueknek tovább is piros lehet. Tipikus ujravevos gyors segítség a mindennapokban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

nyuszita

2019. augusztus 4.

Szuper termék! A gyümülcssavas prájával használtam. Nem akartam hinni a szememnek, amikor először próbáltam. Az első 20-25 percet nehezen bírtam ki, de a hatás kárpótolt. A szépségért meg kellett szenvedni, de megérte. Pihepuha, sima bőr volt a végeredmény. Addiktív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

GMeli85

2019. július 6.

A kozmetikusom ajánlotta, kéthetente egyszer használom. A pakolás után kb. 1 órán keresztül még vörös az arcom, de utána látványosan feszesebb, tömörebb a bőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Barbucika

2019. június 14.

Nagy csalódás... Többet vártam tőle. Semmi nem történt azon kívül, hogy, csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Nagy csalódás... Többet vártam tőle. Semmi nem történt azon kívül, hogy, csíp.

Meoi

2019. május 23.

2. adagon vagyok túl és nem hozta a kívánt eredményt. Én azért vettem mert nagy piros gyullad pattanások jelentek meg rajtam kis apró glütén pöttyökkel. A kozmetikusom a biológia hámlasztóval együtt adta és együtt is használtam őket. Elmúlt az arcomról minden, sima lett sehol egy patti. tökéletes.
De ha abbahagyom leállok vele mert elértem a kívánt hatást azonnal visszajönnek! Az arcom zsírosodik tőle, a használata kellemetlen és itt a leszedést értem. Úgy kell levakarni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

kicsizebra

2019. április 30.

IMÁDOM! Évek óta használom, események előtt (legalább 5 órával) vagy ha csak nagyon fáradt a bőröm. Engem nem csíp, viszont aki érzékeny bőrű, annak nagyon tud égetni. Ha látom, hogy pattanás kezd keletkezni a bőrömön és szeretném, hogy gyorsabban eltűnjön, akkor teszek - akár csak arra a terüeltre - belőle és másnapra sokkal szebb lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Szanszi

2019. április 20.

Minden magyar nőnek hasznàlnia kellene! Ez egy csoda! Egy héten egyszer használom vagy alkalmakkor ha tényleg kisimult bőrre vágyom.
Az arc ragyogó, majd kicsattan az egészségtől, csak úgy issza a hidratálót utána. Az apró ráncokat feltölti, kisimítja. -5 év.
Fényvédő használata elengedhetetlen mellette.
Állandó eleme a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Fényvédő használata elengedhetetlen mellette.
Állandó eleme a rutinomnak.

BlackRose101

2019. április 17.

Éveken át használta nálam a kozmetikusom. Igazából neki + az AHA gyümölcssavas lehúzható pakolásnak köszönhetem, hogy az akne hegeim annyira lehalványodtak, hogy mára már egy jobb minőségű BB krémmel is vállalható az arcom a mindennapokon. Nagyon hatásos, persze hosszútávon. Én havonta két alkalommal jártam Ilcsi gyümölcssavas hámlasztásra, 23 éves koromtól kb 33-ig. Tehát a rendszeresség kell, anélkül ne várjunk csodát. Felkenéskor nyilván csíp, szúr, de hát az anyag dolgozik. Utána napokon át bababőr, és szép lassan, tényleg lassan de biztosan - kiegyenlíti a bőrfelszínt. Mára már más márkák hámlasztóját használom, a kozmetikusom szerint ő főleg fiataloknak való, de olykor-olykor még ma is szívesen elmegyek egy kezelésre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

LindaErnszt

2019. március 19.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy beszerzem az AHA biológiai hámlasztóval együtt, nem bántam meg. Októberben szoktam egy kúrát csinálni belőle, gyönyörű lesz tőle a bőröm, még a férjem is megjegyzi, hogy milyen szép🥰
Nekem mondjuk iszonyat csip, de kibírom, ennyit ki lehet a szebb bőrért, én végigsétálgatoma 45 percet, úgy tudom csak enyhíteni a csípő érzést, most fogyott el, és újraveszem majd, hogy a nyár végén újra széppé varázsoljam a bőrömet☺️👌🏻!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

novembermesi

2019. február 23.

Az AHA-bioógiai hámlasztóval voltam még egy kezelésen november végén, majd januártól rendeltem otthoni használatra egy kúrának. Az AHA 30 ml és az esemény 50 ml-s kiszerelésűt vettem meg. Heti 1 alkalommal használtam este, mikor már nem mentem sehová és volt időm teljesen megszárítani, kb 1 óra mire teljesen megszáradt. Tény, hogy csíp kissé és nagyon melegíti az arcot, de kibírható. Nagyon szépen mattit-ja, nyugtatja az arcot és leviszi a gyulladásokat. Nekem a saját magam okozta nyomkodásból eredően maradt foltokat hegeket nagyon szépen helyre hozta, halványította. Kozmetikusom ajánlása szerint használtam, ezt a kúrát csak a hideg őszi-téli időszakban szabad, és utána fél évig nem szabad hámlasztani a bőrt. Ez az adag kb 7 alkalomra volt elegendő. Nagyon örülök, hogy végigcsináltam a kúrát, látványos az eredmény, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.