Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Posta
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

sz.zsuzsi1981

2011. július 4.

Nagyon jó és látványos! Igaz, kipirosodik az arcom, de kb fél óra és elmúlik a pirosság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 4.

gwendolen

2011. június 23.

Emlékszem első használatkor szabályosan éreztem a vért az arcomban, ami így leírva elég furának tűnhet, de én kifejezetten szeretem benne ezt a keringésfokozó hatást. AHA-val együtt használtam, de mivel közben kitavaszodott, erős UV mellett pedig már erősen ellenjavalt, így most őszig felfüggesztettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 23.

natasa

2011. június 22.

Csak az elején csíp, de nem vészes. Megéri.:-))) Mondjuk én petrezselymes pakolásra használtam (vagyis a kozmetikus). Tényleg éveket fiatalít a bőrön. Üde és sima lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 22.

Rony

2011. május 29.

Nagyon jó, szép, puha lesz tőle az arcom.
A pirosodás, meg hamar elmúlik kb. 30 perc alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 29.

Nagyon jó, szép, puha lesz tőle az arcom.
A pirosodás, meg hamar elmúlik kb. 30 perc alatt.

berhorva

2011. május 25.

Sziasztok. Ezt a terméket én kombinálva használom az esemény elötti pakolással (aha+esemény elötti pakolás). Nekem csodát tett a börömmel: csökkenti a pattanások kialakulását, nagyon jó pigment foltok kezelésére, ránctalanitásra. Keringést fokozó tehát mértékkel kell használni kitapasztalni mennyi az a mennyiség amit a bőr is kibír, mivel kipirosodást okoz. Én megvárom míg teljesen rámszárad, lehúzhatóvá váljon (lemosni is lehet), majd eggy könnyü hidratáloval bekenem az arcom a bőrpir hamar elmulik. Ezt a pakolást más pakolás elött is érdemes használni, elösegiti a krémek és a pakolások hatékonyságát. Én mindenkinek szívböl ajánlom! Minden bőrtipusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

starlight

2011. május 16.

Szuper termék, a kozmetikusom minden arctisztítás előtt ezt használja. Szeretem, hogy a használata után szinte "bababőröm" lesz. :) Nagyon szeretem az Ilcsi termékeit, eddig szinte csak pozitív tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Mindenkinek ajánlom a termékcsaládot akinek nem mindegy, hogy milyen összetevőket tartalmazó krémeket ken magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 16.

yasmine1122

2011. május 2.

Nagyon jó termék! Én az AHA-val együtt is és önmagában is használtam. Nagyon szép lett tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 2.

GeoNautic

2011. április 18.

Ez a pakolás csodát tesz a bőrrel! Feszesít, simít, pihepuhává tesz, egészséges színt kap tőle, azon ritka termékek egyike, amelyeknél nem kell heteket-hónapokat várni az eredményre, azonnal érezhető, látható - mások is észreveszik. Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 18.

TJudit

2011. április 13.

Nálam bevált, igaz csodát ez sem tett, de szerintem megéri használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 13.

Nálam bevált, igaz csodát ez sem tett, de szerintem megéri használni.

Cumpilla

2011. március 30.

Nagyon kipirult tőle a bőröm, égett, kifejezetten kellemetlen volt. És nagyon sokára múlt el az arcomról ez a pirosság. Nem tudom milyen esemény elött jó, de randi elött semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 30.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.